Máte už prvé vianočné darčeky pre vaše deti?

bara_lego
Moderátor
27. okt 2017

Na Vianoce je ešte celkom skoro, ale i tak 🙂 Veľa mojich kamarátok kupuje vianočné darčeky už od júla. Ďalšie zase nákupy nechávajú až na poslednú chvíľu. Ako to chodí u vás? Máte už v zásobe pripravené nejaké balíčky pod stromček? 🙂

sense
27. okt 2017

Este nie je kupene nic...i ked uz zacinam rozmyslat...

deti95060810
27. okt 2017

ešte zatiaľ žiadny darček zakúpený nie je, ale plán v mojej hlave áno....

lenemmka
27. okt 2017

Darceky este nakupene nemame,no uz mam vsetko co kupime dievcatam premyslene.darceky zacnem nakupovat najskor zaciatkom decembra🙂

nikaeli
27. okt 2017

ja uz nieco mam, dokonca aj pre partnera a dnes som kupila aj bratovi 🙂 vzdy sa snazim kupovat priebezne uz skor, jednak by som sa rada vyhla tomu davu ludi v obchodoch a jednak nerada nakupujem pod casovym tlakom.. minuly rok som dokonca mesiac pred nahle ochorela a marodovala s prieduskami az do Silvestra, nedostala som ani vychadzky a bolo to pre mna velmi stresujuce ☹ darceky som riesila cez internet, na postu pre ne chodil partner.. a kedze som aj teraz PN, sice s vychadzkami, snazim sa zabezpecit prekvapenie pre najblizsich pomaly, postupne :_)

martinka13
27. okt 2017

Ano. Pre dcéru už všetko, pre syna 50 %, pre manzelika nič ☹

mazda323f
27. okt 2017

Kedze mam prave termin porodu, uz mam darceky nakupene a odlozene 🙂 Ale kazdy rok kupujem radsej v predstihu - jednak sa vyhnem navalom a tiez to menej boli ked si to financne rozlozim na dlhsie.. A uz som si parkrat vsimla aj predvianocne zvysovanie cien, kedy potom ani akciova cena sa nepriblizuje tej septembrovej 🙂
A k veci - ano, bude aj lego, novinka - Santove Vianoce 🙂

dankasla
27. okt 2017

Ahoj moja malá 3,5 ročná dcérka si veľmi praje korčule takže už sa s manželom tešíme ako budeme za ňou behať. Ale čo neurobiť pre radosť v detských očiach. 🙂A povedzme si to na rovinu aj mamičke by sa hodilo nejaké to kilo zhodiť.👍

anka3x3
27. okt 2017

My už čosi nakúpené máme 🙂 Nakupujeme priebežne, keď v obchode zbadáme niečo, čo by sa mohlo deťom páčiť. Čosi ešte dokúpime aj teraz pred Vianocami podľa toho, čo bude v liste Ježiškovi 🙂

katkalabka
27. okt 2017

Ja som mala darčeky vždy vopred nachystané, ale odkedy mám drobcov 👦 👧 tak nestíham 😒 a ešte teraz keď už mesiac sedím-ležím doma po operácií 😢 .Ale lego pre deti určite nebude chýbať. Dúfam, že sa netrafím ako minulý rok 😀 keď babka darovala práve také hasičské auto na Vianoce ako som ja mala nachystané na narodeniny ktoré má 1.januára.

lenusicek
27. okt 2017

Ešte Nemáme 🙂 keď sa mi niečo zapáči a keď poznám môjho syna a viem že aj jemu sa to bude páčiť tak kúpim a skryjem do skrine🙂 keďže sa volá Andrejko a o mesiac má meninky a akurát začiatkom mesiaca mal narodeninky tak zásoby v skrini ubudaju a už pozerám po darčekoch na Vianoce 🙂 keď on by chcel všetko čo sa mu zapáči tak výber je zložitý ale už sa zužuje a pôjdeme pomaly písať Ježiškovi 🙂

andrejockat
28. okt 2017

Darceky na Vianoce mam vyriesene ciastocne, ale na Mikulasa uz mame kupene Lego Duplo a kedze mame deturence dve, dostanu mensie podobne sady zo zvieratkami na doplnenie, ale hlavne aby sa nehadali 🙂

andi32
28. okt 2017

Este nemame, ale moji certici dostanu od nas jedno spolocne velke lego a este kazdy nejaku drobnost 🙂

danaholanova
28. okt 2017

Ja este nemam, vyhliadnute uz mam ale cakam na nejaku tu odmenu 😉

erickatt
28. okt 2017

Ja uz dosť, nasim, krsniatkam, koleginke, nadejnemu zatovi, to su drobnosti. Synovi seriu knih 7 ks. Neterke. Aj synovcovi no ten je akosi chlap 3 mesiace =8kil tak mu to bude asi malé 😂😂😂. Neviem co dcérke. Bo to uz je samostatná byvajuca žena a veci do kuchyne moc nechcem. Milujem Vianoce a aj keď to moje uz su neni detičky, ale dospelí jedinci veľmi rada im robím prekvapenie. Syn dostane ďalšiu knihu u našich ( TO) a asi hodinky. A drahy dostane ,, kocúra" a lopatu

zaba_zuzla
28. okt 2017

Moje deti uz kruzkovali katalogy s hrackami ako dive 🙂) lego by chceli kazde jedno a zasadne to, kde je cena nad 50€.....preto tajne dufame a myslime na lunapark 🙂))) zatial mam schovane nejake knihy, ktore priebezne kupujem cely rok, ked sa objavi nejaka "lahodka"

lenkad26
28. okt 2017

Noo tak ja uz pre nasu 4rocnu dcerku nieco mam 🙂 este tento tyzden kupim knihu, nejake nove drobnosti do jej kuchynky a jej vysnivane Lego Friends nebude chybat 🙂 a potom manzel a dalsi clenovia rodiny..darceky kupujem stale v auguste septembri.. 🙂 tento rok som bohuzial akosi pozadu 😀 😀

cherry25
28. okt 2017

My este vianocne nemame nic kupene zatial len premyslame, najskor nas cakaju v novembri meniny a potom este v januari narodeniny tak bude toho dost naraz. v zozname je zaradeneho aj dost lega dupla len este nevieme ake vyberieme. Kedze je toho naraz vela...

aadulik2110
28. okt 2017

Tiez zvyknem nakupovat od jula, ale tento rok este nemam nic. Napadov mam niekolko uz len zrealizovat... ale urcite pod stromcekom nebude chybat lego duplo (snad este natrafim na Milesove vesmirne dobrodruzstva) a pre starsieho lego juniors (zatial este neviem ake).

petronelak
28. okt 2017

Pre starsiu ano vysnivala si spievajucubabiku Elza my este ako prekvapko pokukujeme po Lego Frozen uvidime ci rodinny rozpocet dovolikedze mame este aj mladsiu dcerku ktorej chcemekupit tiez nieco z kolekcie legoduplo kedze u nas sa hra snim cela 👨‍👩‍👧‍👧

05ada
28. okt 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Ano, vcera prisiel prvy darcek, dnes ked mala spala sme ho odskusali. Tak dufam, ze ho mala nenajde alebo nan nezabudneme.😲😅

gabi267
28. okt 2017

Mám rada vyberanie darčekov pre najbližších. Keďže čakáme onedlho prírastok, snažím sa tento rok riešiť vianočné darčeky v predstihu. Do obchodov sa zväčša s malým nedostanem a ak, tak len nakrátko, preto väčšinu nákupov riešim prostredníctvom e-shopov. 🙂

slimstar
28. okt 2017

u nás, nie sú darčeky podstatné, pretože Vianoce, sú o niečom inom. Dieťatu kúpim dve hračky a oblečenie, ešte dostane aj od rodiny,.

anketkarka
28. okt 2017

Darceky kupujem postupne. Je to tak financne a casovo lahsie. Cakam ale aj na list pre Jeziska a dufam, ze stihnem zohnat aj tie darceky na zelanie. Nemam rada ten zhon pred sviatkami v obchodoch. A eshopy, pre zlu skusenost z minulosti, si uz dobre vyberam.

katuskapd
29. okt 2017

Ano uz mame nejake 😀 su pekne ukryte ale balim ich az naraz tyzden pted vianocami.

zuzikaa29
29. okt 2017

Kupujem priebezne pocas roka, ked objavim cosi, co sa mi zda ako dobry napad. Takze daco uz mame nachystane.

luciola
29. okt 2017

jaj mam darčeky pre celu rodinu nakupene deti si nechavam skoro na december aby si vybrali čo chcu v dany moment a mali radosť z toho menšie veci ale kupujem do predu aj pre nich 🙂 ale mam už prectavu jasnu čo by asi chceli len si to vždy necham hlavne od staršieho potvrdiť 🙂

sisas222
29. okt 2017

Júj,veru ešte nie😞...chystám sa to teraz v novembri poriesit 😉. Našťastie, syncek nie je náročný na druh hračiek a poteší ho každá nová hračka... určite však lego Duplo nebude chýbať pod vianočným stromčekom 💗.

eunikka
29. okt 2017

My sme si zažili Vianoce s nákupmi na poslednú chvíľu, i také pohodové, keď bolo všetko vrátane darčekov pripravené vopred. A jednoznačne tá druhá možnosť viac zodpovedá vianočnému duchu, kedy mám čas pozrieť si s deťmi rozprávku, zahrať sa s nimi a nemusím "stresovať", že mi ešte chýba to či ono. A tak sme aj tento rok s prípravami už začali, nejaké darčeky sú už vo svojej skrýši, dokonca pre najmenšieho synovca máme pripravené lego duplo 🙂 Dúfam, že nás všetkých čakajú pohodové Vianoce.

mary903
29. okt 2017

Ano uz mam nieco nakupene, aj presne zatriedene kto co kupi, (babky, krstny a tak) a medzi darcekmi uz su aj lega. Duplo pre syna, juniors pre dceru ;) tohtorocne Vianoce sme nazvali Lego Vianoce. 🎄