Majú vaše deti radšej kúpeľ vo vani alebo sprchu?

simi_linola
29. okt 2016

Zvykli ste svoje bábätká kúpať v detských vaničkách? V akom veku ste prešli do veľkej vane a kedy ste usúdili, že ja najvyšší čas na sprchovanie?

U nás je večerný kúpeľ jedným z mála momentov, kedy si konečne sadnem a sedím dlhšie než 10 sekúnd , takže na neho nedám dopustiť :D Ako prebieha umývanie u vás?

tomaskova
29. okt 2016

Dcerku sme kupali vo vanicke kym nevedela dobre sediet.mame tu najvacsiu vanicku pre babatka 🙂 potom sme presli na kupanie do velkej vani. Dovtedy moc kupanie nemusela ale ako ma plnu vanu vody a cela je len jej neni vacsej radosti. Kazdy kto pride do kupelni hned vie kto sa v nej kupe. Vsade kacicky, lopticky, vedierka okolo nej. Ked je vsak uz velmi unavena alebo nestihame tak ju osprchujeme. Nema vsak rada ked jej umyvame vlasky asi ako vsetky deticky. Nase babatko zatial kupeme vo vanicke a kupeme ho vsetci traja lebo aj dcerka pomaha 🙂

ciusinka
29. okt 2016

Detskú vaničku sme používali kým mal maly asi 6 mesiacov,potom sme mu dali take lehátko do veľkej vane a odvtedy sa kúpe tam 🙂Miluje kúpanie,kúpeme ho každý večer a najradšej by sa člapkal donekonečna,keď ho vyberáme z vane vždy reve ako pavián 😀 Tak skoro neplánujem prejsť na sprchovanie,vaňu mu nenapustame celu a keď sa mu v nej tak páči,načo to meniť 🙂

sense
29. okt 2016

Nasa sprchu neznasa, ...len vanu alebo tecucu vodu

zuzanka.zuzu
29. okt 2016

vaňu, "dospelácku" (čiže normálnu), s bublinkami, ideálne plnú, len kto by platil tie účty za vodu? 😀 😎

kupcovci
29. okt 2016

U nás tiež krpci preferujú kupanie kde sa môžu vysaliet, keď ich náhodou s času načas sprchujem tvaria sa akoby som ich,, tyrala"🙂

1zabka11
29. okt 2016

Kupanie 🙂

jajkakk
29. okt 2016

Drobec by sa najradšej kúpal každý deň 🙂 ale inak každý kúpeľ u nás končí sprchou - poriadne studenou 😀 (otužujeme už od malička)

simi_linola
autor
29. okt 2016

Ďakujem dievčatá a čo vy? 🙂 Uprednostňujete skôr vaňu alebo sprchu ? 🙂 Mne sa už v poslednom čase občas konečne zadarí naložiť sa do vane a patrične si to užívam :D Snáď sme už zažehnali obdobia 3-minutových spŕch a okamžitého revu z vysielačky :D

@zuzanka.zuzu
@tomaskova
@ciusinka
@sense
@zuzanka.zuzu
@kupcovci
@1zabka11
@jajkakk

tomaskova
29. okt 2016

No kedze mame 3 mesacne babo stale ide u nas o velmi rychle sprchy, niekedy o 3 tej rano 🙂 jediny kto u nas okupuje olnu vanu je nasa 2,5 rocna neplecha. Ale hadam sa aj my dockame 🙂

sense
30. okt 2016

@simi_linola za mna sprcha....dokazem pod nou stat aj 20 min vo vani tolko lezat nevydrzim

googlinqa
30. okt 2016

Kupel vo vani 🙂

miroslavan
30. okt 2016

Vanicka plna peny 😉

wicka5
30. okt 2016

vanaaa - a hlavne v zime, nie je nic lepsie, ako po tazkom dni lahnut si do vane a relaxovaat 🙂 je ale pravda, ze ja mam uz vacsie dieta ;)

tea4
30. okt 2016

uprednostňujeme sprchu , vlastne ani nemáme na výber, keďže máme sprchovací kút....ale malej dáme pekne dnu vaničku a môže sa čľapkať koľko chce, je to taký malý vodníček 🙂

ciusinka
30. okt 2016

@simi_linola Ja mám radšej sprchu,mna veľmi nebaví sa kúpať vo vani 🙂Väčšinou kým sa mi napusti už sa v nej začnem nudiť 😀

karolin2
30. okt 2016

Určite vaňa, nielen deti sa tam vedia vyhrať, ale aj mamke sa niekedy tam podarí troška relaxovať

livia341
30. okt 2016

my máme nový domček s 2 kupelnami, v jednej je sprcha ktorú využíva manžel a v druhej kupelne je vana kde sa rád vyhrá syn a ja vo vani sa len sprchujem.Vana je topka pre dieta, ked si potrebujem oddychovat bud pozeraním správ alebo čítaní časopisov. 🙂

bonitka7
30. okt 2016

U nas jednoznacne kupanie 👍👍👍.
Dcerka ma 3.5 rocka a syncek 10 mesiacov a obaja miluju kuupanie a hranie sa vo vode a spliechanie a to vsetko k tomu patriace ☺😉. Sprchovanie bude zaujimave mozno neskor ☺