SOUTĚŽ: Krásné těhotenství

lidka_hipp
8. okt 2014

Mám soutěž pro všechny nastávající maminky 🙂 Napište mi, co pro vás bylo v těhotenství nejkrásnější. Můžete posílat fotky, skládat básničky, popsat své pocity... zkrátka fantazii se meze nekladou 🙂 Tři vylosované maminky se mohou těšit na náš krásně voňavý Masážní olej na strie.

Pokožka v těhotenství potřebuje jemnou péči, kterou ji může poskytnout náš masážní olej obsahující BIO mandlový olej, jojobový olej a také výtažek z rakytníku. Masážní olej je určený pro pravidelné a příjemné masáže oblasti bříška, boků a prsou. Ty podporují prokrvení a obnovu pokožky a pomáhají uchovávat elasticitu pokožky. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/i1RDE3

skerinko
10. okt 2014

Momentálne prežívame moje druhé tehotenstvo. Prvá dcérka sa nám narodila po nekonečných 7 rokoch čakania a celé tehotenstvo bolo krásne ale najkrajší okamih bolo keď som malú po prvý krát uvidela a počula plakať.. Druhé tehotenstvo je o to krajšie, že i moja 4 ročná dcérka sa už veľmi teší na súrodenca a dáva to i patrične najavo. Stále mi hladká bruško, pusinkuje , rozpráva sa s ním je to veľmi milé. A najkrajší pocit pre mňa pri tomto druhom tehotenstve bolo keď po nekonečných vyšetreniach a genetických testoch(vyšli nám pozitívne testy na Downov syndrom) nám pani doktorka konečne potvrdila, že je malí je napokon zdravý. To bolo zatiaľ pre mňa to najkrajšie v tomto tehotenstve. Nie je nič krajšie keď viete, že čakáte zdravé bábo. 😉

jarkach
10. okt 2014

Proč je krásné těhotenství?
„Moje dcera, moje láska,
není snad lehčí otázka!“
Krom zdraví není si co už více na světě přát.
To je moje motto 🙂

katuliacik
11. okt 2014

Najkrajsie bolo obdobie ked zacal intenzivne kopkat 🙂 Dokonca sme to zdokumentovali pri mojom tehu foteni 😀

raza
11. okt 2014

ja som na svoje prvé tehotenstvo čakala dlho, takže milovala som na ňom naozaj všetko.. ešte aj keď mi bolo zle, ďakovala som za to.. čo bolo pre mňa najkrajšie, bolo, keď som si položila ja alebo môj manžel ruku na moje brucho a môj synček hneď za mnou "prišiel" kopkal ma, vrtel sa a ja som mala pocit, že sa s nami rozpráva 😵 😵 😵

lidka_hipp
autor
11. okt 2014

@skerinko Držím vám palce, ať vše dopade dobře a velká sestřička může pusinkovat malého sourozence ještě víc zblízka 🙂

@jarkach Nádherné motto 🙂

@katuliacik Koukám, že to bylo opravdu živé miminko a vy nádherná maminka 🙂

@raza Všechny děti jsou zázrak, některé o něco větší 🙂

stina
11. okt 2014

joj no tak pri prvom tehotenstve bolo krasne to,ze som mala potrebu stale spat...to bolo super, stale zalezena v postielke. A tie krasne sny o babatku...tie predstavy ako asi bude vyzerat...a hlavne to napinave cakanie ci to bude chlapcek alebo dievcatko. Terz pri tomto tehotenstve ma spanok akosi obchadza 🙂 ale zato mam ten cas vynahradeny casom stravenym s nasim Filipenkom. Ako mi bozkava brusko a hladka ho. A nakoniec vzdy musi urobit s ustockami na brusku prdkaca a vzdy sa smeje a povie...babo pudi (prdí) 🙂

kim_rossi_stuard
11. okt 2014

tehotenstvo je pre mna najkrajsie obdobie - aj preto ho prave teraz prezivam uz 3 krat 😵 😵 😵 prve tehulkovanie bolo krasne, ked sme sa dozvedlei ze cakame babatko plakali sme od stastia 😉 cele obdobie som si uzivala, brusko hladkala, babatku spievala a vysvetlovala, uzivali sme si kopanceky a ked nadisiel den D aj manzelik mi pomahal pri porode a je to jeden a naj lepsich dni aj jeho zivota 😀 😀 😀 😀 Nasa krasna dcerka Amanda sa narodila v r.2009 a dnes je to uz velka slecna skolkarka, okrem nej mame doma aj cerstveho skolkarika, kt, oznam o prichode nas prekvapil, kedze bol neplanovany, ale v ziadnom pripade nezelany. Kazde nase dieta je pre nas darom a tak aj druhe tehulkovanie sme si uzili, aj ked uz sme denne hladkali brusko traja- my rodiacia a mala sestricka, co ledva oslavila rocik 🙂 Nas syncek Daniel sa narodil s peknymi mierami 4.25kg prirodzenou cestou a vsetci ho tu vitali s nadsenim. A teraz ocakavame dalsi prirastok, a doma to vrie ako v stavkovej kancelarii- jeden chce bracek, a druha sestricku 😀 😀 😀 tak sme sa rozhododli ze sa nechame prekvapit a pockame do konca 😉

katuliacik
11. okt 2014

@lidka_hipp
O ano maxik je zivy chlapcek!

skerinko
11. okt 2014

@lidka_hipp Ďakujeme pekne. 😉

ajino
14. okt 2014

Všetko je v tehotenstve krásne podľa mňa, počnúc dvoma čiarkami na tehotenskom teste, potvrdenie u doktorky, "ÁNO, ste tehotná", oznámenie a radosť rodiny a známych, prvé pohyby dieťaťa, keď večer pri pozeraní telky maminku kope bábo ako keby hralo futbal v brušku, to sú všetko krásne pocity 🙂

jarka476
14. okt 2014

Dva bábätka za sebou v pribehu roka a pol, na prvom obrázku Viktória, dnes má 1 rok a 4 mesiace a na druhom obrázku Andrejko, ktorý sa narodí každým dňom 🙂. Okrem toho doma dvaja tímedžeri Lucia a Richard, čo môže byť krajšie ako dar mať deti a vedieť sa o nich postarať. A keď vám 16 ročná slečna povie "Mami ty si ta najlepšia mama na zemi, všetci nech mi závidia ! " čo dodať..... som proste šťastná mama 🙂. Každé tehotenstvo bolo iné, a asi aj to je na tom to najkrajšie, prvé pohyby, obavy či je všetko v poriadku až po konečnú úľavu pri pôrode a držanie perinky aj s balíčkom šťastia zabaleným v ňom 🙂

ssstanulik
14. okt 2014

Este necakame miminko, ale chceme cakat 🙂. Najkrajsie aj pre mojho manzela boli pohyby. Ked sa mala zacala v brusku hybat. Bolo to nieco uzasne, pozorovali sme ju ako sa presuva zo strany na stranu ako kopka a plava si tam 🙂

matarka
14. okt 2014

Najmilsi moment bol asi ten, ked aj moj muz pocitil pohyby babatka po prvykrat - jeho prekvapenie a vyraz v tvari. Najemotivnejsi, ked som nasla dve ciarky..a taky celkovo milovesely, ked sme na ultrazvuku videli babo obaja - nespalo, rozhadzovalo ruckami a kopalo🙂

paty442
18. okt 2014

Leto. Mojim najväcsim prekvapenim bolo, ked sme si s manzelom povedali ze ideme teda skusit druhe a bola to supovica, hned na druhy mesiac som bola "v tom" 😀 😝 . Dnes posledny mesiac a uz len cakame ci vydrzime do terminu 😀