SOUTĚŽ: Nejoblíbenější příkrm?

lidka_hipp
7. okt 2014

Jaký příkrm HiPP má váš drobek nejraději? Vyhrává ovoce, zelenina nebo masíčko? Podělte se s námi o své oblíbené příkrmy 🙂 Jedna vylosovaná maminka se může těšit na balíček 10 ks nejoblíbenější dobrůtky HiPP.

alenka777
7. okt 2014

u nás jednoznačne masko so zeleninkou, ale chutí aj ovocie 🙂

sunibrutal
7. okt 2014

Nás má rád vsetko 😀 ale ten naj je asi HiPP BIO ovocný príkrm Jablká s hruškami

safranca15
7. okt 2014

Mrkvovy a jablkovy

anita718
7. okt 2014

BIO Jablká s čučoriedkami a BIO Banány a marhuľami

anita
7. okt 2014

Tak my sme len nedávno začali s prikrmovaním, ale malému veľmi chutia batáty ( sladké zemiaky) zo zeleninou.

petrarac
7. okt 2014
axelina
7. okt 2014

Ovocne kazdeho druhu. este si pritom aj spieva hmmmmkanim 🙂 🙂

misicka101
7. okt 2014

U nas masko so zeleninkou 🙂

ekinka82
7. okt 2014

jednoznačne ovocie - najviac milujeme produkty Guten morgen 🙂 jahodový alebo jablkový 🙂 mňam a občas si dám aj ja 🙂

kuka221
7. okt 2014

mäso so zeleninou a ovocie 🙂

jankano
7. okt 2014

U nás vyhrávajú ovocné výživky-Frucht-pause a tiež mäská so zeleninou 🙂

erika630
7. okt 2014

🙂 najobľúbenejší príkrm od hipp - no predsa všetky 🙂 ale ak si mame vybrat a mame náladu ked preberáme - tak jednoznacne spapame HiPP ovocný duet jablkovo-mangový s tvarohovým krémom
ten je u nás top. a ked chce maminka tiez nieco sladke tak si dá tiez 🙂 milujeme vase výživky a výhra by velmi potešila.

monicka9
7. okt 2014

No u nás sú úplne najobľúbenejšie ovocné stavicky bio hipp ktoré som vždy kupovala v zahraničí no už dlhší čas ich majú aj u nás🙂 okrem malých detičiek v našej rodine ich cucká ich aj moja 5 ročná dcérka, moja 10 ročná ich nosí na desiatu do školy, môj muž ich ma v aute keď cestuje aby mal rýchly a zdravý olovrant/desiatu🙂a ja ich milujeeeeem tiež veľmi,veľmi🙂 dokonca sú u nás tak obľúbené ze som ich musela naaranžovat aj mojej dospelej sesstre do darček. narodeninovejo koša😀

sam2
7. okt 2014

Tazko vybrat jeden 😀 Ale u nas asi vyhravaju vsetky druhy cestovin a ryby....Syn chodi ku skrinke kde mam Hipp-ky ulozene a hovori "mňam, mňam" 😀

martinkaha
7. okt 2014

Našim detičkám chutia všetky ovocné pyré, najviac asi s broskyňou. 🙂 🙂 🙂

stina
7. okt 2014

hm...tažká otázka, ale....zvažujem, ale...no jasne...vyhralo to mäsko so zeleninou 🙂 veď kto by už odolal? 🙂

ninusz
7. okt 2014

Mrkva, biela karotka, pastrnak, hruska🙂

majusqa77
7. okt 2014

u nas musi byt masko 🙂))))

anny1984
7. okt 2014

Hoci zje všetko, najradšej má ovocné aj zeleninové príkrmy a ak môžeme vybrať len jeden, tak je to - Zemiaky, králičie mäso a fenikel 🙂

donna11
7. okt 2014

..tak u nas cestoviny s paradajkovou omackou a mozzarelou,pripadne masovo-zeleninovy prikrm s telacim maskom 🙂

sojaso
7. okt 2014

...zatial sme papali len telacie masko....a chutilo 🙂

lucik194
7. okt 2014

zeleninove prikrmy uz nejeme, mala ma 2 roky ale ovocne vyzivky do ruky zjedia obe (aj2 rocna aj 5 rocna) 🙂 jablckovo bananova dlho bola ta najlepsia, teraz zjedia hocijaku 🙂

iwesska
7. okt 2014

Tak ja pridavam cerstvu skusenost z dnesneho obeda 🙂 Tato je u nas mimoriadne oblubena, od zaciatku prikrmovania sme ju mali niekolkokrat ale dnes prvykrat malicka doslova spraskala velku 180g flasku 🙂 A musim sa priznat, ze skor nez jej dam nieco zjest, najprv to sama kostujem a tato teda chuti aj mne 😀 Ale mame tiez radi ovocne, jednodruhove, ale aj miesane.

kikaneu
7. okt 2014

u nás viedli zemiaky s fenyklom a králičím mäskom, no teraz je zas top obed z fľaštičky ryža s mrkvou a morčacím mäskom 😉 a zo samotnej zeleniny má najradšej maslovú tekvicu 😉

zuzulik27
7. okt 2014

mamicky to vazne vam toto deti jedia? lebo moj 7mesacny syncek velmi vymysla. ani domace navarene co mu pripravim ja a ani kupovany prikrm. kupila som z lidl znacky dizzy a bolo to hnusne. lebo tak ako ostatne mamicky tak aj aj ochutnavam ze co to idem malemu dat a fakt bleeee. takze tieto prikrmy su fakt jedle? lebo nechcem vyhodit dalsie peniaze a malemu uz neviem co mam davat.

vdaka za akukolvek odpoved 🙂

ferihegy
7. okt 2014

U nás "rajčinkový" - maminka má alergiu na rajčiny, takže si synček pochutnáva na rajčinkách takto 🙂

lamkaaa
7. okt 2014

ovocne jednoznačne 🙂

ajka30
7. okt 2014

u nas su najoblubenejsie broskynove vyzivky, potom frucht pause a z masovych stabilne morka s ryzou a mrkvou 🙂

davidko3
7. okt 2014

u nas jednoznacne vyzivky ovocne ! 🙂

dollynkaa
7. okt 2014

Vseetky ovocne ;)) a kartkovy