SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první autobus

bara_lego
9. nov 2015

Učení může být velká zábava. S naší stavebnicí LEGO DUPLO Můj první autobus děti zažijí spoustu legrace a ještě si procvičí důležité dovednosti. Jízda se školním autobusem je naučný zážitek. Nechybí ani barevná tabule a figurka školáka. Speciálně navržené kostičky jsou vhodné už pro batolata od 1,5 roku. Skvěle padnou do ruky a inspirují k dlouhým hodinám hraní a učení současně.

Právě o deset stavebnic LEGO DUPLO Můj první autobus si teď můžete zasoutěžit. Napište sem do fóra, jak se s dětmi učíte objevovat svět. Deset vybraných odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂

kati99
16. nov 2015

Ahojte dobrý deň.Som rada že som zablúdila tu na MK do sekcie DUPLO . Momentálne má malí 16 mes. a priznám sa že ešte nemáme žiadne duplo ani LEGO . Som rozhodnutá že na Vianoce bude určite ako darček DUPLO pre najmenších ale neviem ešte ktoré . Rada si prečítam Vaše rady , ponuky a novinky a autobus ma pravdu povediac zaujal už na prvý pohlad sa mi pozdáva . Malí miluje rozprávky o autobuse ústa sa mu nezavrú od rána do večera a aj na reklame zaregistroval reklamu na lego takže určite sa poteší a navyše aj môj manžel bude mat radosť , budú skladat spolu . tešíme sa .Ďakujem 😉

majocka24
16. nov 2015

máme doma 3 lega duplo sanitku báger a vyklapacie autíčko to sú synove naj top hračky nakladať kocky bagrovať sem tam rieši uraz musí použiť sanitku vyliečiť pacienta emoticon a tak sa s tým vie zabaviť najviac a teraz dostane policiu na Ježiška takže určite bude o zábavu viacej emoticon legu ostaneme verný aj v budúcnosti emoticon

martinusik91
16. nov 2015

Syncek bude mat za chvilku dva roky.Je to moje prve babatko vytuzene po rizikovom tehotenstve a predcasnom porode sa tesim kazdemu pokroku ktory spravi.Spolu objavujeme svet.Je nezastavitelny zive striebro ako sa hovori.Kazdy den sa navzajom prekvapujeme a objavujeme nieco nove 😀 Zbadame autobus jeeej zbadame auto jeeej zbadame stromcek jeeej holub jeeej uzivam si kazdu radost snim vzdy ked sa tesi a na nieco nove pride.Pri nicom dlho nevydrzi ale lego to je jeho 😀 najnovsi objav su momentalne kaluze ziadnu nesmie vynechat.😀

lucinkasama
16. nov 2015

Ahojte mam dve deti Andrejka ma 9 a Samka ma 4roky .Starsi ma ine zaluby nez mladsi.Svet sa ucili objavovat ci uz vonku na prechadzke , na ihrisku , pomahanim pri vari , peceni , upratovani , citame si rozne rozpravky , hrame sa hry , kreslime.Andrejko napriek tomu ze ma o 5rokov mladsieho brata nema problem sa hrat aj s mladsim bratom ako si on povie( to su u nas vlaciky nakolko mladsi ich ma velmi rad.).Samko dost opakuje po svojom bratovi starsom , stavaju si spolu lego ci uz duplo ale city a star wars a podobne a pekne sa hraju .

adulka25
16. nov 2015

Jakubko je moje prvé dieťa a tak nielen, že ja jeho učím objavovať svet, ale hlavne on učí mňa objavovať svet a vidieť ho v lepšom, krajšom a detskejšom svete 🙂 Od narodenia sa mu snažíme venovať, všetko vysvetľovať a hlavne používame na všetko pravé pomenovanie čiže keď čítame knihy, ktoré Jakubko miluje tak keď je na obrázku kuna tak je to kuna a nie macko či čo aj viem čo 😀 Takže veľa čítame, kreslíme, spievame, tancujeme, chodíme na prechádzky. Jakubko miluje zvieratká takže chodíme do ZOO, do lesného skanzemu a v neposlednom rade ku našej prababke, ktorá ešte chová zvieratka. My chodíme chovať tiež či kozičky,či rybky, či sliepočky či psíkov. Úplne top záujem môjho syna je však voda. U prababky nám tečie potok a máme tam aj dva rybníčky takže je o zábavu na celý rok postarané. Sledujeme rybky, chytáme raky, žabky, hádžeme skalky, šišky, sledujeme ako plávajú po vode listy. Hračky ho ešte do nedávna nezaujímali, ale teraz už začali a to hlavne vláčiky, autobusy, sanitky, policajné autá proste niečo čo už pozná z vlastných zážitkov a každodenného sveta. Autobusom teraz chodíme každé ráno do škôlky a je to pre Kubiho veľké dobrodružstvo. Každé ráno sa teší do škôlky a kričí mamina ponáhľaj sa lebo nám ujde autobusík 😀 A samozrejme je toho neskutočne veľa, pre môjho synčeka je vlastne každý jeden deň jedno veľké dobrodružstvo a poznávanie.

ivanasele
16. nov 2015

Naše deti majú radi knižky, veľa si čítame, ale samozrejme knižky, ktoré ich zaujímajú 🙂 Najviac letia knižky s hospodárstvom a farmou a tiež zvukové knižky. Veľa chodíme do prírody, chovať lesné zvieratká. Celkom dobre sa zabavíme (a aj veľa podučíme) pri detských DVD, ako Fiha tralala, Spievankovo a pod. Stavebnica Lego duplo, by nás veeeeľmi potešila 😉 .

maminamatka
16. nov 2015

chodíme vonku, ukazujeme si veci v knizkach, pozrieme aj telku, rozpravame sa, hrame. spôsobov ako objavovat je kazdy den vela. staci sa len obzerat a venovat dietatu

maaaria3
16. nov 2015

Náš malý je našou súčasťou, rovnocenným partnerom od začiatku, prebudením začína hra, ktorá nemá konca, symboly, rozprávky, motivácie, povzbudenia... ako plynie deň, naše dieťa poznáva svet cez nás a my cez neho... zmysluplná výmena a zmysel všetkého🙂

sluchatka
16. nov 2015

Moj malysyn objavuje svet hned po prebudeni. Vela mu rozpravame, vsetko ukazujeme, komentujeme kazdu cinnost, ktoru robime. Vsetko robime spolu. Aj ked este nevie rozpravat, rozumieme si 🙂 kedze sa prednedavnom iba naucil chodit, najradsej beha po vonku a ukazuje na vsetko prstom 🙂 a ja pomenuvam veci, rozpravam pribehy a usta sa mi nezavru do vecera 😀 je to velky zvedavec