Chutia vám produkty Nutrimama Profutura pre dojčiace mamičky? 🙂

miriam_nutrilon
1. feb 2016

Nutrimama Profutura sú unikátne výrobky (mliečny nápoj a cereálne tyčinky) určené dojčiacim mamičkám. Boli navrhnuté tak, aby spĺňali dodatočné výživové nároky v období dojčenia. Mamičky, už ste stihli ochutnať cereálne tyčinky aj mliečny nápoj? Veľmi nás zaujíma, ako Vám chutia! 🙂

miskaska
1. feb 2016

Mne mliečnu nápoj chuti. Mám objednané ďalšie tri. Tie vaše nacate a nefopite balenia mi môžete poslať 😝

jajamalka
1. feb 2016

@miskaska pozerám, že si z BA. AK si po to prídeš, darujem ti celú škatuľu. Je ešte zatvorená. 😉

peta18ha
1. feb 2016

@jajamalka hehe aj mne mozu kludne ;) aj tycinky ;)

lauricka
2. feb 2016

Tycinky ano, mlieko nie.

bibinka78
2. feb 2016

Vdaka Vam som mala tu cest skusit tieto produkty mne zas tycinky pridu moc sladke a mliecko si robim tak ze zamiesam do smoothies.Stale kojim a pokial sa da budem kojit drobcek ma par zdravotnych problemov.Aspon kojenim mu mozem dat vitaminy ktore potrebuje aj ked sa nachadzaju v strave ktoru by uz mohol zatial len skusame mozno casom prejdu problemy a bude papat aj to 😉

miskaska
2. feb 2016

@jajamalka super..napisem Ti IP 🙂

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@iwusiak Dobry den, iwusiak, vsetko ochutnavame a snažíme sa, aby každý vyrobok splnal pozadovane nutricne poziadavky(pozadovany obsah vitaminov, mineralov,DHA... vychadzajuci z vysledkov vedeckych studii) a zaroven, aby mamickam aj chutil. Chut je však subjektivna, co chuti jednemu, druhemu nemusi. Urcite sa do toho nenutte, ked vam to nechuti. Vyskusajte nieco ine, napr. tyčinky, v ktorych nebudete citit chut zeleza tak intenzivne. Pripadne si mozete napoj dochutit rozmixovanym ovocim ci niecim inym, co vam chuti. Prajem vam pekny den!

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@lauricka Dakujem za vas nazor. S pozdravom, Miriam

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@cukricek12 Dobry den, dakujem vam za vas nazor a prajem vam pekny den!

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@kupcovci Dobry den, verim, ze vam tycinky zachutia 🙂 . Su bohatym zdrojom DHA, zeleza, zinku, kyseliny listovej, jodu, biotinu, vitaminu D a B. Prajem vam pekny den!

lauricka
2. feb 2016

@miriam_nutrilon niet za co, ja som sa potesila, ked som videla, ze je novy produkt, lebo ani ten Sunar napoj nie je bohvieakej chuti, ale asi je tazke napoj tohto typu urobit aj chutnejsim. Pravda je, ze som to neskusala nijako dochucovat. Tycinky si kupujem skoro pravidelne. Pri troch detoch ked nemam cas na vlastne ranajky, je tycinka idealna na rychle zasytenie a doplnenie energie rano, aspon teda pre mna. To mi velmi vyhovuje. Este stale aj dojcim, takze o to viac.

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@gretocka Dobry den mila Gretocka, Dakujem za vas názor. Vyskusajte este tyčinky, tie maju prijemnu chut, v ktorej nebudete citit chut rybieho oleja(je tu ako zdroj omega mastnych kyselin). Alebo si mozete z mliecneho napoja urobit mliecno- ovocny kokteil. Ked v nom rozmixujete cucoriedky, maliny ci jahody, prekryjete tym chut zeleza a rybieho oleja a ta prijemna ovocno vanilkova chut vas prijemne prekvapi. 🙂 Majte sa pekne!

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@jabucko Dakujem velmi pekne za pripisanie vasej skusenosti a odporucanie dalsim mamickam 🙂 Prajem vam este pekny den! Miriam

lauricka
2. feb 2016

@miriam_nutrilon niekdy ranajkujem az mimo domu, takze tycinka je velmi prakticka. Sunar som myslela ich napoj pre mamicky.

miskaska
2. feb 2016

Tak Nutrimama mi chuti viac ako Gravimilk a aj sa lepšie rozpúšťa a ma praktickejšie balenie @lauricka

miriam_nutrilon
autor
2. feb 2016

@yanni Dobry den, yanni, Dakujem aj za vas názor, i ked ste sa nevyjadrili lichotivym ani slusnym sposobom na nase výrobky. Ako som uz pisala viacerym mamickam, chut je subjektivna. Co chuti jednemu, inemu nemusi. Zlozenie nasich vyrobkov splna nutricne poziadavky podlozene vysledkami vedeckych studii, su v nich zakomponovane zelezo aj DHA kyseliny, ktore dodavaju produktom specificku chut. Som rada, ze vam po nutricnej stranke nic nechyba, ale taketo stastie nemá kazda dojciaca mamicka. Vacsine dojciacich mamiciek chyba dostatocny prisun prave zeleza, jodu,vitaminu D zinku, vapnika aj kyseliny listovej, DHA, ako vyplynulo z poslednych vysledkov studie. Vitamín D a vápnik potrebujú deti pre správny rast zubov a kostí. Železo a zinok podporujú správnu funkciu imunitného systému. Omega 3 mastné kysliny zase prispievajú k vývoju mozgu a kognitívnych funkcií detského organizmu, komplex vitamínov B pomáha matke znižovať pocit únavy. Viac sa o tom sa mozete dočítat na stranke 1000dni, http://www.1000dni.sk/nutricne-programovanie/pr... kde najdete aj sekciu pre dojciace mamicky a docitate sa vela zaujimavych informacii ohladom spravnej vyzivy pocas obdobia dojcenia, o zvysenych vyzivovych narokoch, spolu s vyjadreniami pediatrov(napr. lekarom prof. MUDr. László Kovács, DrSc., MPH)
Vam chybal v strave ,nastastie, len jod, ale, zial, vacsine mamiciek chyba aj zelezo, zinok a dalsie spominane mineralne latky a stopove prvky. Pestra strava je zaklad, ale niekedy nepostacuje (ak je ,najma, chudobna na ziviny) a je dobre po konzultacii s lekarom doplnit chybajuce ziviny aj prostrednictvom vyzivovych doplnkov. S pozdravom, Miriam

yanni
2. feb 2016

@miriam_nutrilon aj tak si myslim, ze je to vsetko biznis. VÄCSINE!!!!! dojciacich mamiciek toto vsetko chyba? Ved VÄCSINA dojciacich mam ani neviem, com im chyba. Ktora z nich si dava pocas dojcenia brat pravidelne krv na rozbor? Len tak zisti, co jej vlastne vsetko chyba.
To je presne ako s tymi vselijakymi preparatmi pre tehotne. Aj ked im nic nechyba, vela tehotnych ich berie. Len tak, lebo niekto povedal, ze..... Pokym lekar nezisti, ze naozaj nieco chyba, tak nic brat nemusi. Ale samozrejme, takmer kazdy gynekolog ich PREVENTIVNE odporuci. Moj napr. pocas tehu povedal, ze podla mojich vysledkov nemusim brat ani tu listovku.
A NIE, mne nechyba jod. Hodnoty som mala v norme. Len jod je taky diskutabilny a tak ho aspon tu v DE predpisuju dojciacim matkam automaticky. Inak nic. Ale predpise lekarn, nie len tak si mamicka kupi nejakr nutri nieco.
A takto poviem, kazdy lekar hovori inak, v kazdej krajine je zase nieco ine "IN".
Momentalne zijeme nacas v Saudskej Arabii a tu kazdej dojciacej matke natlacia zelezo a vitamin d. Isla som len s anginou k lekarovi a hned mi strcili lajster do ruky. No nie, dakujem. Napchavat sa umelinami. A ten Vitamin D sa tu cudujem. V Europe, hlavne tej severnejsej casti, budiz, ale tu? Ved su svieti slnko od rana do vecera. Sme len vonku, Vitaminom D sa ste aj predavkujeme.
Ale tak je to, bojazlive mamicky sa daju nabulikat na vselico.

mlil77
2. feb 2016

kupila som si to a pri ochutnani ma uplne napinalo, nedalo sa mi to absolutne jest, bola som velmi sklamana, skoncilo to v kosi..........asi nic horsie chutovo som nemala v ustach a to som sa snazila nasilu pit a nedalo sa, proste vyhodene peniaze...........neodporucam

mlil77
2. feb 2016

@miskaska keby som vedela skor aj ja by som ti svoje darovala, skoncilo to v kosi nedalo sa pit, obdiv a nechapavost ako to moze niekto vypit..............

jabucko
2. feb 2016

@miriam_nutrilon jasné, ked ideme na "opacky" k novemu babatku, vsetky kamosky ako darcek dostali nutrimama. A su spokojne. Radšej vyzivku, ako bonbonieru 🙂

sharlotta
2. feb 2016

@jabucko Bonboniera je isto zdravsia,ako toto. Citali ste niekto vobec zlozenie? Im uuuurcite ide o to,aby zeny dojcili. Isto. Ked uz z vas nemame biznis,ze vam predame kravske mlieko v prasku,tak si teda kupujte aspon tuto gebuzinu. Sa cudujem,ze im tolke na to skocite.

mimcurik
2. feb 2016

chutnala som tu vzorkueste v nemocnici a moj zaludok to nezvladol :(

miriam_nutrilon
autor
3. feb 2016

@mimcurik Dobry den, mimcurik, ak ste chutnali vzorku mliecneho napoja samotnu, tak si ju vyskusajte prichutit napr. lesnym ovocim, rozmixovanymi malinami ci jahodami alebo ak preferujete cokoladovu prichut, mozete si pridat trochu kakaa. Ak ani napriek tomu mliecko nezachuti, tak zdrava a chutna alternativa su tycinky, ktore podobne ako mliecny napoj, obsahuju dolezite zelezo, zinok, DHA omega 3 mastne kyseliny, kyselinu listovu, jod a vitaminy B a D. Mnozstvo DHA, jodu aj vitaminov skupiny B v materskom mliecku je zavisle na prijme mamicky v kazdodennej strave. Preto si doprajte vo svojom jedalnicku aj ryby (napr.losos), jogurty, naturalny druh ryze, ovsene vlocky, vajicka, hrasok a avokado. Tieto potraviny su bohatym zdrojom spominanych vitaminov a mineralnych latok. Prajem vam pekny den!

000janie0
3. feb 2016

mliecko som sikupila lebo ako vzorka mi chutila.to mlieko m chuti len musi dlhsie postat lebo hned sa pit neda a ked ho vypijem hned tak ani mne nechuti.

miriam_nutrilon
autor
3. feb 2016

@000janie0 Dobry den, 000janie0, dakujem za vas prispevok a pripisanie vasej skusenosti. Prajem vam pekny den! 🙂

jabucko
3. feb 2016

@sharlotta Dobrý deň, je moja vec A moja zodpovednosť, čo pijem, konzumujem A verím. Každý V to svoje. Priateľky nie sú nútené mlieko konzumovať, je tO na ich slobodnom rozhodnutí A mienení. To isté si myslím O všetkých. Každá má slobodnú vôľu rozhodnúť sa podľa seba. Sme dospelé ženy. Jedna Áno, druhá nie. Súdiť za to nebudem A nik nemá právo.

mardzika27
4. feb 2016

Dobry den,ja som tiez ochutnala Nutrimama napoj.Zo zaciatku som ho vypila,ale po tretom baleni som ho uz nemohla ani citit.Zacalo ma z neho napinat na zvracanie a to som skusala chut oklamat pridanim skorice,kakaa a aj tak nepomohlo...
Tycinky som neskusala.

irenaliza
5. feb 2016

Ja som ešte neskúšala, ale rada by som vyskúšala, najmä tyčinky, určite by bolo super mať ich stále poruke v kabelke a keď nestíham, tak zahryznem, tak snáď.... musím sa polepšiť.Pekný deň

miriam_nutrilon
autor
5. feb 2016

@irenaliza Dobry den, irenaliza, dakujem za vas prispevok, ze ste sa zapojili do nasej temy. Ak sa zapojite aj do nasej sutaze, mozete balicek s Nutrimama tycinkami a aj mliecnym napojom vyhrat a ked vam tycinky zachutia, verim, ze si ich zaobstarate a budete ich nosit v kabelke stale poruke 🙂 Prajem pekny den aj vam!

irenaliza
5. feb 2016

@miriam_nutrilon super, do súťaže som sa zapojila, tak len dúfať, že sa šťastie usmeje, pekný deň