Používame cookies. Viac informácií tu. OK

SÚŤAŽ: Rodinka Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanieModerátor
18. sep 2019

Koncept interaktívnych knižiek a hier je už pekne pestrý. Veď čo by aj nie. Sú to už 4 roky, čo svetlo sveta uzreli prvé knižky Kúzelného čítania. Za tieto 4 roky usilovnej práce sme vydali celkom 26 rôznych knižiek a hier. To už je pekná hromada! 😎

Pre najmenších: O perníkovej chalúpke, Zvieratká na farme, Zvieratká v ZOO, Rozprávky na dobrú noc, Spievanky, Básničky z lesa.

Pre predškolákov: Hravé učenie, Svet zvierat, anglický a nemecký slovník, Betlehem, Doprava, Dinosaury, Hra do auta, Ľudské telo, Môj svet, 3 druhy pexies, Moje prvé písmenká.

Pre školákov: Hravá angličtina, Atlas sveta, Cesta okolo sveta, Hravá prírodoveda, Človek a príroda, Slovensko.

Je aj vaša zbierka taká pestrá? Odfoťte mi ju a jednej vylosovanej z vás pošlem knižku podľa vlastného výberu!

V tejto chvíli ukončujem výzvu. Tu je vylosovaná výherkyňa: @nikuskatvoja 🙂

Gratulujem!

Ostatným, za vašu snahu a príspevky, posielam aspoň po 3 srdiečka ❤❤❤ Tak snáď potešia aspoň tie 🙂

livinka1111
18. sep 2019

Fuuu, nádherná zbierka. Naša ani zďaleka nie je taká, vlastne nie je žiadna. Musíme to napraviť, lebo počúvam samé chvály. Tak možno o rok sa aj my takejto krásnej zbierky dočkáme 🙂

lulu369
18. sep 2019

My máme doma asi 7 alebo 8 kníh... Naše deti majú veľmi radi kúzelné čítanie. Keďže máme 3 detičky, tak na Vianoce sme im do kúpili druhé pero, aby sa toľko nehľadali, kto kedy ide čítať...
Môžem len a len každému odporučiť, veľmi dobré je to pre detičky

ivki7
18. sep 2019

Zatial ziadnu nemame ale tento rok nam na 100% pribudnu minimalne 4 ako som uz pisala pre nasu krpatu ktora ma zatial 3r a presne ako ste pisala v prvom odstavci pre najmensich tie by ju mali zaujmat plus hrave ucenie nakolko ona uz vie vsetky farby + v anglictine ich vie aj tvary aj protiklady ako kratky dlhy... a prajem krasny den 😊

evickam1
18. sep 2019

@lulu369 ahoj, prosim Vas odkial ste kupovali pero? Dakujem

purinkaa
18. sep 2019

Nasa rodinka 👶👦 Kuzelneho citania 📓 + Spievanky, ale s tie sa prave pouzivaju ❤...

miriskaz
18. sep 2019

My tiež ešte neodfotime ,lebo nemáme bohužiaľ čo.
Ale asi by sme začali dinosaurami.

lumajka
18. sep 2019

My máme zatiaľ len tieto, ale cez Vianoce sa určite rozrastieme 🙂

etnatn
18. sep 2019

My prave ocakavame dodanie pera s atlasom a zvieratkami, dalsie bude hrave ucenie..dcerka ma 2 roky, som velmi zvedava ako sa jej bude pacit..

veronikaveron
18. sep 2019

Pridávam našu "zbierku" 🙂
Syn (6r.) má všeobecne knižky veľmi rád a Albi knižky nie sú výnimkou. Precestovali snami už kus "sveta". Som vďačná, že synovi skrátili cestu a mne umožnili si chvíľku "oddýchnuť" pri vymýšľaní "programu" pre deti, či už počas cesty autom alebo vlakom. Knižky oceňujem aj vtedy, keď dávam mladšieho syna spať a starší automaticky vyberá Albi knižky a vzdeláva sa a ja som rada, že robí niečo užitočné a nadobúda nové informácie 🙂
Niekedy ma syn tak prekvapí nejakou myšlienkou, rep. poučkou, ... , že len "zírám" a keď sa ho opýtam odkiaľ to má, tak povie, že z Albi knižky. Čiže u nás je využívaná na 100% a hlavne má pre syna pozitívny prínos vo forme nadobudnutia nových vedomostí.
Teraz veľmi často siaha po knižkách atlas sveta, angličtina a ľudské telo.
Dinosaury, anglický slovník a človek a príroda som kúpila do "zásoby" ako darčeky na narodeniny, Vianoce, meniny, alebo ako "bolestné", že zvládol návštevu doktorky 🙂

si14
18. sep 2019

My zatial nemame ziadnu, dcerka ma len rok a pol,,, ale zachviľu jej zacnem kupovat a dúfam raz bude mať aj ona taku zbierku ☺️☺️

mala_katie
18. sep 2019

Máme doma iba hrave učenie.. ale teda dcérka ide mať meniny, tak dúfam, že sa konečne zbierka rozrastie.. moc sa nám to páči..

chiarika
18. sep 2019

Nasa mala zbierka pre deti 3-8r. sa pomalicky rozrasta

lulu369
18. sep 2019

@evickam1 obe sme kupovali spolu s knihou v dráčiku

fazulka17
18. sep 2019

Tak naša zbierka sa rozrastá veľmi pekne aj keď veľa nám ešte chýba,u nás že TOP tieto knihy.

anka2103
18. sep 2019

My zatiaľ takto. O 2 tyzdne ma syn narodeninky, tak snáď niekto z rodiny podarujte ďalšiu do zbierky 🤩🤩🤩

cadulka2908
18. sep 2019

Noooo my mame zatial len tuto jednu knihu,ale uz som nenapadne ,,navrhla,, darceky detom k meninam...

jane1989
18. sep 2019

Mame 3 knizky, no chceli by sme vlastnit viac

erikad82
18. sep 2019

Tiež nemám ešte čo fotiť,ale písali sme Ježiškovi,tak snaď už donesie 🙂

aaddikaa
18. sep 2019

Moja dcerka tieto knihy ma velmi rada...😊Hra sa s nimi kazdy den skoro...☺

mummylina
18. sep 2019

@nelakuzelnecitanie zatiaľ nemáme žiadnu ale plánujeme pod vianočný stromček kúpiť zvieratká na farme a zvieratká v ZOO 🙂

vonava007
18. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Toto je naša Kristínka, predškolačka, so svojou zbierkou. Chýba jej tam este Hra do auta,ale tá je v aute,xixi. Sníva o angličtine, takze ak aj nevyhráme, rada jej ju kúpim vo vašom e-shope🙂

ninka1609
18. sep 2019

My nemame zatial😊

editjal
18. sep 2019

juj tak mi tiez nemame este ale uz som pevne rozhodnuta ze na vianoce bude darcek pre dcerku 🙂 už som si aj pozistovala ako to funguje... a babkam som dala navrch na darcek ak by chceli nech kupia nejaku knizku. 🙂 my kupime pero a hravé účenie. ale co som si pozerala ukazky tak sa mi pacia o pernikovej chalúpke, spievanky, rozpravky na dobú noc. vesele zvierata.

zuzanna_sc
18. sep 2019

Dcérka dostala ako darček k 2.narodeninám tieto.a isto budeme písať Ježiskovi aby priniesol niečo nové 😊

kiwi2014
18. sep 2019

Zatial ziadnu,ale starsia dcerka ma cochvila narodeniny, tak dostane Anglictinu a na Vianoce zas nieco ;)

orsi_h
18. sep 2019

My zatial nemame takuto knizku ale radi by sme jednu mali☺️

uacha
18. sep 2019

My máme zatiaľ len dve ale brúsime si zuby na ďalšie 😁😁😁

vsetko_je_uz_obsadene
18. sep 2019

3 kusy 😊

maria757
18. sep 2019

My zatiaľ len takto (na rok a 8m.nie zlé) 😄 Ježiško donesie ešte nejaké. A samozrejme najviac by potešila výhra 🍀🍀🍀

anoja
18. sep 2019

My žiadnu nemáme, priznávam, že len mojou vinou - financie, stále ich obzerám v obchode, ale ešte som ju ani raz nekúpila. Znova zvažujem, dcéra bude mať meniny, syn narodeniny, takže ak by sa našli aj pre tých, ktorí nemajú, váhajú, potešil by balíček 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli