Súťaž

miriam_nutrilon
Moderátor
26. feb 2018

Milé mamičky, prečo by ste po ukončení dojčenia odporučili ďalším mamičkám práve pokračovacie alebo batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra?

Napíšte nám, prečo odporúčate Nutrilon a my vyberieme 10 mamičiek, ktoré odmeníme mliekom Nutrilon 2, 3, 4 800 g a kašou Nutrilon podľa vlastného výberu 😉. Mená výhercov budú zverejnené do 5 dní od ukončenia súťaže. Tešíme sa na vaše príspevky!

-------

Kompletné pravidlá nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/statut-a-pravidla-sut...

agataaghova
28. feb 2018

Nutrilon som prvýkrát videla v nemocnici, v pôrodnici, tak som si o ňom naštudovala bližšie info. Mňa osobne Nutrilon presvedčil za základe zloženia a preto, lebo je aj na podporu imunity, používala som ho pri prvom aj pri druhom synátorovi. Oni jeden nemal problémy so žalúdkom ani trávením, preto som ani nemala dôvod so zmenou. Mám ho rada aj pre veľké ekonomické a praktické balenie, ale aj ekologické. Ľahko sa otvára, je tam dosť veľký otvor a pribalená odmerka, takže mliečko vie pripraviť bezproblémov aj náš tatinko a ja starší bratček, ktorý na ňom tiež vyrastal. 🙂

zbt138
28. feb 2018

@miriam_nutrilon materské mlieko je 🔝o tom niet pochýb! Lenže po 3 mesiacoch mi začalo odchádzať mlieko :/ skúšala som všetky možné metódy,ale nepomohlo a úplne odstalo. Detičky kojene sú náročnejšie a keď si zvyknú na mamkino mlieko ťažko im niečo sadne tak ako to. Vtedy sme začali s nutrilonom. Je najviac podobný materskemu ,ma všetky potrebné živiny. Aj keď som sklamaná,že už nekojím,viem že Nutrilon sa mi postará o správny vývin dcérky ❤
Naša voľba na deň🌞 a noc 🌙

martina374
28. feb 2018

Nutrilom by som odporučila, vela som o nom pocula, ze je skvely,ma dobru chut a rychlo si nan deticky zvyknu, babätka su po nom kludne, ziadne koliky atd. 🙂

zdenulka919
28. feb 2018

Určite odporučam našemu slniečku veĺmi chuti ....a hlavne nebyva chora je vysmiata a štastna preto odporučame☺😅😆

zuzu6612
28. feb 2018

@miriam_nutrilon značku Nutrilon som odporúčala aj počas mojej práce v lekárni. To som bola mladá, bezdetná 😂Keď sa mi narodila dcérka a po niekoľkých mesiacoch som ju prestala dojčiť, bez rozmýšľania som sa rozhodla pre mlieko Nutrilon, ako najlepšiu voľbu pre moje malé slniečko. Našťastie nám sadlo bez akýchkoľvek tráviacich problémov 🙂 Hoci má dnes moja princezná už 22 mesiacov, ešte stále si pýta mliečko Nutrilon ráno po prebudení 😉

nancy666
28. feb 2018

Tak ja som mliečka nemala ani na začiatku, ledva aspoň trochu tých 6 týždňov. Od začiatku po preštudovaní príspevkov z netu som dávala nutrilon ha a potom normálny nutrilon. Dnes má 4 roky a 3 mesiace a stále pije nutrilon 🙂) neviem či to vážne pomáha imunite ale chorá takmer nebýva. Teraz už každú chvíľu čakáme bračeka, tu už nebudem skúmať, špekulovať. Dakde treba ukrojiť kvôli cene, ale iné mlieko nehodlam dávať. A k tým porodniciam, ponúkajú tam čo viem všeličo. Každá sestra propaguje iné ale lekári myslím že sú zväčša za tuto voľbu. Myslím že čo sa podáva v nemocnici je od toho čo im kto donesie a za čo sú nejak dotovaní. Aspoň za BA hovorím.

curcuma
1. mar 2018

My sme jedno veľké šťastie mali,
že mliečko mamičkine sme dlho píjavali.
No do Vašej súťaže sa radi zapájame,
lebo na Nutrilon kašiach si vždy pochutnáme.

Čo sme o mliečkach počuli a čítali,
by aj pre nás tou správnou voľbou boli,
brušká by nás neboleli,
a my sa na svet len usmievali .

Dni s Nutrilonom vždy radi máme,
veľa zaujímavého sa tu dočítame,
a ešte k tomu možnosť súťažiť,
peňaženku trochu tým potešiť 🙂.

dundul
3. mar 2018

Starsi sa odpojil od kojenia sam ako 14,5 mesacny a davala som mu potom Nutrilon. Teraz nastastie tiez kojim, mensi ma 11,5 mesiaca, uvidime do kedy no ak skoncime s kojenim o inej znacke ani neuvazujem 😉

miriam_nutrilon
autorModerátor
4. mar 2018

Mamičky, zapojte sa do našej súťaže!🙂 Súťaž trvá už len dnes!

magdicka111
4. mar 2018

@miriam_nutrilon dobry den asi ako kazda mama ked som uz nevedela nemohla dojcit skratka mala v kuse plakala d hladu a kymsa najedla zaspala vobec neprospievala bolo to trapenie tak sme si vybrali nutrilon a SME spokojny prechadzame na dvojku a je to OK a este odporucam klub nutrilonu vzdy super rady informacie a z casu na cas zaujimave sutaze

macik166
4. mar 2018

Nutrilon nám zachránil život. Môj synček mi chudol od materského mlieka. Mal 3 mesiace a vážil 3500 g. A tak pediatrička nariadila: "Musí byť na Nutrilone, od materského mlieka neprospieva!" Už má 4 roky a je z neho chlap ako hora. Imunita 100%, nikdy nebol chorý. Klop - klop 🙂 Dakujeme za Nutrilon. Odporúčam kvôli imunite, perfektne zasýti a budete mať šťastné a vysmiate dieťa!

samkova_mamka
4. mar 2018

Nutrilon je jednoznačne jednotka na trhu. Vyskúšali sme asi všetky druhy ale najlepšie môjmu synovi sadol Nutrilon. Choroby zvláda ľavou - zadnou, žiadne koliky, bolenie bruška, teploty nepoznáme. A kaše sú u nás TOP -TOP -TOP. Na raňajky nič iné ani nechce. Najlepšia je Viaczrnná s ryžovými krupinkami.

nikuska744
4. mar 2018

Moje deti boli stále nespokojné, plačlivé, hladné. Kojenie bolo pre mňa hrozným obdobím. Odporúčam Nutrilon všetkými desiatimi. Veľmi nám pomohol, rýchlo si naň zvykli, skvelá chuť, výborná imunita. Výsledkom spokojné bábo a veľmi šikovné. A kašu si občas dávam na raňajky aj ja. 🙂

katusikkk
4. mar 2018

Ja zatial deti nemam,ale mojim synovcom evidentne chuti,lebo pixlicky z Nutrilonu maju este aj v garazi cele policky.Decka su zdrave,po maminke presibane a otecko ma do coho davat klince,srouby a blbosticky.Mne do toho davaju rozne susene caje.Aj za nich Nutrilon odporucam.Spokojna je cela rodina🙆

miriam_nutrilon
autorModerátor
4. mar 2018

Milé mamičky, ďakujem za Vašu účasť v súťaži s Nutrilonom na diskusnom fóre modrykonik.sk. Ďakujem vám za všetky vaše príspevky v súťaži, všetky sú veľmi pekné, dokonca niektoré veľmi kreatívne a veľmi ťažko sa nám bude vyberať len 10 z vás. Výherkyne našej súťaže vyrozumieme internou poštou. Veľa radosti a úspechov Vám aj Vášmu dieťatku praje Miriam! 🙂