Kam s dětmi na výlet?

lidka_hipp
6. nov 2015

Nevím, jak je to u vás, ale moje Anička prostě miluje výlety 🙂 Nejradši jezdíme k babičkám a samozřejmě do zoo, protože Aničku od malička fascinují snad všechna zvířata světa 😀 Máte nějaké zajímavé tipy na výlety s dětmi? Inspirujte ostatní a podělte se s nimi o své zkušenosti.

I my v HiPP si uvědomujeme, že vydat se na cesty s dětmi je poněkud náročnější, a proto jsme vytvořili v našem Baby Clubu speciální aplikaci pro všechny maminky a tatínky 🙂 S mámou na cestách je projekt sdílených zkušeností a vzájemné inspirace. Zvláště při cestování s dětmi jsou reference a dobré tipy důležitým zdrojem informací. S mrňousky nechceme riskovat cesty do nevhodných lokalit nebo na místa bez patřičných služeb. Proto v našem Baby Clubu HiPP vznikla aplikace S mámou na cestách: http://babyclub.hipp.sk/s-mamou-na-cestach

linuus77
6. nov 2015

my sme z východného Slovenska, z Bardejova. Aj moje deti (vlastne aj my s manželom) milujeme výlety 🙂 radi chodievame do zoo ktoré je v Košiciach a Stropkove. Potom na prechádzky do Bardejovských kúpeľov, do všetkých lesov ktoré máme okolo, na všetky ihriská, do detských kaviarní, alebo len tak po meste.

eny999
6. nov 2015

Malinka ma rocik takze kazda prechadzka je vlastne vylet na ktorom sa da zazit vela novych veci. Velmi rada sa ale pozera na zvieratka,nemusi to byt zoo,staci park alebo farma. 🙂

kupcovci
6. nov 2015

So starším radi navstevujeme hasicske súťaže keďže aj táto je dobrovolny hasič a veľmi ho to baví sledovať súťaženie,dalej radi chodime do prirody na huby tento rok bol malý prvý krát a veľmi sa mu páčilo,potom klasika zoo,park,ku starkym na dedinu.a s mladšou zuzkou chodime väčšinou len na prechadzky keďže len nedavno mala 6mesiacov.pekny deň zuzana

haidi
6. nov 2015

dcerka ma najradsej Zoo ,zvieratka to je jej 🙂 naposledy sme navstivili ZOO Kontakt v Liptovskom Mikulasi ,kde si mohla zvieratka nie len pozriet ,ale aj pohladkat a dotknut sa ich 🙂 Z toho bola unesena urcite sa tam buduci rok opat vratime 🙂

haidi
6. nov 2015
2kocka7
6. nov 2015

My chodíme k mojím rodičom a svokrovcom...a po vonku, bývame kolo rieky 🙂 Momentálne máme zaracha ☹ Máme nejaký virózu...teploty a všetko kolo toho ☹ ☹ ☹

macopka
6. nov 2015

Pre nas su najzaujimavejsie zatial vylety, tam kde su zvieratka. Naokoli mame niekolko minizoo alebo farmy a aj u nas na dedine mame dost zvierat na pozeranie 🙂

jana_eyre
6. nov 2015

moje decka vylety zboznuju, mame pobehane farmy, lesy, parky, co mame ale najradsej su mesta.. /teda to maju najradsej rodicia, takze deti sa od nas ucia/ milujeme budapest, vieden, bratislavu, ale aj nove zamky, trnavu, zvolen, bansku stiavnicu, atd.. keby sme mali viac penazi navstivime vsetky mesta v europe... ale tak aspon vieden a bratislavu navstevujeme tak casto, ze pozname aj menej zname zakutia, parky a zaujimavosti..

dankaa78
6. nov 2015

S detmi sme toho pochodili vela..odporucame z lokalit Zuberec a vseobecne okolie Liptova.
Habakuky,Bojnicka ZOO,Skanzen Pribylina ,Banska Stiavnica,Kremnica,Košice a ZOO Dinopark,
Tatralandia a Aquacity Poprad,Besenova,Tarzania,Pocuvadlo,Tale,Oravsky hrad,Spissky hrad,Tatry,
Dedinky,Dobsinska ladova jaskyna,Slovensky raj...,

jarnicka
7. nov 2015

DNES nas caka oslava zajtra pojdeme hrabat lisie na zahradku 😉

renaatka
7. nov 2015

Mne je strašne ľúto, že pomaly nieje kam z deťmi chidit ☹ keď som bola malá ja, vždy bol nejaký program v meste..teraz všetko všade zastavaju, ☹ rada však chodim s malým na železnú či do medickej a samozrejme Zoo 🙂 no keďže sme sa vrátili z nemocky a ešte aj s crevnou chripkou ako darček k meninam, bude nám teraz trochu dlhšie trvať kým sa dostaneme znovu von vyblaznit ☹