Máte už prvé vianočné darčeky pre vaše deti?

bara_lego
Moderátor
27. okt 2017

Na Vianoce je ešte celkom skoro, ale i tak 🙂 Veľa mojich kamarátok kupuje vianočné darčeky už od júla. Ďalšie zase nákupy nechávajú až na poslednú chvíľu. Ako to chodí u vás? Máte už v zásobe pripravené nejaké balíčky pod stromček? 🙂

pillipilli
29. okt 2017

Po pravde este nie... obzeram sa po transformerovi , ale zhanam takeho na ovladanie. Uvidim ci ho zozeniem. V dnesnej dobe ked su peniaze clovek nakupi vselico. Ja sa pamatam ked som bola dieta ,boli vianoce skromne a o to krasnejsie,ziadne velikanske dary a hlavne nech je ich hodne... Jedna babika “mimina” ( ako male babatko) a na druhe vianoce babika na styl mimina len vacie a mala aj vlasy. (vola sa Miso)Mam ich doteraz. Prehrala som sa s nimi cele dectvo a nemam z toho ziadnu diagnozu 😉

jabucko
29. okt 2017

Nemam nic. Cas zacat 🙂

katarinanemethova
29. okt 2017

Ano uz mam nieco. A je to lego duplo Moj prvy vlacik 🙂

lenka4414
29. okt 2017

Juuj na Vianoce veru este nemam kupene nic ,aj by som sa veru isla po obchodoch pomotat ,len chyba mi operka na strazenie 😉🙄

girko
29. okt 2017

Pre najmenšiu už mam nakúpené. Krabicu niečoho plastového🙂 a knižku. Starším, ktorí sa už nehrajú, som kúpila smiešné tričká so zvieratkami a plánujem knižky, ktoré si sami vyberú. Manžel, je najväčší oriešok, väčšinou sa dohodneme na spoločnom darčeku pre nás dvoch, tento rok to bude ultraľahký stan. A v lete pôjdeme na vandrovku🙂...Nenakupujeme toho veľa, Vianoce nie sú u nás len o darčekoch.

ivikdurdik
15. dec 2021

moje deti milujú mrazom sušené ovocie, tak dostanú na Vianoce okrem hračiek balíčky svojich obľúbených príchutí - maliny, jahody, ananás a mango https://www.svetplodu.sk/mrazom-susene_k3168/mr...

maggieee
19. dec 2021

@ivikdurdik to aj moje vnúčatá majú radi, dostali balíčky ovocia na Mikuláša. Obľubujú hlavne jahody a maliny