SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
2. apr 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

miminkacik
5. apr 2015

jednoznačne podľa zloženia..

destineee
5. apr 2015

Kozmetiku hipp mi odporúčalo veľa mamičiek a som rada. Kozmetika hipp je skvelá a nás synček má zamatovu pokožku. Páči sa mi na nej aj to, že je kvalitná a v bio kvalite. U nás je top kačička na umývanie. Je super, vonia krásne a ešte je s ňou veľa zábavy. Bola to prvá vec, čo sme kúpili nášmu synčekovi, keď bol ešte v brušku.

sheila72
5. apr 2015

Kozmetiku pre dieťa si vyberám na základe zloženia, typu pokožky príp.časti tela, na ktorú sa bude daný prípravok používať a jej vlastnosti, ale aj podľa odporúčaní dobrých známych a takisto podľa vlastnej skúsenosti. Čo sa týka Hipp, mám s touto značkou zatiaľ dobré skúsenosti a myslím, že patrí medzi overené top značky produktov určených pre deti, takže nie je dôvod jej neveriť

bobaaa
6. apr 2015

pekny den nakolko moja mala ma velmi citlivu pokozku vyskusali sme toho naozaj dost ale ostali sme verny vasim produktom ktore krasne vonaju pokozku mojej princezny nedrazia . pouzivame znacku hipp a hlavne pripravok do vodicky 🙂 mozem len odporucit

eny79
6. apr 2015

Malý mal v nemocnici kozmetiku Hipp a veľmi pekne voňal a mal krásnu pokožku.

majik66
6. apr 2015

Podla zlozenia, samozrejme kozmetiku s prirodnymi vytazkami,ktora nedrazdi pokozku mojho milacika 🙂

ashley888
6. apr 2015

Moj maly chrustik ma problemy s atopickym ekzemom. Takze som musel davat velky pozor na to aku kozmetiku pouzijem. A tak mi bola odporucana ta vasa Hipp a klop klop zatial sa nam osvedcila 🙂

dencatko
6. apr 2015

Od kedy môj malý mal na pokožke červené fliaciky ako lisaje... Začali sme hľadať a skúšať. Osvedčila sa nám hipp kozmetika, ktoru pouzivame dodnes. Malý je krásny vonavucky a ma aj krásnu zamatovu pokožku a čo je najlepšie malý je spokojný a to nad teší najviac... 🙂

floryna
6. apr 2015

Sprchove geliky a kremiky s BIO mandľovým olejom su super 🙂 na hebku pokozku mojej princeznicky len Hipp kozmetiku pouzivam 🙂

bandurka1979
6. apr 2015

Kym boli deticky male tak sme pouzivali mydielko s harmancekom a olivovy olej z lekarne to sa nam osvedcilo .Teraz ked su vacsie tak chvilami skusame nieo nove a ked sa nam osvedci tak pouzivame dlhsie.

kaja082
7. apr 2015

Uz v porodnici mi znama odporucila kozmetiku Hipp a ponukla mi aj nejake vzorky, samozrejme som nevahala,pretoze z tej uzasnej vone som omamena dodnes. Obe moje deticky ju zvladaju super a je u nas velmi oblubena. Potajomky ju pouziva pri kupeli aj ocinko. Velmi rad sa snou okupe aj dedko, a babka sa potom rozculuje, ze na jeho korku uz iba drotenu kefu :D a ze ci ma pokozku hebku ako detska prdelka :D ale aspon viem, ze vyber bol spravny, ked Hipp kozmetike nik neodola. Sme snou a dufam, ze este velmi dlho budeme velmi spokojni.

liavan
7. apr 2015

Celá rodina používame odjakživa kozmetiku Nivea, no naša maličká sa od nej automaticky vyhádzala, tak sme ju vyradili a skúsili kozmetiku práve značky HIPP. No a tak sa stala prvým človekom v rodine, ktorý je verný inej značke 🙂 Škoda, že nemáte aj "dospelácku" edíciu... 😉

lucynka777
7. apr 2015

Nas Adamko nastastie nema problemy s pokozkou, preto som mu nechala "volnu ruku" pri vybere kozmetiky v drogerii a samozrejme vyhrala Vasa kacicka 🙂 S vyberom som spokojna, kedze ide o kvalitny produkt s prijemnou vonou. Pouzivame uz niekolko mesiacov

lovetoken
7. apr 2015

Ja používam jedine Hipp čo sa týka kozmetiky, šampon, krem, mydielko, olejček, krem na zapareninky, jediné čo nevyužívam sú obrusky.... všetkým mamičkám ju odporučujem, a nech si hovorí kto chce čo chce značku nezmením....

bandurka1979
7. apr 2015

trocha podla odporucania v lekarni a potom podla skusenosti ako sa nam co osvedcilo

martinkaxp
7. apr 2015

Ja sama mam velmi citlivu plet a bezne pouzivam detsku kozmetiku, alebo kozmetiku predpisanu od koznej doktorky. U mna zohrava najväcsiu ulohu zlozenie. Nemala by obsahovat ziadne parabeny, propylen glycol, .... a samozrejme musi mi vonat alebo mat neutralnu vônu. Je velmi dobre, ak vyrobcovia ponukaju aj vzorky, lebo niektora kozmetika je dost draha, ale nemusi byt vyhovujuca, kazdej pleti.

2kocka7
8. apr 2015

My sme veľmi na výber nemali. Syn má atopický ekzém a citlivú suchú pleť. Môžme len takéto bio produkty používať.. Vyskúšali sme viacero vzoriek, no vždy to skončilo vyhádzaním... 😒

martina374
8. apr 2015

Pri výbere detskej kozmetiky som sa zameriavala hlavne na to aby to bola kozmetika na citlivu pokozku babätka. Ako viete na trhu je strasne vela znaciek a vyrobkov pre tieto babätka a človek nevie čo je lepšie čo vybrať. Od začiatku používame zatiaľ len olejček aviril,ale keďže dieťatko rastie ako z vody tak už by som sa aj poobzerala po niečom ale ťažko si vybrať, ale ak je kozmetika Hipp taká dobrá ako sa o nej hovorí tak ak sa na nás usmeje šťastie tak ro radi vyskúšame 🙂

reni1512
8. apr 2015

Ja som sa vyberom velmi dlho nezaoberala, ako miminku sme malej nedavali ziadnu kozmetiku, okrem kremu na zapareninky a detskeho mydla.. cista voda 🙂 teraz, ked je uz starsia, zaobstarali sme krem na slniecko, krem na tvar a samponik 🙂 pozerali sme hlavne na zlozenie, cena nehra rolu, ak ide o to, aby sa jej do organizmu nevylucovali skodliviny...aaaa mam rada kozmetiku ktora jemne vonia, tak babatkovsky 🙂

sirep
8. apr 2015

Nad výberom detskej kozmetiky som sa počas tehotenstva príliš nezamýšľala, v drogériách som sa riadila takmer tak ako pri výbere dospeláckych výrobkov, privoňala som, a ak sa mi pozdávala vôňa, tak som sa rozhodla pre výrobok. Občas som sa riadila referenciami svojich kamarátiek-mamičiek - čo má ktorá overené a na čo nedá dopustiť, ale... Ale, priznám sa, že niekedy mi nakupovanie detskej kozmetiky pripomínalo kupovanie mačky vo vreci, keď neviete, na akú pleť je vhodná, čo obsahuje a hlavne, či drobčekovi sadne.Občas už som si pripadala, že aj na študovanie etikiet v obchodoch človek potrebuje malý doktorát, s pupkom pod nosom a opuchnutými naliatymi nohami sa mi naozaj nechcelo vystávať hodiny medzi regálmi a študovať, a porovnávať. Dostať sa ku vzorkám výrobkov je takmer nemožné, a to by mi nevadilo, ani keby tie vzorky boli predajné, nemuseli by nám teraz stáť v kúpeľni ľadom rôzne nespotrebované výrobky, ktoré nám nevyhovujú... Pred pôrodom som stavila na kúpu kompletného balíčka kozmetiky od jednej značky, ale časom som zistila, že minimálne tretina tých krémikov je pre také detičky zbytočná. Úplne by nám stačilo tekuté mydlo a šampón v jednom, ktoré neštípe očká a olejček, keby... Keby jeden z našich dvojičiek nemal po pokožke suché fľaky, takže ani ten olejček nepripadá v úvahu a momentálne používame olejček, ktorý máme na predpis od pani doktorky. Možno ak by som mala pri výbere detskej kozmetiky vtedy šťastnejšiu ruku a vybrala si značku Hipp, ktorá ako čítam je na suchú pleť, nemuseli sme mať taký problém. Experimentovať sa mi príliš nechce. Jedine... jedine, že by ma prekvapila milá výhra. 🙂

barca1983
9. apr 2015

My pouzivame olej z Biodermy. Vzdy sa maly leskne a vravime mu, ze uz moze ist aj na gril a on sa veeelmi smeje.

mamka_katka
11. apr 2015

Kozmetiku vyberám zásadne tak, aby bola šetrná k pokožke môjho bábätka. V nemocnici mi synčeka nakrémovali HIPP krémom - voňal nádherne! Rada ho týmto krémikom natieram, lebo mi to pripomína ako sa narodil.

jastericka_elza
11. apr 2015

Už pred narodením bábätka som mala vybratú kozmetiku pre bábo. Rozhodla som sa pre značku Hipp na odporúčanie známych, ktoré sú s touto kozmetikou veľmi spokojné ako aj ja 🙂 olejček a sprchový gél na telo a vlasy si nevieme vynachváliť 🙂

wikusa297
11. apr 2015

Hipp kozmetiku som používala pri prvom synovi, kt. už má 7 rokov a bola som maximálne spokojná 🙂 inak to nebude ani teraz už mám všetku kozmetiku pokúpenú o mesiac čakáme nášho ďalšieho anjelika 😉

maruskasb
11. apr 2015

Kozmetiku pre drobca sme vyberali naozaj starostlivo... na zaciatku sme pouzivali len bio oleje, olivovy a kokosovy... podla nas su top, aj na zadocek 😉 Od siestich mesiacov sa uz samponujeme a pouzivame telove mliecko, lebo kremovanie nas bavi 🙂. Podla mna je balicek roznych vzoriek,ktory sme dostali v porodnici super. Mali sme moznost, porovnat, ovonat, vyskusat a investovat do toho, co bolo najlepsie...a na polici tak nemame vela zbytocnych pripravkov, ktore nestoja malo a nevyuzili by sme ich.

dankaa78
12. apr 2015

Kozmetiku pre deti sme vyberali podla odporucania od znamych a rodiny.Pouzivame rozne znacky ale najmladsi clen miluje Hipp na cele telo a teraz mame sampon s bio vytazkom mandli a vobec nema suchu pokozku a to mame mini vlasky😉Ja osobne uprednostnujem kozmetiku jemnu a nevysusujucu.