Výhody v zamestnaní

timotej_hsh
14. dec 2016

Má aj váš zamestnávateľ vypracovaný nejaký sociálny program?
My sme získali za náš sociálny program ocenenie Via Bona - Skvelý Zamestnávateľ.
Okrem viacerých zamestnaneckých výhod, akými sú napríklad raňajky s obedom za 1€, bezúročné pôžičky, mesačné prídely mäsa či výrobkov, firemné dôchodkové sporenie, príspevky na nákup školských potrieb na začiatku školského roka, sociálny fond na operácie a zdravotnícke potreby, sme postavili pre svojich zamestnancov 25 rodinných domov a viac ako 15 bytov.

shia
14. dec 2016

tak to nás môžte všetky zamestnať ;)

timotej_hsh
autor
14. dec 2016

@shia čakáme na životopisy 🙂

shia
14. dec 2016

@timotej_hsh ake pozicie hladate?aka napln prace?

timotej_hsh
autor
14. dec 2016

hlavne ľudí do výroby, práca s mäsom a údenárskymi výrobkami. U nás je postup taký, že človek si prejde vo výrobe všetkými pozíciami 🙂

shia
14. dec 2016

@timotej_hsh aha ďakujem za info, mám iné pracovné zameranie, ale možno to niekoho osloví ;)

dankaa78
14. dec 2016

Pracujem pre VUB, banku a mám výborný sociálny program😉

timotej_hsh
autor
14. dec 2016

@dankaa78 Aký? dajte nejaké príklady, možno sa necháme inšpirovať 🙂

obsadenemeno
14. dec 2016

@timotej_hsh moj zamestnavatel preplaca 40% cestovnych nakladov, ak pouzivam verejnu dopravu 🚌🚂

skeblicka77
14. dec 2016

dostavam prispevok na benzin, vianocny a velkonocny balik... ale zasa za to ze tam makame cely rok, piatky sviatky, si aj zasluzime... 😉

dankaa78
14. dec 2016

@timotej_hsh nie je to tajomstvom.je to aj na stránke.
Napr.prispevok pri narodení dieťaťa,prispevok v prípade úmrtia blízkej osoby,prispevok na osatne,100% úhrada stravného lístka,prispevok na tábor pre dieťa,rozne voľná od volna pri nástupe dieťaťa prváčika,volno pred svadbou či iné,prispevok na zdravie,dopravu,bezplatne vedenie účtov,lepsie zuroceniena vkladoch a mnohé iné...

dankaa78
14. dec 2016

A ešte extra pri pracovnych jubileach ... peňažný benefit😉

timotej_hsh
autor
14. dec 2016

@dankaa78 ja na Vasom mieste by som prihlasil VUB do najblizsieho rocnika 😉

elena123456
16. dec 2016

gratulujem ku oceneniu, ja ako statny zamestnanec nemam az na nejaky ten socialny fond a prispevok na obed ine vyhody a mozno aj preto som rada, ked vidim, ze aspon niektorym sukromnym firmam zalezi na zamestnancoch

misulka22
17. dec 2016

Vyzera to dobre.ja budem rada ak po materskej vobec najdem pracu :D