Čím chcú byť vaše deti, keď vyrastú?

bara_lego
13. okt 2016

Už malé deti majú jasné predstavy o tom, kým chcú byť a aké povolanie by ich bavilo. Niektorým sa ich sen z detstva splní 🙂 Mám napríklad kamarátku, čo chcela byť od malička módnou návrhárkou, a jeden môj kamarát si prial byť ošetrovateľom v zoo, a obaja sú dnes veľmi spokojní. So stavebnicami LEGO DUPLO si môžete vyskúšať veľa povolaní a rozprávať sa o tom, čo kto robí a ako vyzerá jeho deň. Čím by sa vaše deti stali najradšej? 🙂

dzatka
13. okt 2016

Môjho malého keď sa niekto spýta čím chce byť tak Batman, teraz na tom fičí.

traffic
13. okt 2016

Moja dcera chce but veterinarkou, Lebo miluje kone a vserky zvierata a chce sa o ne star at, ked bude velka

ludmilaka
13. okt 2016

Moja 3,5 ročná dcéra sa včera vyjadrila:"Keď budem veľká, nebudem pracovať ako ty a ocko. Budem mama". Nuž, vybrala si to najnáročnejšie a zároveň najkrajšie "povolanie".

palculienka32
13. okt 2016

Moje baby chcú byt: zmrzlinarka, ucitelka, lekárka 🙂

karlea
13. okt 2016

Moja starsia dcerka ked vyrastie chce byt "mamou" a mladsia chce byt "tatom". Tak neviem ci v Legu najdu taketo "povolania" 😀.

cicimotinka
13. okt 2016

Také lego nemáte, náš chce byť pápežom... 😀

jajkakk
13. okt 2016

Môj najmladší skoro 5-ročný syn chce byť učiteľom v škôlke. Do školy však nechce chodiť (zatiaľ 🙂 ), lebo on nebude deťom čítať rozprávky, on im bude rozprávať rôzne príbehy 🙂

erikaemkina
13. okt 2016

Tak to ešte netuším lebo moja má 1,5 🙂 takže na to má kopec času .. len si na to počkám 😉

zltalienka
13. okt 2016

Moj 5 rocny syn chce byt kozmonaut. Z lega sice zatial sklada len auta, autobusy a pod. Ale mozno raz postavi aj raketu a mozno raz aj v rakete poleti .... velmi mu to prajem, totiz aj ja som v tom veku (5-6 rokov) chcela byt kozmonautkou.

hettinka
13. okt 2016

od 3 do cca 8 rokov chcel byť syn lodným kapitánom, potom pilotom a teraz ... ani netuším

dcéra chcela byť speváčkou, alebo niečo s hudbou ... potom ju to prešlo a hovorila, že vyštuduje kvantovú fyziku a bude pracovať v Cerne. Potom to bolo o tom, že bude robiť niečo s informatikou. Momentálne ju láka architektúra, bytový dizajn. Alebo chce byť vizážistkou ... ale o sa ešte určite zmení.

lubkavargova1
13. okt 2016

@cicimotinka teba asi sklamem, ale synator sa potesi...existuje aj take lego 😀

dudika11
13. okt 2016

možno mi neuveríte, ale maša 5 ročná dcéra chce byť patologička. úplne ju fascinuje ludské telo, no som zvedavá čo z toho vypálí. Inak asi od 3 rokov chela byť zubárka, asi posledný rok je to tá patologička 🙂

matricia
13. okt 2016

Nas stvorrocny syn hovori, ze chce byt policajtom a povie aj za dvojrocneho braceka, ze babatko bude doktor🙂

tyelde
13. okt 2016

Najstarší taxikár, ostatné ešte nemajú názor 😀

cicimotinka
13. okt 2016

@lubkavargova1 ty brďo... tak to vidím prvýkrát... 🙂

veverickav
13. okt 2016

@dudika11 to som chcela byt aj ja ...dlho .... pokial mi otec nepovedal, ze ked sa porezem, dostanem infekciu z mrtveho a mozem zomriet 😅 😀

vydrnik
13. okt 2016

Dcera by chcela byt veterinarkou,uz od mala ma rada kone,doma uz zbierku roznych konikou,

kupcovci
13. okt 2016

nas maly chce byt smetiarom ,len pevne dufam ze ho to do dospelosti prejde hehe 🙂

andrii
13. okt 2016

Môj malý zo všetkého najviac hokejistom. ked sa mu to nepodarí,tak futbalistom... a ak ani to nie,tak aspoň prezidentom 😀 ,takto mi to minule povedal...a posledné dva týždne chce byť farárom 😉 .
Brat,keď bol malý,tak hovoril,že chce byť podvodníkom (rozumej potápačom)...je policajt 🙂

mamkababkajanka
13. okt 2016

Naša 2,5 ročná ešte nevie čím chce byť🙂 A naša 5 týždňová ešte tiež nie, ale má dlhé prsty a tak jej tipujeme klavír, husle alebo zlodejku🙂

liuba84
13. okt 2016

Môj 4ročný tvrdí že bude rušňovodič 🙂 som zvedavá dokedy 😜😁

hela_tn
13. okt 2016

Starsia /4 roky/ chce byt doktorkou. Tak sa tesila, ked dostala na meniny sanitku..uz vymyslela povolanie aj pre mladšiu sestričku /7 mesiacov/, ta bude tiez doktorka;))

dadulik
13. okt 2016

Tak 9 rocna dcera chce byt momentalne spisovatelkou a zubarkou zaroven 😀a nas 2,5 rocny syncek poziarnikom kedze posledne lego co dostal bol hasicsky cln 😂

adulka691
13. okt 2016

Este mame dost casu na rozhodovanie, ani starsi mi to nevie povedat 🙂)))

kvietocok2
13. okt 2016

Moj na striedacku rušňovodič, pirat, farar 😆😆😆

dudika11
13. okt 2016

@veverickav naša sa nebojí ničoho, normálne ju obdivujem 😉

leteku
13. okt 2016

Syn chce byt soferom elektricky, fascinuje ho ta praca asi od kedy zacal vnimat svet. Dcera chce byt ucitelkou - hra na flautu resp. umelkyna

eviku85
13. okt 2016

U nás je to zaujímavé. Môj starší syn Tónko (4,5 roka) chce byť ocko a hasič alebo policajt. On si to vraj ešte premyslí, keď vyrasie, ktoré z toho si vyberie. 🙂 Mladší Martinko (3,2) roka chce byť drak alebo psík 😀 No čo k tomu dodať, miluje zvieratá.

lucka1987
13. okt 2016

@bara_lego super lego papeza mate 😀
moj maly mi minuly rok, ked mal 4 roky zahlasil ze chce byt " pivník " .. na moju otazku kto je to. ukazal na stamgastov pred miestnym dedinskym obchodikom, ktorí popijali pivo.. proste chce byt ako oni. cele dni nic nerobit a pit pivo pred obchodom.... 😅 ( snad ho to uz preslo )
teraz ma 5 ... uz par tyzdnov hlboko premysla koho si vezme za manzelku, a ze bude " firemnik " teda bude vlastnit firmu 😀

babobabobabo
13. okt 2016

U nás to moc na kariéru zatiaľ nevyzerá. Syn chce byť tyranosaurus a dcéra mačička. 🙂