Dni s Kúzelným čítaním končia...

nelakuzelnecitanie
Moderátor
8. júl 2018

...a preto by som sa Vám všetkým chcela poďakovať za príspevky, nápady, inšpirácie, komentáre.

Ďakujem za milý týždeň strávený tu na Koníku.

Veľa pekných dní Vám želám ❤

veronique_1
8. júl 2018

Aj ja dakujem za zaujimavy tyzden a myslim, ze nielen za seba ale aj za vela inych mamiciek tu na MK. Verim, ze coskoro pripravite zase nejaky podobny 🙂 Bolo velmi mile, ze ste tie 2 sety - teda aj pera za basnicky poslali tej osamelej maminke a 4detnej rodine, kedze tie deti by sa ku KUZELNEMU CITANIU asi inak nedostali. Financnejsie najnarocnejsou kupou je prave to pero. Knizky - za 15 euro (a daju sa kupit v akciach aj lacnejsie) sa uz lahsie podokupuju, podostavaju od rodiny. Mozno v buducnosti mozete pripravit viac vyhier prave v podobe KUZELNEHO PERA, pripadne ako vyhru velku zlavu na nakup setu (aspon 50 percent) a tak sa ku KUZELNEMU CITANIU dostane ovela viac deti a odmenou okrem ich radosti Vam bude zvyseny nakup kniziek ku tym peram. My uz pero mame 🙂 Nepisem za seba. Este raz dakujem a prajem vsetko dobre Tebe aj Vasej firme.

kristina2708
8. júl 2018

Ďakujeme aj my za zaujímavý týždeň, verím že sa ešte niekedy zopakuje 🙂

uriva
8. júl 2018

Ahoj, aj za mňa a celú rodinku ďakujeme, nielen za zábavné súťaženie, ale aj za všetky informácie, ktoré ste nám prinášali celý týždeň. Veľa z nich bolo podnetných, dozvedeli sme sa veci, ktoré sa chystajú s Kúzelným čítaním ešte tento rok, mohli sme podebatovať a pozdielať svoje názory na túto tému. Naozaj ste človek, ktorý svoju prácu zastáva zodpovedne a so všetkou cťou, tak nech sa Vám naďalej darí, nielen pracovne, ale aj osobne. ❤

petrapod
8. júl 2018

Ďakujem .bolo to fajn .nech sa darí Vám aj kuzelnemu čítaniu.

filiatko
8. júl 2018

Super napodobne dakujeme za inspiraciu pod vianocny stromcek.Vyzeraju tie knihy zaujimavo len skoda ze su take predrazene teda nie knihy ale tie sety.A je to ozaj dost zaplatit pre klasicku rodinu....

intrograla
8. júl 2018

Nelka, veľmi vydarená akcia. Aj ja som to tu našla 🙂 MZUB 🙂

zuzi55
8. júl 2018

@nelakuzelnecitanie aj my dakujeme! vela stastia a dobrych napadov prajeme! 🙂

lucia23040102
9. júl 2018