SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
31. okt 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Moje Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 😀 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/RgvQwy

havranocka17
6. nov 2015

vlhčené obrúsky používam skoro na všetko, čo tu už bolo popísané, ale mojou vychytávkou je ich použitie vtedy keď mám nádchu, vysmrkám sa do nich a nezostane mi podráždená pokožka v okolí nosa, ale krásne mi ju ošetrí 😀 😀 😀

ewellin9
6. nov 2015

Po pamperskách druhý najlepší vynález 😀 na výške som sa s nimi odličovala- lacné, spratné. Pri Natálke ich samozrejme využívam neustále, ale TOP sú u nás vtedy, ak niekam ideme a narýchlo si potrebujeme s manželom očistiť topánky, aby ľudia nezazerali 😀 a ešte som s nimi skúšala utrieť prach z listov kvetov- prežili 😀

hantsjask
6. nov 2015

U nás se vlhčené ubrousky používají na kdeco...v autě jako čistič palubní desky, na psa k čištění čumáčku a tlapek od bláta, u syna od hlavy až po paty (zvlášť po konzumaci příkrmu, nebo kašičky, která lepí jako čert 🙂 ) a v domácnosti jako univerzální čistič, který je vždy po ruce, např.na boty, na prach, toaletu, popel kolem krbových kamen, práh vstupních dveří, pračku, ... Co jsem ale objevila teprve nedávno a jsem na to docela pyšná je, že ubrousky skvěle vyčistí šmouhy na koženkové sedačce 😀 Hlavně teď na podzim, kdy mají návštěvy rifle od bláta nebo mokré od deště (a ty pak navíc můžou pouštět barvu), se tento tip určitě bude hodit všem, kdo mají světlou koženkovou sedačku jako my. Můžu se zaručit, že jsem to zkoušela všelijakými čistícími prostředky a ubrousky nakonec dopadly nejlíp 😀

lyrrya
6. nov 2015

U nas najcastejsie pouzitie na prdku. Alw utierala som s niminuz prach, ciatila okuliare, narychlo umyvala topanky,ked som mala ist do kostola, cistila grcku z oblecenia, synovi utierala pusku vonku a zahadne mi miznu,ked syn maluje kriedami 😉

lissbeth
6. nov 2015

ja by som bola bez tych obruskov ako bez ruk, jednoducho nemozu chybat, okrem toho sme prisli nato ze len tak poutieranu ricku uz nemusime ani kremovat a je krasnucka bez podrazdenia. Pomocnik pri prvych prikrmoch aj pri bojoch s mrkvickou 🙂 .... alebo len tak ked si musim utret grcku z ramena 😀.......aby som nezabudla este davno pred - prva pomoc pri tehotenskych prehankach ked bol uz aj wc papier ako smirgel 🙂

dankaa78
6. nov 2015

Stale nimi utieram stolik v obyvacke ktory je vecne upatlany ..
Nas tato nimi pretiera rano svoje tenisky-ze vraj paradne rychle🙂
V aute ich mam stale a pretieram palubovku..

A spominam si na jednu prihodu,ked sme boli na chate a zamrzla voda.Sneh sme si roztapali v hrncoch a pouxili vtedy cely balik vlhcenych obruskov uplne na vsetky partie tela😉

jackie17
7. nov 2015

Kým sme nemali dcéru, nevyužívala som ich. Teraz uz ich aj môj manžel kupuje do zásoby, len aby ich mohol mat stale po ruke. Konečne rad utiera prach a to bez napomínania...netreba nam uz ziadne švédske utierky, ci handry z mikrovlakien a kadečoho, stačí jedna vlhčena a hneď to ide...
A dcéra ich najradšej vyťahuje zo zásobníka a to je radostiiii. Naučila sa uz s nimi aj tvar si utriet, aj keď to zväčša vlhčena skončí na hlave.

skupkavrabelova
7. nov 2015

Noooo tak bez utierok ani na krok.....a to dostanem upozornenie aj od dcérky či som ich vzala :D . Využitie u nás je stráááááášne veľa. Čistenie kočiara (na rýchlo od kopancov keďže je svetlo-ružový), bežne v domácnosti-stôl,popísaný nábytok,pred odchodom von topánky.....áááále top čo som naposledy využila bolo-očistenie štetcov po maľovaní,ktoré nešli vyčistiť ani s jarou :D :D :D

janik922
7. nov 2015

Na ceste sa nás troška neposlúchalo auto-čo by manžel robil bez svojich žien, ktoré majú v kabelke všetko-samozrejme aj vlhčené obrúsky na utretie rúk a súčiastky 😀

vladkulienka
7. nov 2015

u nás sú obľúbené pri upratovaní... ja upratujem klasickými na prach a malinká svojimi vlhčenými... Ďakujem za tip - čistiť s tým topánky...to sa fakt zíde... a švagrininé deti to zvyklio žužlať pri prebaľovaní 🙂

trudy1717
7. nov 2015

V kabelka či v kočiari
vždy zo sebou mame
vlhčené obrusky Hipp
vsetkým dobre známe.

Že je to vec užitočná,
to snáď každý dobre vie
práve tieto su sú tie pravé
pre moje zdravie. 😉

Fľakom a špine možeme
len zbohom dať,
veď len čisté rúčky
chceme všetci mať.

Nie len rúčky, kdeže kde....
kadečo ja s nimi umyjem 😀
A keď sa pokakám ....
to je mojej mamke hej ...
už vie o čo ide,
keď sa na ňu usmejem.

Šikovna je
a hneď vie čo robiť má
veď overenú zbraň
vždy po ruke má.
Vždy keď zavrie svoje očká
cíti voňu môjho čistého zadočka.

Ja som malý nezbedník ,
neudrží ma v pokoji nik.
Hračiek mam habadej
tomu verte a keď zbadám obrusky ....
hneď ich odo mňa berte .

Pytate sa, že prečo ???

Najradšej ich vyťahujem a
po zemi rozhadzujem.
Nie je to len z roztopaše,
nie je to len tak .... ja chcem predsa
upratovať ! Takje veru tak.
Ľúbim náš domček čistý
a to si budťe všetci istý
že aj viem ako ho udržať!

Nie som ja len šibal veľký
viem si už aj sama ľahnúť do postieľky.
Aby niekto nepovedal , že som skúpa
podelim sa snimi .... veď nie som hlúpa.

sorea7
8. nov 2015

u mna najlepsi pripravok na odlicovanie tvare ci uz oci ,alebo make-upu 🙂

jjaakkuubbkkoo
8. nov 2015

Takze mi pouzivame vlhcene uplne vsade a na vsetko.. Okrem potrieb maleho aj na utieranie prachu ... Cistim s nimi vanu kohutiky na umyvadle vsetko co sa da utierame vlhcenymi utierkami... Najviac nam pomohli ked sa nam pokazilo auto a moj muz bol cely od oleja nikde voda ani nic tak som mu podala vlhcene a bol za ne velmi vdacny a teraz musi mat vzdy jeden balicek v aute 😁😁

pandul
8. nov 2015

Vlhčené obrúsky používame na ošetrenie zadočka, ako aj na čistenie ručičiek a maličká na všetko možné, aj na upratovanie.

marlenka222
8. nov 2015

Dobrý večer, milí, drahí,
aj ja sa zapojím, si vravím.
Za svoj život zatiaľ krátky,
stihla som už rôzne hrátky -
od papania cez spanie,
baví ma aj kúpanie.
Na nákupy do drogérky
chodím s mamou s kufrom veľkým.
Šampón, plienky, mydielka,
ďakujem ti, drogérka.
Navyše tiež berieme
to najväčšie balenie
obrúskov na ručičky,
zadoček aj pusinky.
Veď predsa je ľahučké
mať ich tu na poličke,
vytiahnuť, keď potrebujem
jeden, zo dva, zo päť cez deň.
Sú vždy super vlhké,
riešenie je to veľké
pre bábätká aj mamičky,
tatíkov aj babičky.
Na špinavé ručičky, nožičky,
pusinky aj zadočky
už nič iné neskúsime,
v drogérii vždy kúpime.
Perfektne vždy voňajú,
rodičia ich tiež používajú-
mamina na odlíčenie,
tatino na umývanie.
Musím ich vždy doma mať,
potom môžem dobre spať.
A preto som veľmi rada,
že mi aj iní poradia,
aké si mám vyberať,
skúmať, voňať, koštovať.

fxcvikotova
8. nov 2015

u nás všade... domácnosŤ,WC,kabelka,auto....,tak isto ockovi na cesty

mocca
8. nov 2015

Hipp utierky u nás fičia každý deň, osvedčili sa aj túto jar, keď sme týždeň v kuchyni panelákového bytu chovali ježka. Priskoro sa zobudil zo zimného spánku a potreboval nabrať sily. Nabral ich za dva dni až vrchovato. Po napapaní nám cez noc spravil riadnu nádielku. Ráno nebolo ani kam stúpiť, nehovoriac, že od ježacích hovienok a čúraníc bola nie len dlažba a majiteľ nádielky, ale aj metla, skrinke a prakticky všetko, kam sa dostal. Kým nastúpila dezinfekcia, apokalypsu zlikvidovali Hippky. A neublížili ani štvornohému, do prírody sa vracal z hebkými nožičkami 🙂