Hráte sa s deťmi?

bara_lego
Moderátor
24. okt 2017

Keď sa vaše deti hrajú s kockami, nechávate ich, aby sa hrali samy? Alebo im pri stavaní pomáhate? A nemáte náhodou občas pocit, že vás to baví viac? 🙂

canany
24. okt 2017

Ja som lego maniak od detstva, synovi sme uz stavali z lega dupla robotov, jeden sa nam podaril taky vysoky ako on, cca 85 cm. Teraz nedavno som detom postavila vlacik (dcera zboznuje vlacik) s farmou, letiskom, robotnikmi co vykopavali dinosaura, no cele to vydrzalo asi 30 minut po ich zobudeni. Manzel naposledy chcel dokupit kocky, ale ked zistil, ze co to stoji, tak jeho nadsenie rychlo opadlo 😀 , lebo vsetko lego nam kupovala babka. Ja sa uz tesim ked deti vyrastu, na klasicke lego, to uz bude ina zabava, len od mojho detstva sa toho velmi zmenilo a mna sklamalo, v krabiciach je uz menej kociek a vyrabaju radsej cele hotove kusy, ktore sa kedysi stavali z viacerych kociek a preto sa kedysi z jednej krabice dalo postavit kadeco ine.

zuzka38
24. okt 2017

@bara_lego v prvom rade uvitam ak sa xcu hrat sami 🙂 casto sa stane, ze vyzaduju moju pozornost xcu aby som s nimi stavala ci uz policajnu stanicu, garaze, parkovisko, alebo vlacikovu stanicu.. rada im asistujem, kedze lego vzdy bavilo ako dieta aj mna 🙂

anelap
24. okt 2017

najradšej staviame reštauráciu, domčeky a rôzne autíčka, môžeme mať akokoľvek veľa kociek vždy ich bude málo a vždy je o ne bitka medzi dcérou(6rokov) a synom(4roky)

kupcovci
24. okt 2017

Jasne 🙂mna to stavanie baví viac ako moje deti,oddýchnem si pri tom a zrelaxujem 🙂

saskiaaa
24. okt 2017

Musíme sa hrať celá rodina 😀
Naučili sme sa farby už od 2 rokov pomocou lega
Teraz perfektne sme sa naučili čísla od 1-10
Vetsinou sa hrávam ja ale to aj formou učenia 🙂
A keď tatino tak to iba formou hry 🙂
Ako prvú vežu sme stavali s lega 🙂
Lego je prenas top ale začalo nás baviť až od 2 rokov 🙂 teraz máme 3

evamajercak
24. okt 2017

Myslím, že je super, keď sa hrá s Legom aj celá rodina. 🙂 Upevňuje to rodinné vzťahy, čo je v dnešnej uponáhľanej dobe skvelé. Samozrejme som rada, keď sa moje deti hrajú aj bez našej asistencie, podporuje to ich kreativitu, ale hrávame sa veľa aj spolu. Veď Lego je hračka ako stvorená pre všetky vekové kategórie. Niekedy rozmýšľam, prečo je to ohraničené určitou vekovou hranicou, veď to baví aj nás 😂 😍 ❤

05ada
24. okt 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Moja mala sa vyhra sama, ale ja nikdy neodolam /kedze je to aj moje prve lego/ a hram sa s nou alebo aj sama potom nase diela spojime a pokracujeme v hre.😉

danaholanova
24. okt 2017

Ja sa hram stale, je to aj moja praca, ale odmalicka mi neoodola kazde dieta a zapoji sa. Mna uz poznaju kde som ja tam sa ide hrat. Hram sa rada zo vsetkym aj teraz ma cakaju domceky a navstevy, doktor a nakup v duplo krajine, len idem pre malu do skolky.

jabucko
24. okt 2017

Maminka. Pod si so mnou stavat ... To pocuvam oravidelne a casto. Uprimne, toto radsej prenechavam manzelovi. Ja s deckami radsej tvorim, kreslim. Manzel stavia rad a vskutku napadite tvorby. A veru, par raz bol pristihnuty v pohruzeni do stavby, ze si ani nevsimol, ze synator uz davno s nim nie je v uzbe :D

henrikir
24. okt 2017

mne nasi ako malej zakazdym ked sa dalo pomahali so stavanim a ja sa tak isto velmi rada hram s mojim dietatom, pride mi to take prirodzene, ved im to treba aj ukazat, co vsetko sa d z toho poskladat a pre mna su to uzasne chvile ked vidim aky je maly sikovny

kondaska1
24. okt 2017

Nie vzdy, ale vacsinou staviame spolu, on ma diriguje co mam robit a ja zas vysvetlujem rozne veci. Hrou sa uci najlahsie 😉

jany205
24. okt 2017

Vždy keď sa hráme spolu to dopadne tak že sa hráme mi rodičia a naša dcéra robí úplne niečo iné, takže väčšinou sa hrá s legom sama, niekedy jej troška pomôžem vymyslieť hru ale aj tak sa najviac baví vtedy keď si sama niečo vymyslí a organizuje. Nechávam jej fantáziu pracovať a s láskou sledujem jej pokroky.

lubenka79
24. okt 2017

nas syn zboznuje skladanie lega a pritom zamestna celu rodinku... vsetko musime skladat presne podla obrazkov a ked je to hotove pohra sa potom vsetko rozberie a zabava so skladanim zacina odznova🤣🤣🤣 momentalne velmi tuzi po oranzovom smetiarskom aute lego duplo, ktore nevieme nikde zohnat 😭

rozpravkaa
24. okt 2017

Haha, nuz, musim povedat, ze ked pozeram na manzela a deti ako sa hraju, mam pocit, ze najvacsiu radost z tej hry ma prave manzel 😂😂😂😂 Ale detom sa strasne rata, ze sa s nimi hra a ze spolu vymyslaju nove stavby a hry s legom 👍😉

majocka24
24. okt 2017

Hrávame sa spolu aj deti samé vždy podla času a mna teda lego baví rovnako ako deti 😍

sense
24. okt 2017

Ak sa zacne hrat sama ju necham....ak sa chce hrar spolu hrame sa spolu...

evulienka26
24. okt 2017

Hráva sa aj sama aj s nami.manzel má z detstva svoje lego a spolu s dcérkou ho skladajú znova a znova.vzdy ked sa jej páči nejaké lego tak postupne prikupujeme aj teraz musíme napísať jeziskovi lebo sa jej páči policajná stanica🙂.na hranie nikdy nie je neskoro😝

girko
24. okt 2017

Hrame sa spolu, väčšinou ja staviam a Miška ,,prerába". Ale už sme trošku vyrástli, fázu búrania máme za sebou. Keď dostaviame, potom sa hráme, kto v tom domčeku býva, aké má zvieratká, čo pestuje, kde nakupuje a pod. Momentálne Minnie a Popoluška sú spolubývajúce a kámoša majú piráta.

makovicka8
24. okt 2017

No vela krat pride za mnou a chce skladat aj nemozne a ja neodmietnem dokonca sa hram obcas viac ako majka

foolie
24. okt 2017

Vždy keď to je možné sa hráme s drobcom maličký bude krátko a keď vyrastie a už o hry s nami nebude mať záujem aby sme neľutovali že keď sme mohli tak sme na to nemali čas. Aj teraz keď je choručký si krátime čas hrami 🙂 dokonca mamka robí zo seba aj blázna. čo neurobíme pre tie naše milované detičky ... 🙂

klaudiaden
24. okt 2017

Ja sa hrávam s mojou neterou lebo tá už má trošku viac rôčkov a koľkokrát ma to baví ešte viac ako ju 😀

mazda323f
24. okt 2017

Rada by som ju nechala samu, ale ona bola vzdy skor spolocenska, ked som sa s nou aj nehrala, musela som pri nej aspon sediet.. No preslo to obdobie, mamicky, fakt to preslo 🙂 A teraz sa uz konecne vie zabavit aj sama, vymysli si pribehy, panacikov presunie autom a vlakom z domu inde, prisposobi nabytok, zasadi kvietky.. Ja som vzdy tvrdila, ze lego je velmi kreativna hracka, ktora podporuje fantaziu a potvrdzuje sa mi to. Preto pod kazdym stromcekom ju bude nejake lego cakat. 🙂

sisas222
24. okt 2017

Nas dvojročný syncek nahradsej z kociek stavia vežu a veľmi sa teší (i ja) keď mu veza dlho drží a nespadne 😉. Spoločne z kociek robíme ohrady pre zvieratká alebo garáž pre bagre😉. Niekedy ho prichytim, že pekne sa sám hra s kockaami, inokedy prichytim seba, ako pekne sa hrám ja s nimi 😀.

majik66
24. okt 2017

Uplna totalna pravda!!! Uz sme sa s manzelom prichytili pri tom, ze fakt akoby sme sa vratili do destskych cias...Samozrejme so spustou krasnych hraciek ci stavebnic. Heh alebo sa snazime kupit detom to, co sme nemali my ked sme boli deti 😀 Strasne s nami...no ale zase hrat sa mame s cim 😀 😂

orieska325
24. okt 2017

Aj u nas vedie lego..nie duplo rovno lego..od 2rokov maly a ja s nim..v nasej rodine sklada tatik podla navodu a ja podla fantazie a castokrat sa stane ze ma panacik na hlave vazensku gulu atd😁😁😁a spolocne chvile si velmi uzivame a nasmejeme sa na tom.a na moju 35ku som od manzela dostala lego domcek taky dievcensky tak si to nechavam na dlhe zimne vecery😉

orieska325
24. okt 2017

Prikladam pohotovostnu poziarnu stanicu co poskladal Martinko podla seba😀

ivec16
24. okt 2017

hrame sa s nasim synom, staviame z lega, veze, garaze a mosty pre vlaciky...
odkedy zacal chodit do skolky prehra sa viac sam, ale ak ma partaka urcite mu je veselsie 🙂 samozrejme to bavi aj nas dospelych, bavi nas nas syn a aj hry s legom ;)

martinka13
24. okt 2017

Lego je u nás top 🙂

nelly761
24. okt 2017

Ja ked som bola dieta s legom som sa prehrala kvanta hodin. A aj mi to ostalo, zboznujem sa s detmi hrat s legom 💝 stavat a vymyslat vzdy nove pribehy 💝

eunikka
24. okt 2017

Ako-kedy. Niekedy sa hráme spolu a iniciátorom som ja, inokedy sa Tomáško hrá pekne sám a vytvára si vlastné príbehy. Lego je naša top hračka, využiteľná na 1000 spôsobov, stále pekne farebná, nerozbitná, jediné mínus je, že to bolí, keď na ňu stúpite 😊