SOUTĚŽ o kojící čaje HiPP

lidka_hipp
1. nov 2015

ateřské mléko je bezpochyby ten nejlepší způsob výživy pro miminka. Pro maminky ale kojení také znamená obrovský výdej energie a nutnost přemýšlet nad svým vlastním jídelníčkem. Abychom vám kojení trochu usnadnili, vytvořili jsme ve spolupráci s porodními asistentkami HiPP Mama BIO Čaj pro kojící matky. Obsahuje anýz, fenykl a kmín pro podporu tvorby mléka. Používané bylinky pochází ze striktně kontrolované BIO produkce. A právě o balíček našich BIO čajů si můžete teď zasoutěžit 🙂 Více o HiPP výrobcích pro kojící maminky najdete na našem webu: http://goo.gl/fM8w66

Pošlete nám jakoukoliv kojící fotografii nebo napište, co pro vás znamená kojení a pět z vás, které vylosujeme, se může těšit na bylinkový balíček 🙂

erika630
1. nov 2015

Dovolenka v Chorvátsku - rodičia polpenziu a synček All inclusive 😀

monhla
1. nov 2015

Kojím už tretie bábenko a zatiaľ nemám ani 1 foto ☹

Zato si to pekne užívam. Mám to šťastie, že s kojením nemám problém /až na pár zápalov 😝 / Mliečka je zatiaľ dosť, čo je naše šťastie, lebo moje baby mali /a má / reflux, takže mliečka potrebujeme 2x viac ako obyčajne.
No aj tak je to nádherný čas spolu s bábenkom.

bibinka78
1. nov 2015

Nevzdali sme to aj ked zaciatok bol tazky,drobcek bol velky papkac a mliecka malo.Cajiky a hlavne kopor pomoholi stale kojime 😉

prada11
1. nov 2015

Bohuzial fotku při kojení nemám ale pre mňa je kojenie najlepšie prepojenie mmaminky z miminkom a som rada, ze našej princezne mozem poskytnut to najlepšie čím materske mliecko urcite je. Sice sme zo začiatku hrozne bojovali a dost som sa aj naplakala ale som rada, ze sa nám to podarilo rozbehnut a kojim už piaty mesiac. Som za to hrozne stastna. Je mi luto, že niektore maminky to stastie nemaju a kojenie sa im nedari. Dakujem aj za to, že existuju laktacne poradkyne, pretože bez nich by sme to asi tiež nezvládli.

mandelina
1. nov 2015

Máme už 18 m a stále sa dojčíme, i keď jeden pokus o odstavenie už u nás bol, ale iba cez deň, opäť sme sa k cickaniu vrátili, keď sa začali tlačiť dolné 3-ojky. Je to jediný spôsob ako sa ukľudniť. Čo sa týka čajíkov, vyskúšala som rôzne, ale teda čajíky Hipp sú top 😉

irenaliza
1. nov 2015

Kojenie je super vec ako pre maminku aj hlavne pre dieťatko. Ja kojím ž svoju 4 dcérku. pred 10 rokmi, keď sa narodila prvá dcérka a kojením sme bojovali, malá bola malinká, nevedela sa prisať, tak sme kojili s klobúčikom, takmer stále, ale zvládli sme to a kojila som 2 roky aj ďalšie dve dcérky som kojila 2 roky. teraz naša najmaldšia má 17 mesiacov a moje mliečko je hlavná potrava, spapká aj niečo iné, ale skôr sa s tým hrá a mliečko si vypýta stále, už niekedy je toho veľa a hlavne v noci, kedy kojím takmer každú hodinku a je to únavné, niekedy má chytí zlosť, ale poviem si dievčatká pred ňou boli také, nočné vtáčatka a teraz sú z nich už veľké slečny-4,7,10rokov a tak kojím ďalej, keď sa dá, prekonala som aj tri zápaly prsníka ale nevzdali sme to veď dávam dcérkam predsa to najlepšie, čo viem dať okrem svoje lásky a pohladenia a aj pri kojení mi dcérky dávali a dávajú pocit, že sú moje, že sa ľúbime, tie očká, keď prosia mliečko, tie sú na nezaplatenie a tak aj , ke´d je to ťažké noci aj cez deň všetko zvládnuť, ale viem a doporučujem kto môže nech svoje dieťatko KOJÍ, určite je to fajn a dobré pre mamku aj dieťatko, tá blízkosť a ručičky, keď ma pritom hladkajú.Super. krásny deň všetkým v HiPP.

marcelatje
1. nov 2015

Pre mňa dojčenie znamená cecky ven - non stop 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tandem 37 mesačnej dcérky a 6 mesačného synčeka

jajkav2
1. nov 2015

Poprosím NERUŠIŤ!!!

purinkaa
1. nov 2015

Kojenie je uzasne puto matky a dietatka...
.....milujem ten pocit, ked tie male kukadla sa pozeraju na mna pri kojeni a potom ten carovny usmev, ktory by som nevymenila za nic na svete....kojila som obe dcerky a tu mladsiu 16 mesacnu este stale kojim a uzivam si to......
.....kojenim sa aj chudne, takze mojim fitkom je kojenie 🙂

janka821
1. nov 2015

Kojenie pre mňa znamená večný a nikdy nekončiaci boj. Mliečko mi skoro nestačí ani pre malú, odsávanie neexistuje, nie je čo. Ale som rozhodnutá nevzdať to, už len kvôli malej a jej zdraviu. Medzi všetkými prostriedkami, ktorými sa snažím zvýšiť produkciu mliečka nechýba ani vynikajúci čajík Hipp, či už v klasickej forme alebo v instantnej.

xperia1985
1. nov 2015

Kojeni je pro nas velmi dulezite. Chvilku nam trvalo nez nam mlicko rozjelo a udelalo se ho dostatek, ale ted uz je vsechno v poradku. Kubikovi rostou horni zoubky, tak musim mleko odstrikat a davat lzickou, ale nevzdavam to. 🙂 Odstrikavam ho rucne, protoze odsavacky stoji za prd. Na podporu kojeni piju caje, mleko a jim co nejrozmaniteji, ikdyz dobroty si neodpustim. 🙂 Doufam, ze mi kojeni vydrzi co nejdele.

mabliss
1. nov 2015

Dojcenie je pre mňa jeden z najvzácnejších pocitov. Viem,že dávam malému to najlepšie. Aj napriek tomu,že to nie je ľahké, držíme sa už 26mesiacov. 🙂

beatabuckova
1. nov 2015

Kojenie = bezhraničná láska,neskutočný pocit blízkosti a ochrany = spokojná maminka a spokojné miminko 🙂

tinnuska
1. nov 2015

aj počas fotenia sme si museli dať pauzičku 😀

ciusinka
1. nov 2015

Pre mna kojenie v prvom rade znamena take moje male sukromne vitazstvo,kedze sa mi syncek narodil predcasne a hned po porode nas oddelili,mliecko som si musela rozbiehat sama,prvykrat mi ho prilozili az ked mal 3 tyzdne a 2 dni,potom sme tyzden v nemocnici bojovali s kojenim,ale nakoniec sa podarilo a ked mal maly rovny mesiac nas prepustili z nemocnice a odvtedy je plne kojeny 🙂Kojenie pre mna predstavuje este aj krasne puto,ake moze byt medzi matkou a dietatom a okrem toho je to aj veeelmi pohodlne,jedlo mam vzdy so sebou a ma vzdy tu spravnu teplotu 😉

kajca84
1. nov 2015

U nás kojenie slúzi na uhasenie smädu,hladu,na uspávanie a skvele sa pri nom sportuje😊

magdicka111
1. nov 2015

Kojenie je niečo nevysvetliteľne prirodzené a najkrajšie medzi dieťaťom a mamkou. Keď mame šťastie tak to zažijeme ak nie pomôžu mliečka a aby materské mliečko bolo a bolo ešte lepšie pomôžu aj tieto výrobky 🙂 A takto to vyzerá u nás po nakojení

nikenzi
1. nov 2015

Myslim že kojenie je taka špecialna intimna chvilka matky a dietata že fotit a zverejnovat to je take, odveci... Takže k teme sa len vyjadrim, kojenie je užasna vec, ktorá bohužiaľ, nie je umožnená každej maminke. A preto každá - akákoľvek vec/produkt ktorá ku tvorbe mlieka a podpore dojčenia pomôže, je rovnako skvelá.

dadka_bb
1. nov 2015

@jajkav2 🙂 super momentka!!! ♡ vraj poprosim nerusit.haha super!!!!!!!!! Dufam ze vyhrate!!!

dadka_bb
1. nov 2015

My nemame taku peknu foto,ale momentalne uspavam malu,a mam cas na konika, a pasujeme do tejto temy, tak cvak!!!!!

kupcovci
1. nov 2015

Kojenie je prirodzene
kŕmiť babetko touto formou je vždy skvele
Aby bola tvorba mliecka bez chýb
pomôže k tomu čajik na kojenie od Hipp. 😄

Foto spokojnej zuzky po kojeni

franzziska
1. nov 2015

kojenie znamena vytvaranie si puta medzi matkou a dietatom..urcite najlepsi uspavac babatka 😉 🙂

sisi208
1. nov 2015

je to vzacna chvila medzi mamou a dietatom a u nas je je cicik NAJ vzdy takto maly zaspava a momentalne ked sa tlacia zubky /stolicky ho to velmi ukludnuje...

charmed
1. nov 2015

Kojení pro mne znamená tu největší blízkost a něhu s mým dítětem. To může pochopit jen jiná matka, je to tak úžasný a slovy nepopsatelný pocit, který přináší jen samá pozitiva. Vytváří ten nejúžasnější vztah, jaký na světě existuje. Miluju chvíle, kdy si dceru přitulím k sobě a navzájem se na sebe díváme v klidu a bezpečí. Jsou to chvíle, kdy jsme je já a ona a vše ostatní přestává existovat. Upřímně, nejraději bych byla, kdyby dcera zůstala takto malá a já mohla tyhle pocity spojené s blízkostí v době kojení, zažívat napořád. Což je i důvod, proč jsem brzy po porodu vyměnila kočárek za ergonomické nosítko. Oběma se nám ten těsný kontakt líbí a dcera aspoň pořádně vidí na ten velký svět, který ji čeká. A v neposlední řadě je to ten nejlepší způsob, jak dítě uklidnit a uspat, když nic jiného nepomáhá 🙂

macopka
1. nov 2015

tak cajiky by sa nam hodili pri druhom babatku 🙂 takto zacinala papkat mala, bolo to jedno z prvých kojeni este v porodnici 🙂

zuzanitaina40
1. nov 2015

Kojenie je najlepsie pre babatko 🙂. Akurat je maly chori a neviem sii predstavit zeby som ho nekojila. V noci nemusim vstavat kazdu chvilu a on ma ten najlepsi drink "mliekito" a mamin je "mochito virgin"🙂

anka2103
1. nov 2015

@lidka_hipp kazdym dnom cakam nato, ze privediem drobciatko na svet a kedze prve dieta som kojit nedokazala, strasne strasne silno by som teraz potrebovala-z financnych dovodov, no hlavne by som aspon druhemu babatku chcela dat zo seba co najviac. Som pripravena sa o to posnazit co najviac a preto take cajiky by velmi pomohli. 😉

igiana
1. nov 2015

🙂 Kojenie je krasne, ale aj velmi narocne. "Mliecny bufet" musi byt v prevadzke denne od 0 - 24 hod a to v nasom pripade aj niekolko rokov. Ziadne ze inventura, dovolenka, ci preberame tovar. Odmenou nam je stastny vyspinkany vysmiaty zakaznik 😉

vrtulnik
1. nov 2015

Milujem svoje deti nadovšetko na svete a viem, že keď kojím dávam svojmu dieťaťu to najlepšie čo môžem. Je to to najkrajšie a najlepšie čo môže každá matka urobiť pre svoje dieťatko. 🙂

curcuma
2. nov 2015

Čo znamená kojenie?
..... no predsa to najkrajšie spojenie.
Maminka a dieťatko,
prežívajú nakrátko,
neopisateľnú blízkosť,
to je tá nefalšovaná radosť,
keď sa bábätko prisaje,
a s mliečka si odpije.
Mám ja jedno veľké šťastie,
že moja Lily z môjho mliečka rastie,
je to to najlepšie čo môžem svojmu bábätku dať,
keď sa môže dosýta zdravo napapať.
Pomáha mi k tomu trošička,
zarobená jedna malá lyžička,
čaju Hipp do vodičky,
pre nás dojčiace mamičky.