SÚŤAŽ: Rodinka Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
18. sep 2019

Koncept interaktívnych knižiek a hier je už pekne pestrý. Veď čo by aj nie. Sú to už 4 roky, čo svetlo sveta uzreli prvé knižky Kúzelného čítania. Za tieto 4 roky usilovnej práce sme vydali celkom 26 rôznych knižiek a hier. To už je pekná hromada! 😎

Pre najmenších: O perníkovej chalúpke, Zvieratká na farme, Zvieratká v ZOO, Rozprávky na dobrú noc, Spievanky, Básničky z lesa.

Pre predškolákov: Hravé učenie, Svet zvierat, anglický a nemecký slovník, Betlehem, Doprava, Dinosaury, Hra do auta, Ľudské telo, Môj svet, 3 druhy pexies, Moje prvé písmenká.

Pre školákov: Hravá angličtina, Atlas sveta, Cesta okolo sveta, Hravá prírodoveda, Človek a príroda, Slovensko.

Je aj vaša zbierka taká pestrá? Odfoťte mi ju a jednej vylosovanej z vás pošlem knižku podľa vlastného výberu!

V tejto chvíli ukončujem výzvu. Tu je vylosovaná výherkyňa: @nikuskatvoja 🙂

Gratulujem!

Ostatným, za vašu snahu a príspevky, posielam aspoň po 3 srdiečka ❤❤❤ Tak snáď potešia aspoň tie 🙂

sisi208
19. sep 2019

nasa zbierka zatial, na narodeniny uz mame nachystane ludske telo 🍀

helen11
19. sep 2019

My musíme tento rok napísať Ježiškovi, ináč to nevidím. A keďže nemáme ešte knihy kúzelného čítania, môžem poslať len foto z rodinky budúcich majiteliek a zbierky ak tak jedine motýľov 🙂

curcuma
19. sep 2019

aj my by sme sa radi zapojili,
aj keď sme knižky neodfotili,
kúzelné čítanie je super vec,
každému na okolo to povedz 🙂

petulatqo
19. sep 2019

U nas mame dve co nas najviac zaujimaju. Anglicina boduje, vdaka knihe moje dieta s anglicinou travi vela casu a je velmi motivovany naucit sa plynule jazyk. Myslim ze toto su najlepsie investicie vo veku kedy dieta sa vyvija, moje sa v cudzom jazyku naslo. Okrem neho sa priucim aj ja tiez mam rada anglicinu. Je to zabava aj na cesty v aute. U nas nie je mobil, tablet, hry násilné a vseliake strielacky u nas sa sedi nad knihami od albi. Bavia ich. Najlepsi napad a kto to vymyslel je genius. Ja knizkam vdacim za vela. Mame sice len dve ale u nas doma nejde o kvatnitu ale o to co ich zaujima a bavi, mame anglicinu a ta je nenahraditelna, starsi o inu knizku ani nestoji a mladsi by bral vsetky 🤷‍♀️ rovnovaha 😂 tu angličtinu si isiel len starsi ale uz sa aj mladsi pridava, pre menšieho sme kupili zvieratka a nauci to neuveritelne vela, studoval to cestou do Zoo a v ZOO bol za frajera vela ovladal 😂😀😀 kuzelne citanie je ozaj kuzelne a chvile s nim su k nezaplateniu 😊

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

V tejto chvíli ukončujem výzvu. Tu je vylosovaná výherkyňa: @nikuskatvoja 🙂
Gratulujem!
Ostatným, za vašu snahu a príspevky, posielam aspoň po 3 srdiečka ❤❤❤ Tak snáď potešia aspoň tie 🙂

dada91
19. sep 2019

zatiaľ nemáme ani jednu ale raz určite 🙂

tatranka4
19. sep 2019

Pekna zbierka.my este ziadnu nemame , ale aspon mame skvely tip na darček

danielazv
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie pri každom sviatku dokupujeme 🙂

nikuskatvoja
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ja odpadnem od radostí 😍😍😍teším sa, keď to dievčatám poviem

rebelka2014
19. sep 2019

Mamicky, ktore knihy by ste mi odporucili.. A ktorymi zacat? Chcela by som pre cerstvo 5-rocnu na Vianoce. A ktore naopak podla Vas uz pre nu nie su vobec vhodne? Dakujem za radu. Este dodam, ze doma nemame este ani jednu kuzelnu knihu.

mima86
19. sep 2019

takto to vyzera,ked mate 3 deti. Vsetkeho treba vela a Jezisko urcite nejake este donesie. Tesime sa aj na novinky 🤗😍

bebe30
19. sep 2019

Hrdé miesto v Klarkinej knižnici❤️...a Spievanky spievajuuu

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@rebelka2014 Ak môžem poradiť, tak ja by som pre čerstvo päťročnú odporúčala kufrík s el. ceruzkou a knižkou Svet zvierat 🙂

rebelka2014
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie dakujem a okrem nej su ktore este vhodne a naopak, ktore by ste urcite nevolila?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@rebelka2014 Tak veľmi záleží od toho, čo ju zaujíma. Zvieratká sú všeobecne obľúbené u všetkých detí, tak preto by som začala nimi. Pre päťročnú slečnu si viem ešte predstaviť: Ľudské telo, Moje prvé písmenká, Hravá angličtina 🙂 Čo by som už nevolila sú Zvieratká na farme, Básničky z lesa (to sú knižky pre menšie deti), alebo skôr tie technickejšie ako Doprava. 🙂

rebelka2014
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie dakujem, a tie rozpravky a spievanky su este vhodne?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@rebelka2014 Ale áno, Spievanky sú chytľavé a Rozprávky zaujímavé 🙂 Tak si myslím, že aj tie. Ak máš niekde v blízkosti predajňu Albi, tak si kľudne môžeš prísť knižky vyskúšať. Je tam kútik, kde sa dajú všetky doteraz vydané tituly odskúšať 🙂

sauerka
20. sep 2019

Toto je naša zbierka, ale určite to nie je koniec

tinika
3. júl 2020

milujeme kuzelne čitanie už niekoľko rokov, máme veľkú výbavu a dve perá dvaja starší sú už veľký, ale stále sa ku kúzelným knihám vracajú :D

simonastefanakova
10. nov 2020

@vonava007 dobry den nepredavate pernikovu chalupku??...kupim vam za nu novu podla zelania

tinika
10. nov 2020

@mima86 :D pozname sice mame len dve pera, lebo kym mladsia vyrastla tak starsi sa uz nehral tak si postriedali ale knih mame dost :D

tinika
10. nov 2020

@bebe30 :D dinosaury mame aj my :D oblubena kniha mojho mladsieho :D

emotion24
30. dec 2020

@zuzanitta1 dobrý deň, nepredáte náhodou knižku O perníkovej chalúpke? Ďakujem pekne za odpoveď

zuzanitta1
31. dec 2020

@emotion24 dobrý deň žiaľ nie, lebo deti si to púšťajú ešte