SOUTĚŽ o mlíčka HiPP JUNIOR Combiotik

lidka_hipp
3. nov 2015

Pije vaše batole mlíčko? To je dobře, protože tu mám soutěž pro všechny maminky, které mají doma batolátka 🙂 Mám tu připraveno 5 balíčků se 4 kusy batolecího mléka HiPP JUNIOR Combiotik. Nejen malá miminka potřebují ke svému zdravému vývoji mlíčko, ale také pro větší děti je mlíčko velmi důležité. Stačí, když mi napíšete, proč by batolata měla pít mlíčko a pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším mléčným balíčkem 🙂

Tady malá nápověda: Batolecí mléka HiPP JUNIOR Combiotik obsahují jako jediná na trhu unikátní komplex probiotik a praebiotik, který je velmi důležitý pro zdravé bříško, ale i vývoj imunitního systému. Velmi důležité jsou i esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk. Další nápovědu hledejte na mém blogu 🙂

ockostevo
5. nov 2015

Budem asi jediný chlap, ktorý sa k tejto téme vyjadrí. Už môj dedo mi vždy hovorieval: "Ak chceš byť silný chlap, musíš piť mlieko:" Nakoľko som fyzicky dosť aktívny, tak mliečne výrobky sú na dennom poriadku. S našim malým Timom si vždy pekne štrngneme, ja s pohárom a on s fľaškou. Mlieko je neodmysliteľnou súčasťou detstva a správneho vývoja. Syn síce ešte tomu dobre nerozumie, ale vždy mu hovorím, že z mlieka bude mať pevné kosti, silné ruky, zdravé očká a bude mať toľko síl, ako tatino. Kupujeme mu práve Hipp a veľmi mu chutí, oceňujem hlavne to, že sa jedná o bio výrobok. A pre syna je skvelá zábava skrývať si autíčka do plechoviek 🙂

skerinko
6. nov 2015

Mlieko a mliečne výrobky by mali byť súčasťou jedálneho lístka našich detí. Obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny, tuky a množstvo vitamínov. Navyše obsahujú vápnik, ktorý nielen spevní kosti a zuby, ale aj svaly a pozitívne pôsobí na nervy. Mliečko HiPP JUNIOR Combiotik obsahuje všetky látky potrebné pre dieťa daného veku: množstvo bielkovín primerané danému veku, potrebné minerály a vitamíny: A, C, D, železo na tvorbu krvi, vápnik na tvorbu kostí, jod pre správnu činnosť štítnej žľazy, omega 3 mastné kyseliny pre vývoj mozgu a nervových buniek, v neposlednom rade aj prebiotiká a probiotiká. 🙂

hantsjask
6. nov 2015

Batolecí mléko je pro děti určitě vhodnější než klasické kravské mléko a to jak jsem se na internetu dočetla, tak dokonce až do předškolního věku 🙂 No, nedokážu si představit, že by náš syn pil výhradně batolecí mléko tak dlouho, v pozdějším věku mu to kravské určitě neublíží, ale myslím si že minimálně do 1 roku by děti jiné mlíčko pít opravdu neměly. Běžné kravské mléko totiž obsahuje vysoké množství bílkovin a některých minerálních látek (např. sodíku), které nepřiměřeně zatěžují dětský organismus. Kravské mléko na rozdíl od umělé batolecí výživy navíc nemá dostatek železa, jódu a vitaminu D, který je nutný např. pro správné vstřebávání vápníku.

charmed
7. nov 2015

Batolata by měla pít mlíčka hlavně kvůli vyváženému poměru probiotik, prebiotik, vitamínů, minerálů a omega-3-mastných kyselin. Prostě je tam vše ve správném poměru, díky kterému dítě krásně prospívá a vyvýjí se mu imunitní systém.

eli3k
7. nov 2015

Mlieko je prirodzena strava pre deticky. V jednoduchej tekutej forme dostanu vsetky potrebne vyzivne latky pre svoj rast a rozvoj schopnosti. Najlahsie stravitelne je pre deticky materske mlieko. No ak to nestaci alebo chyba tak umele mliecka. Tie s probiotikami a prebiotikami maju niekolko ucinkou navysse, kedze pomahaju rozvinut spravne crevnu floru u dietatka a posilnuju jeho imunitu, z coho sa tesi kazda mamicka.

ide o najkvalitnejšie a najoblúbenejšie mliečko aké kto kedy vymyslel 🙂 🙂 😉

foolie
8. nov 2015

Nam sa podarilo kojit iba prvy mesiac ale mala som malo mlieka a malemu to nestacilo a ked sme zacali prikrmovat um zacal mi materske odmietat tak sme na um a sme uplne zdravy a krasny 🙂

bibyke
8. nov 2015

No nam by sa teraz uplne zislo mliecko,pretoze som uz prestala kojit maleho skoro dvojrocneho,no v noci ine ako mlieko nevypije a teda rozmyslam ci mu postaci uz len obycajne alebo este vyskusat hipp mliecko, pretoze mlieko je pre deti velmi dolezite,obsahuje vela kalcia,ktory je dolezity pre kosti..

darling82
8. nov 2015

Ahojtee...tak ja svojho drobca stale dojcim,ale mam pocit,ze uz mu moje mliecko nestaci,tak by som rada vyskusala od vas mliecko Hipp.Vasu znacku pouzivame,ale mliecko sme este nemali.Urcite je velmi chutne 🙂 a maly bude isto spokojny.

lujdelson
8. nov 2015

My sme tiež nemohli kojiť (príliš skorý tt), tak sme na umelom. Viem, že od mamky je najlepšie, ale keď sa inak nedá aj formula je super. Páči sa mi pridávanie vitamínu D do umelého mliečka, nakoľko v materskom sa skoro nenachádza. Na mliečkach Hipp Combiotik sa mi páči komplexnosť a vyváženosť vitamínu D, jódu, vápnika a hlavne železa (nakoľko s tým sme mali problém). Ale hlavne preto, že nášmu malému žrútikovi chutí. :D

lyrrya
8. nov 2015

Ja sombkojila syna 13,5mesiaca,potom sme postupne presli na UM. Bala som sa mu davat obycajne kravske mlieko z dovodu,ze neobsahuje ziadne vitaminy,ktore tak male dieta este vo velkom mnozstve pottrebuje a na rozdiel id neho hipp obsahuje aj probiotika a omega 3mastne kyseliny. Teraz mam druhe babatko,zatial plne kojim,ale po roku by som opat pomaly presla na um... nie z pohodlnosti,ale prefpokladam,ze tohi mliecka bud3 menej ako bude nat aj prikrmy