Aká je vaša vysnívaná operácia plastickej chirurgie a prečo?

drjozeffedeles
Moderátor
20. máj 2019

Aká je vaša vysnívaná operácia plastickej chirurgie a prečo?

Pýtajte sa na všetko, čo by ste chceli o danej operácii vedieť. Pán doktor MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. odpovie na všetky vaše otázky!

Krásny večer.

drjozeffedeles
autorModerátor
22. máj 2019

@tehula Tu bude efektívny jedine Botox.

nikuska744
22. máj 2019

rhinoplastika...celý život mám traumu z môjho nosa

recasenec
22. máj 2019

@kristina_00 len nie vyplnové materiali,,,ja niesom platický chirug..som muž a mám 2 plastické operácie a vypln kys hyl princess pod očami..čo bolo velmi zlé rozhodnutie,,už vyše dva roky to nechce sa vstrebat, zmiznut,,jediné riešenie je operácia,,s neistým vysledkom.. na slovensku su velmi dobrí plastický chirurgovia...ale vyplne do tváre si nedávajte,,jedine klasická operácia+vlastný tuk

drjozeffedeles
autorModerátor
22. máj 2019

@recasenec výplň kys. hyalurónovou okolo očí Vám aplikoval plastický chirurg ,dermatológ, či iný lekár ?

vieruna
22. máj 2019

@drjozeffedeles Dobrý večer. Chcela by som si dat odstranit vacky pod ocami. Mam napozeranych "milion" fotiek pred a po. A stale mam pocit, ze pri tejto operacii neprichadza k zelanemu efektu. Mam len velke ocakavania, alebo to naozaj nie je mozne uplne odstranit? Dakujem.

drjozeffedeles
autorModerátor
22. máj 2019

@vieruna Dobrý večer , je to individuálne.

zana0077
23. máj 2019

Keby to slo bez imposov, tak by som si dala zvacsit rit. Alebo pardon... sedaciu supravu😁 takze zvacsit onu cast by som sla. Len neviem odkial vziat tolko tuku kebyze vypln vlastnym tukom.... Cvicenim aj celkom pekne nabrala, ale za pol roka prestavky vo fitku som znova na mierach ako keby ma niekto dobre slahol po zadku latou. A to nemam na mysli nasledny opuch😁

petra_em
23. máj 2019

@recasenec a kto ti to robil prosim ta? ja uz sa dlho odhodlavam ale tiez som pocula o tom “vstrebavani” tak sa obavam predsa len je to na tvari

verkaveverka
24. máj 2019

@drjozeffedeles Mne sa až teraz plnia sny, najprv musím prejsť strojčekom a ortognatnou operáciou. Potom sú mojím snom väčšia prsia a odstrániť malý hrbol na nose. Chcem sa spýtať - dá sa odstrániť bez toho že by sa zasiahlo do mäkkej časti nosa? Bojím sa totiž efektu prasacieho nosu.

obcanka123
24. máj 2019

Moja vysnívaná je zmenšenie prsníkov..ale mám obavy ohľadom dojčenia,čiže asi až po deťoch 😔

drjozeffedeles
autorModerátor
24. máj 2019

@obcanka123 pokiaľ nemáte bolesti chrbta, je vhodné počkať pokiaľ maté stabilnú váhu ( neplánujete napr. výrazne chudnúť) a prsníky sa už nebudú meniť ( ako je to počas tehotenstva ). S pozdravom

drjozeffedeles
autorModerátor
24. máj 2019

@verkaveverka Dobrý deň toho sa naozaj nemusíte báť. Hbček na nosa sa skladá aj z kosti aj z chrupaviek ( nosová prepážka a horné laterálne chrupavky) . So špičkou nosa ale pohybovať netreba pokiaľ vy sama nechcete. Želám úspešnú liečbu . S pozdravom

obcanka123
24. máj 2019

@drjozeffedeles bolesti mám,ale dá sa to vydržať,chodím plávať a celkom mi to pomáha. Ďakujem. Prosím vás a je tá operácia nejaká riziková?

obcanka123
24. máj 2019

@drjozeffedeles bolesti mám,ale dá sa to vydržať,chodím plávať a celkom mi to pomáha. Ďakujem. Prosím vás a je tá operácia nejaká riziková?

recasenec
24. máj 2019

@drjozeffedeles lekárka s certifikátom na pichanie..je to len praktická lekárka..nie z odboru dermatolog ani plasticka chirurgia.. uvedomujem si že, cena je lákavá-tak prečo nepodstupit,,mini invazivný zakrok..tak som pristupil na zákrok....keby som tam všeličo nepodpisoval,,tak ích zažalujem,,a žiadam zaplatenie reoperácie

drjozeffedeles
autorModerátor
24. máj 2019

@obcanka123 nie nemusíte sa obávať. Veľa žien ju z tohoto dôvodu podstupuje a vo väčšine prípadov je skoro nebolestivá.

drjozeffedeles
autorModerátor
24. máj 2019

@recasenec Je najvhodnejšie sa zveriť do rúk lekárom, čo sa danou problematikou zaoberajú často a vedia vyriešiť prípadné komplikácie. V dnešnej dobe je ale ľahké stratiť prehľad. S pozdravom

verkaveverka
29. máj 2019

@drjozeffedeles ďakujem pekne za odpoveď, ešte by som sa chcela spýtať, že za aký až čas po ortognatnej operácii dolnej sánky odporúčate operáciu nosa

drjozeffedeles
autorModerátor
29. máj 2019

@verkaveverka minimálne jeden rok po. S pozdravom

drjozeffedeles
autorModerátor
29. máj 2019

@verkaveverka najskôr po jednom roku

mircalla
29. máj 2019

Žiadna. V dnešnej dobe nič iné nevidím ako neprirodzené plastikové barbiny. Je toho už príliš. Jedine zo zdravotných dôvodov

tykat
29. máj 2019

Mam nerovnake prsia, som kratkozraka a na tvari mam znamienka ale to ma nikdy netrapilo...od pubery som snivala o zmenseni chodidiel, velkost 42 nie je ziadna vyhra 🥴 teraz po detoch 43 ale aspon sa uz daju kupit pekne pohodlne topanky aj pre zeny. Ako pubertacka som trpela v 41 alebo som kupovala panske (len boli velmi siroke na moju uzku nohu) . Teraz v dospelosti som sa s tym nejako zmierila, a ani neviem ci sa taka operacia u nas vobec robi.

nika898
29. máj 2019

@drjozeffedeles moja vysnivana operacia su umele prsia. Po dvoch tehotenstvach a dojceni z nich zostala len prazna natiahnuta koza 😞. Verim ze sa mi tento sen raz splni ☺

daisylucky
29. máj 2019

Abdominoplastika brucha spolu s operaciou pruhu, ktory tiez mam. V plane to bolo o rok. Lenze vazim 93 kg, plan bol dovtedy schudnut 15 az 18 kil. Stacilo by tolko? Nikdy som chuda nebola, 75 kil je vaha s ktorou som sa citila dobre, meriam 172 cm. Aktualne sa u mna prejavila uzkostna porucha, takze neviem, ci by som taku narocnu operaciu zvladla psychicky, takze to mozno ostane len moj sen... Ale ten pruh mi asi sam nezmizne, vsak? Dakujem za odpoved.

drjozeffedeles
autorModerátor
29. máj 2019

@tykat dobrý deň, o operácii zmenšovaním chodidiel som ešte nepočul .Pozdravujem

drjozeffedeles
autorModerátor
29. máj 2019

@nika898 Pokiaľ po tom moc túžite, určite sa splní. Držím palce.

drjozeffedeles
autorModerátor
29. máj 2019

@daisylucky Dobrý deň žiaľ pruh sám nezmizne. Minimálne by sa mal doriešiť pruh cestou chirurga, kedže sa môže dostať do akútneho štádia. Aby ste nemusela chodiť na abdominoplastikou 2-krát, bolo by vhodné schudnúť čo najviac ako sa dá pred touto operáciou. Či ste schopná psychicky zniesť operáciu sa treba opýtať Vášho ošetrujúceho lekára . Pozdravujem