SOUTĚŽ o mlíčka HiPP JUNIOR Combiotik

lidka_hipp
3. nov 2015

Pije vaše batole mlíčko? To je dobře, protože tu mám soutěž pro všechny maminky, které mají doma batolátka 🙂 Mám tu připraveno 5 balíčků se 4 kusy batolecího mléka HiPP JUNIOR Combiotik. Nejen malá miminka potřebují ke svému zdravému vývoji mlíčko, ale také pro větší děti je mlíčko velmi důležité. Stačí, když mi napíšete, proč by batolata měla pít mlíčko a pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším mléčným balíčkem 🙂

Tady malá nápověda: Batolecí mléka HiPP JUNIOR Combiotik obsahují jako jediná na trhu unikátní komplex probiotik a praebiotik, který je velmi důležitý pro zdravé bříško, ale i vývoj imunitního systému. Velmi důležité jsou i esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk. Další nápovědu hledejte na mém blogu 🙂

kim_rossi_stuard
3. nov 2015

dalsia sutaz o mliecka, ci ste sa pomylili??? 😕 😕 😕 @lidka_hipp

moncsi1987
3. nov 2015

Pretoze ako pises aj vyssie obsahuje Probiotik (prírodné kultúry mliečneho kvasenia), Praebiotik (GOS), vitamín D pre zdravé kosti a zubky vitamíny A, C, D pre podporu imunity a jód, železo, vápnik. Obsah bielkovín je redukovaný podľa požiadavku malých detí.Navyse dojčenská výživa HiPP JUNIOR Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály.

moncsi1987
3. nov 2015

@kim_rossi_stuard tieto mliecka su pre deti od 1 roka 🙂

kim_rossi_stuard
3. nov 2015

@moncsi1987 ja viem, len text je cely po cesky, tak reku ci nechcela dat na ceskeho konika??? 😕 😅

moncsi1987
3. nov 2015

@kim_rossi_stuard na ceskom ked si dobre pamatam pred dni s HIPP koncili pred 2 tyzdnami🙂

beatabuckova
3. nov 2015

Detičky by mali piť mliečko,najlepšie Hipp Junior Combiotik,pretože obsahujú :

* dôležité živiny pre správny rast dieťaťa
* redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa
* dôležité vitamíny a minerály pre zdravý vývoj dieťaťa :

* vitamíny A, C , D na podporu imunitného systému
* železo na podporu tvorby krvi
* omega 3 mastné kyseliny pre rozvoj mozgu a nervových buniek
* jód pre správnu činnosť štítnej žľazy
* vápnik pre silné kosti

Takže jednoznačne Hipp je tá správna voľba po ukončení dočenia a následne aj ako batoľacie mliečko 🙂

misshellla
3. nov 2015

pretože chceme aby boli silné, zdravé a spokojné :D

maryon1
3. nov 2015

Moja mladšia dcérka bude mať už 2 rôčky, a stále ju dojčím,
toto mliečko by som rada vyhrala pre svoju najlepšiu kamarátku, ktorá svoje dieťatko už žiaľ nedojčí, nebolo im dopriate dlhodobejšie prežiť tento krásny vzťah maminky a bábätka,
viem, že používa vaše mliečka od Hipp-u -
a dôvod? no určite preto, lebo chce pre svoje dieťatko len a len to najlepšie. Aby sa správne vyvíjal jeho imunitný systém, aby malo spokojné bruško 😉

lidka_hipp
autor
3. nov 2015

@kim_rossi_stuard Není to chyba, ale opravdu tu máme další soutěž o naše mlíčka. Tentokrát se ale soutěží o batolecí mléka HiPP JUNIOR Combiotik 3 a HiPP JUNIOR Combiotik 4.

miroslavan
3. nov 2015

Nebolo mi dopriate kojiť svoje deti. Napočúvala som sa rôzne "hrôzostrašne" prognózy, co bude keď som nekojila... Starší syn ma 9 a je chvalabohu zdravý Valibuk 😉 mladší ma 18 mesiacov a stale pijeme večer aj v noci umelé mliecko. Kamošky síce tvrdia, ze už kľudne by som mohla dávať kravské-ale ja nechcem. Práve pre to, co uvádzate hore. Vaše (aj nase 🙂 ) mliecko Hipp obsahuje vitamíny, pro-aj pre- biotika a verím, ze chráni Matiho hlavne v tomto nepríjemnom vírusovom obdobi!! Obsahuje "maličkosti", ktoré podporujú jeho rast, vývoj mozgu...Značku Hipp sme dostali ako um už v pôrodnici a po jeden a pól roku zodpovedne prehlasujem, ze rozhodnutie zostať tejto značke verní bolo správne 😉 Nie sme nejako silno finančne super na tom-ale radšej zainvestujem ešte pár mesiacov do kvalitného mlieka, ako by som mala dávať lacné kravské mlieko z hypermarketu a potom to ľutovať za pár rokov, keď sa objaví nejaká alergia ci ekzém...

zuzkabeno
3. nov 2015

Aj deti nad 1 rok by mali piť dojčenské mlieko HiPP junior combiotik, pretože obsahuje všetky látky potrebné pre dieťa daného veku: množstvo bielkovín primerané danému veku, potrebné minerály a vitamíny: A, C, D, železo na tvorbu krvi, vápnik na tvorbu kostí, jod pre správnu činnosť štítnej žľazy, omega 3 mastné kyseliny pre vývoj mozgu a nervových buniek, v neposlednom rade aj prebiotiká a probiotiká. Okrem iného sa aj dobre skladuje.

jastericka_elza
3. nov 2015

Mlieko je dôležité pre celkový zdravý vývoj dieťatka, hlavne pre kosti a imunitu. Ja osobne uprednostňujem umelé mlieka, ktoré obsahujú vitamíny a látky dôležité pre vývoj dieťaťa primerané veku. Obyčajnému kravskému mlieku neverím, pretože mám z neho pocit, že je to iba "zafarbená voda", ktorá nič neobsahuje. Toľko môj stručný názor 🙂

erikab82
3. nov 2015

preferujem UM pred kravským mliekom. Malá má 15 mesiacov a UM budem kupovať aj naďalej, pretože má oproti kravskému mlieku niekoľkonásobne viac vitamínov a minerálov, zloženie je upravené tak, aby sa tieto vitamíny a minerály čo najlepšie vstrebávali, napr pridaním rastlinných tukov, je upravená bielkovina, takže mlieko je menej alergizujúce a menej zaťažuje trávenie a obličky 🙂

janka821
3. nov 2015

Batoľatá musia piť mliečko z jediného prostého dôvodu. Preto, že sú cicavce.
Cicavce (Mammalia) sú vývojovo pokročilou triedou stavovcov, ktorá sa v súčasnosti vyskytuje takmer všade na Zemi. Vyznačujú sa neobyčajne vyvinutou nervovou sústavou a zložitou stavbou mozgu. Ich hlavným spojovacím znakom je výživa mláďat produktom modifikovaných kožných žliaz – kojenie mláďat (mliečne žľazy - mammae - od toho názov Mammalia) (zdroj wikipédia.org).
Pokiaľ jedinec z akéhokoľvek dôvodu nevie zabezpečiť kojenie, prichádza na rad mliečko Hipp, ktoré je vďaka práci stoviek ľudí a rozsiahlym výskumom takmer totožné s materským.
A za to Vám ďakujeme.

igiana
3. nov 2015

@lidka_hipp ten nas drobec malicky, mliecko pil od mamicky. Narastol uz trosicka, povedala mamicka: tak teraz uz moj malicky, dam ti mliecko od kravicky. Ale drobec struha vrasky, odpovedz mi na otazky! A co moja imunita?! Mamicka na nete cita: kravske mlieko veru nie, chorobu nevyzenie. A co moje zdrave kosti?! Junior sa dalej zlosti. Mamka cita na nete, ci v nom D-cko najdete. A moj mozog, zdrave bunky? Omega3 kyselinky? Mamicka sa zamyslela a potom si vygooglila: ze naj mliecko na svete, iba v HIPPe najdete. Odvtedy uz ziadna vzbura, drobec zvolal: Hipp Hipp hurá! 😀

vequi
3. nov 2015

Batolecí mléka Hipp Junior Combiotik obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité minerály a vitamíny jako např. železo a vitamín D, který podporuje vstřebávání vápníku, a tím i zdravý růst kostí. Komplex probiotik a praebiotik je důležitý pro správné trávení i imunitní systém. Mléka neobsahují lepek. A navíc mléko je moc dobré a naše Niki se po něm může utlouct 🙂 🙂 🙂

rhiannon
3. nov 2015

Aby detske telicko mohlo rast, potrebuje protein, karbohydraty, tuky a velku skalu vitaminov a mineralov. Mliecko je vybornym zdrojom proteinov, kalcia a vitaminu D. Napriklad jogurt alebo syr sice kalcium obsahuju, ale vitamin D nie. Preto je pre deticky velmi dolezite pit mliecko.
Kedze som nemohla kojit, vela som si na nete studovala o tom, ci po roku prejst na kravske mlieko alebo pokracovat s umelym mlieckom. A vysledok je jasny, ostavame pri HIPPku!

martina374
3. nov 2015

Taak konečne nejaka súťaž o mliečka aj pre väčšie deti 🙂 Takže mlieka Hipp Junior Combiotik obsahujú vitamíny A, C , D na podporu imunitného systému, aby deti boli zdravé a nechytili hneď chrípku a iné vírusy, vápnik pre silné kosti, jód pre správnu činnosť štítnej žľazy a samozrejme aj omega 3 mastné kyseliny pre rozvoj ich mozgu.

lanah
3. nov 2015

Malé deti nie sú malí dospelí - to platí hlavne pre výživu, s vekom dieťaťa sa mení aj potreba príjmu živín. U malých detí klesá potreba príjmu energie z tukov. Pre zdravý rast a vývin potrebujú ale veľa vápnika rovnako ako aj ďalšie vitamíny a minerálne látky. Aktuálne štúdie, zaoberajúce sa výživou malých detí, ukazujú, že bežnou výživou nie je dostatočné zásobenie vitamínom D, železom a jódom. HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je prispôsobený potrebám malých detí čo sa týka obsahu bielkovín a tukov. Ďalej obsahuje dôležité látky podporujúce rast, ktoré Vaše dieťa potrebuje. Pre zdravý vývoj.
PRAEBIOTIK - vláknina GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy
PROBIOTIK - prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne.
Omega-3 - esenciálne omega-3 - mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité, pretože sú potrebné pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast Vášho dieťaťa. Organizmus malého dieťaťa si ich nevie sám vytvoriť.
Vitamíny A, C, D - na podporu imunitného systému
Železo: podporuje tvorbu krvi a prispieva k rozvoju duševných schopností
Vitamín C: dôležitý pre imunitný systém, podporuje vstrebávanie železa
Jód: dôležitý pre činnosť štítnej žľazy
Pre silné kosti vo fáze vývoja - vápnik: podporuje stavbu zdravých kostí, vitamín D: veľmi dôležitý pre zdravie kostí, pretože pomáha vstrebávať vápnik
Bez lepku
s omega 3 – mastnými kyselinami

vtacatko3
3. nov 2015

Ja to napíšem slovami matky 🙂 Mám 20 mesačné šidlo, ktoré mlieko zbožňuje. Vystriedali sme mnoho značiek,kým sme konečne našli tú správnu. Väčšina mliečo ho zapekala, z čoho ho bolelo bruško a potom bol neustály plač, ktorý sa striedal s nervami, až napokon som u zo zúfalstva plakala aj ja. Drobcovi vyhovuje Hipp (len tá cena : 😖 ) A teraz k tej dôležitosti a mlieka, prečo by batoľatá mali mliečo piť:
- lebo im veľmi pristanú "fúzy", ktoré im mliečo urobí
- lebo naše šidlo na mliečku uspávam a prespí tak celú noc
- lebo fľaša s miečko v detských rukách je neodmysliteľná súčasť detstva
- lebo sa mi veľmi páči, keď sa drobec o svoje mliečo delí so všetkými plyšovými hračkami
- lebo si už neviem predstaviť svoju podlahu bez rozliateho mliečka
Toto sú moje dôvody a samozrejmosťou je aj to, aké je mliečko dôležité pre správny vývoj a rast dieťaťa. To ale nebudem rozpisovať, lebo by som písala len to, čo už dievčatá predo mnou.

makovicka8
3. nov 2015

Mlicko je pre deti dvolezite pre ich rásť a vývoj mozgu a celého tela v mliecku sú pre dieťa všetky najdvolezitejsie vitamíny a minerali pre deti je najlepšie materské mliecko no žiaľ nie vždy sa to dá a to je aj moja skúsenosť preto sme prešli na takzvané umelé mliecko

haidi
3. nov 2015

Aj starsie deticky ci rocne ,alebo dvojrocne by mali pit mliecko ,aj ked uz papaju tuhu stravu ,ale mliecko je stale velmi dolezite pre ich vyvoj a zdravy rast .

A prave Hipp Junior Combiotic im poskytuje vsetky dolezite zlozky ako su :

- železo ,vitamín D , jód, vápnik dolezite pre rast a vyvoj
- PRAEBIOTIK a PROBIOTIK na dobre travenie
- Omega-3 mastné kyseliny ,ktore su velmi dolezite pre spravnu funkciu mozgu a tym zabezpecuju zdravy vyvoj dietatka

annarita
3. nov 2015

Hipp Junior Combiotik obsahujú vitamíny A, C , D na podporu imunitného systému, aby deti boli zdravé a nechytili hneď chrípku a iné vírusy, vápnik pre silné kosti, jód pre správnu činnosť štítnej žľazy a samozrejme aj omega 3 mastné kyseliny pre rozvoj ich mozgu, PRAEBIOTIKa a PROBIOTIK na dobre travenie

janettan
3. nov 2015

... môj názor je taký, že deti by mali piť umelé mliečko aspoň do 3 r.. Keď som čítala článok, v ktorom porovnávali výživovú hodnotu umelého mliečka a kravského 3,5% mlieka, tieto hodnoty boli veľmi veľmi rozdielne. Každá mamička musí posúdiť, čo chce pre svoje dieťa a či chce pre svoje dieťa urobiť čo najviac. Keď som už nemohla kojiť, tak sme sa s manželom rozhodli, že chceme pre nášho synčeka to najlepšie, aby sa správne vyvíjal a dostával to, čo pre svoje zdravie potrebuje

sisa1987
3. nov 2015

Kazda nastavajuca mamicka si planuje ako dlho bude ona kojit a davat svojmu babetku vsetko potrebne obsiahnute vo svojom mliecku.Planuje kojit rok,dva,tri ked tu zrazu je rada ked to mliecko moze poskytnut svojej malej laske aspon zopar mesiacov.To bolo i v mojom pripade obydve dcerky som kojila presne pol roka.Nieze bysom nechcela len moje telo si povedalo dost a mliecko zo dna na den odyslo.Nechapala som to nakolko som bola plne rozhodnuta kojit dlhsie aspon druhu dcerku,no nedalo sa.Hladala som preto vhodnu variantu a bolo mi jedno za aku cenu.Skusili sme vela druhov no z jedneho sme mali zapchu,z druheho sme boli stale hladny.Kamaratka mi poradila mliecko Hipp a som zatial spokojna i ja i maja malicka.Brusko boliet prestala,zacali sme pekne spinkat a konecne je spokojna i mamicka.Dakujem a ostanem urcite verna este dlho nakolko mame len 9 mesiacikov.Vdaka este raz.

ellushka
4. nov 2015

mliecko obsahuje ziviny, vitaminy a mineraly, ktore su dolezite pre spravny rast a vyvoj dietatka. Je dolezite pre zdravy rast kosti. Hipp mliecko obsahuje probiotik a praebiotik a omega 3 mastne kyseliny dolezite pre rozvoj mozgu a nervovych buniek.

2kocka7
4. nov 2015

Určite by mali piť mlieko 🙂 Obsahujé veľa vitamínov, minerálov a všetko čo deti potrebujú pre rast a vývoj.. Ja som kojila pol roka, potom som už nemohla.. :(( Naša Dr. vravela, že máme vynechať mlieko na čas...lebo dcére vyšla intolerancia na kravské mlieko...tak nedávam ani jemu..a veľmi ma to mrzí a neviem ako to bude ďalej...nie je dobré, aby nepili mlieko..:(

kajca84
4. nov 2015

Moj syncek je zly jedák,bohuzial je málo ovocia a este menej zeleniny.Zacali sa mu lámat nechty,tak som mu dávala junior mlieko a zlepsil sa mu stav.Urcite preto,lebo obsahuje minerály,omega 3 mastné kyseliny aj prebiotiká,probiotiká...

anita
5. nov 2015

Ahoj Lidka. Ja som malého kojila cca. 3 mesiace, potom sme prešli na umelé mliečko. Ani jedno nebolo dobré, maly mal kŕče, cervene fľaky po tvary po vypití. Vyskušali sme viac druhov, ale keď mal asi 7 mesiacov, kúpili sme Hipp mliečko. Ako zázrakom problémy ustúpili. Preto nedám dopustiť na toto mlieko ako aj kozmetiku a príkrmy. Maly bude mat rok a pol a pije 3-ku Hipp 2x denne.
Toto mliečko je vinikajúce pretože je v BIO kvalite, obsahuje omega 3, Obsahuje dôležité živiny, vitamíny, mineraly, dôležité bielkoviny, vlákninu GOS A prírodne kultúry mliečneho kvasenia.

slavuska237
5. nov 2015

Kym sme boli málicky a hlupucky neviem ci si na to Lydka pamatas s mliečkom hipp sme sa obsipováli už vtedy sme vedeli že toto mliečko je vinikajúce pretože je v BIO kvalite, obsahuje omega 3, Obsahuje dôležité živiny, vitamíny, mineraly, dôležité bielkoviny, vlákninu GOS A prírodne kultúry mliečneho kvasenia. A teraz ked sme uz podrastli a dozvedéli sa ze uz nevyrabate mliecka v pliechoch lebobste setrny zivotnemu prostrediu a preto je mliecko v reciklovatelnych obaloch je na to troska luto lebo nam ostala len jedna plechovka a nohy mame dve 😁😁