Koberce vs. plávajúca podlaha - čomu dávate prednosť?

ivan_irobot
11. okt 2017

Každému z nás sa páči a vyhovuje niečo iné. A preto je aj každá domácnosť iná. Aké podlahové krytiny preferujete vy, milé dámy? Koberce alebo plávajúca podlaha? A ľutovali ste niekedy, ako ste sa rozhodli?

cilkau
11. okt 2017

najprv sme maly koberce teraz podlahu zatiaľ je to oboje.....🙂😉❤👏👍🐶🐱🐭🐻🐷🐧🐘🙉🌳🌴🍀🍂🌹🌷🌜🍏🍉🍒🥕🥑☕🍹

mirage
11. okt 2017

@cilkau preco len tolko smajlikov?

deti95060810
11. okt 2017

@mirage viac ich tam nebolo....🙂

deti95060810
11. okt 2017

my máme plávajúcu v celom dome, ešte aj v pivnici - zostalo nám tak sme položili do pivnice a tým pádom sme nekupovali dlažbu....dlažba je len v kúpelni, WC a vstupnej chodbe....
koberec máme len v obývačke....stačí.

maarlie
11. okt 2017

Mame koberec, dlazbu a PVC. Najmenej roboty je s kobercom: povysavam, 2x rocne vytepujem. PVC aj dlazbu treba zakazdym povysavat aj zotriet...

erikaemkina
11. okt 2017

Ako prvé sme mali koberec , no konečne už máme plávajúcu a sme spokojní 🙂

yanni
11. okt 2017

Ani jedno ani druhe. My mame v kupelniach, pivnici (okrem dvoch miestnosti), vstupnej chodbe a spajzy dlazbu, v obyvacke, medziposchodi, hostovskej, spalni a herni pre deti v pivnici parkety z praveho dreva a v detskych izbach a mojej pracovni pod strechou korkove parkety. D dalsej obytnej a vykurovanej miestnosti v pivnici, ktora je fitko su vinylove click parkety. Male koberceky mame len pri gauci, deti pri posteliach v detskych izbach. Inak nikde.
Sme spokojni.

@ivan_irobot Pekelny stroj sa uz mece. nevydrzala som to do zajtra. Vysava mi cely spodok domu. Za ca. 30 minut stihol dve najväcsie miestnosti.

lenka_samorin
11. okt 2017

my máme plávajúcu podlahu, ale deťom do izby sme dali väčší koberec, aby im bolo príjemné hrať sa na zemi.

monika11m
12. okt 2017

Mame koberec len pred gaučom a ostatné dlažbu a nevidim rozdile ked musim vysavat tak všade ...

foolie
14. okt 2017

my mame plavajuce podlahy akurat pod stolikom stolom a v detskej maly koberec

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍

martinka241
11. dec 2017

Jednoznačne podlahy. Tiež mám pomocníka irobota. A čo sa týka podlahy do gáraže tam Vám odporúčam http://www.odolnepodlahy.sk/Garazove-podlahy.

anulienkalenka
24. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

mne osobne sa velmi pači plavajuca podlaha drevena a na tom pekny koberec. Zvyrazni to interier a je to moderne