SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček plný čísel

bara_lego
11. nov 2015

Už jste začali s dětmi počítat? Pomáhají vám k učení čísel kostky LEGO DUPLO? 🙂 Pokud byste se chtěli začít učit počítat se stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel, soutěžte o ni tady ve fóru. Stačí, abyste do fóra vložili fotografii jedné vaší stavby z kostek LEGO DUPLO. Deset nejoriginálnějších staveb odměníme právě stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel.

V předškolním věku se v rámci her a manipulací s čísly vytváří kladný vztah k matematice. Rozvoj matematických dovedností dítěte je závislý na úrovni rozvoje motoriky. To, jak je dítě schopné se pohybovat, jak dokáže manipulovat s předměty, jak vnímá jejich tvar, hmotnost, velikost, množství, je pro budoucí počítání ve škole velmi důležité. Prostřednictvím stavebnic LEGO DUPLO hravě procvičíte všechny tyto základní dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

martinka55
15. nov 2015
jjanulienka
15. nov 2015

Aj my ficime na legu 😉 teraz ma obdobie hasičov takže čakáme že Ježiško prinesie hasičské lego duplo 🙂

soncita
15. nov 2015

Stavbou sa pochváliť síce nemôžeme, lebo zatiaľ žiadne lego nemáme (možno sa to zmení 😉), ale chuť hrať sa máme 🙂

evulienkaslx
15. nov 2015

domcek pri jazere s velkym hausbotom z buducnosti 🙂 lego je super zabava a vyuzitelne na vselijake ucely, ktore rozvijaju kreativitu , skatula sa napr. zisla, ked nebola poruke stolicka 🙂

hanicka32
15. nov 2015

my mame obstavany cely byt lego duplo kockami, mame ich odlozene vo voziku a matko vzdy nasadne do vozika s kockami a stavia nove a nove veci. vecer to vyzera potom takto 🙂 stane sa z neho lego duplo kocka 🙂

maryol
15. nov 2015

my sme vyrástli s Legom, prvé sme dcére kúpili, keď mala 1,5 roka, pre veľký úspech na každý sviatok čosi pribudlo a tu sú niektoré stavby, ktoré vznikli počas 4 rokov

misiq22
15. nov 2015

Konečne mi dovolila cvaknúť ju aspoň takto... 😝

majik66
15. nov 2015

Nakolko mam doma dvoch chlapov synceka Miska a manzela Miska, zazijem si s nimi stale vela zabavy.
Naposledy to bolo minuly tyzden, ked sme skocili do obchodu a doniesli si so sebou 4 krabice lega.
Heh...kedze maly Misko uz ma svoje DUPLO Poziarnicke auto, Kamion na prevazanie aut a Smetiarske auto, tatik chcel Miskovi ( aj sebe :D) spravit radost legom TECHNIC a CREATOR.
Kedze je to lego urcene detom od 7-14 rokov.
Misko tatikovi asistoval a nakoniec sa velmi tesil z vysledku;)
Radost bola na obcho stranach, aj na strane synceka aj na strane manzela a samozrejme aj ja som sa tesila s nimi.
Teraz by som chcela znovu urobit radost syncekovi ak sa podari vyhrat🙂
P.S. S legom sa aj dospelak rad vrati do cias detskych 🙂 🙂

elena123456
15. nov 2015

ešte pred hodinkou som sem nemala co pridat, ale teraz sme strasne radi, ze nas syn tesne pred spanim urobil svoju prvu duplo vezu, ma 2 roky, ale kedze je v motorickom vyvine pozadu a hyperaktivny, tak je to pre nas velka udalost
duplo ma uz skoro rok, ale zatial nic nepostavil okrem rozhadzovania a rozoberania kociek sa nam ho nepodarilo usmernit, tatino sa rozhodol, ze kazdy den pred spanim sa tak 15 min s nim zahra s duplom a tak to robil uz asi 2 tyzdne ale okrem rozoberania sa nic nekonalo, ale betar si to nechal pre mna a ja som mu dnes kocky davala po jednej a asi prve tri urobil spolu so mnou a potom mu to uz islo samemu a dokonca hovoril, ze este chce dalsie, pre niekoho to mozno nie je nic ale ja som taaaaaka rada

jana83j
15. nov 2015

Naše dnešné lego tvorenie. Strávili sme príjemné popoludnie s Lego Duplo, stavali sme všetci 🙂

alex21
15. nov 2015

My sa učíme takto počítať a samozrejme lego duplo nám pri tom pomáha. Uričite by nám tiež pomohol a potešil aj lego vláčik s číslami 🙂

alenka76
15. nov 2015

Dnes sme z Dupla vyrobili raketu🙂

alla24
15. nov 2015

nase letisko 🙂

zojatx
15. nov 2015

Ahojte, my zatial lego nemame ale radi sa hrame s inymi stavebnicami. Ked ocinko zarobi korunky tak si urcite dake kupime. Ja sice uz chodim do velkej "boboty" a mamicka do malej ale este nam neposlali dost koruniek 😲 . Dnes som sa bol na lego pozriet v hrackarstve a velmi sa mi pacilo tak sme pisali jeziskovi aby nam nejake doniesol 😉 . Papa

papaya303
16. nov 2015

Postavili sme Dr. OCTANA ....a náš vláčik s rodinkou na výlete........xi..

lucka.ano
16. nov 2015

Staviame si každučký deň. Momentálne pri chorobe je to jediná záchrana ako prežiť celé dni doma 🙂 Dnešná stavba : Poschodový hotel. Na spodnej terase pije Ariel a Erik džúsik, na poschodí sa hrajú ich deti, ktoré stráži babička. Pod reštauráciu sa skrývy tunel pre autá a loďku. Už len vláčik chýba 🙂

adulka25
16. nov 2015

Môj malý staviteľ miluje lego 🙂 Bol taký sústredený až mi bolo ľúto, že som ho vyrušila lebo potom už len šaškoval 😀