SÚŤAŽ: Získajte zadarmo balíček Nutrimama Profutura! 🙂

miriam_nutrilon
2. feb 2016

Každá mamička ten kolotoč veľmi dôverne pozná - nadojčiť bábätko, prebaliť, vyprať, vyžehliť, uvariť, ... Skrátka, je to frmol  Ale o to krajšie sú tie chvíle, keď Vaše bábätko odpočíva. Pošlite nám, ako si tieto chvíle odpočinku s Vašim bábätkom užívate! 10 najoriginálnejších fotografií odmení odborná porota balíčkom Nutrimama Profutura (mliečny nápoj a cereálne tyčinky). Súťaž trvá do 5. 2. 2016 (do polnoci), mená výhercov budú zverejnené do 5 pracovných dní od ukončenia súťaže na našom blogu. Jediné, čo stačí urobiť je vložiť fotku do súťažného fóra Nutrimama Profutura. Tešíme sa na Vaše fotky 🙂

bibinka78
5. feb 2016

Zaspinkava sa najlepsie pri zdroji 😀 stane sa ze zaspim teraz ked som trosku vacsi aj sam 😉

bubloska135
5. feb 2016
421215813
5. feb 2016

moje male bobo buba :-* 😲

miloslavka
5. feb 2016

Nase zlaticko

macopka
5. feb 2016

Ja si užívam pohľad na moje lásky ako krásne spolu oddychujú 🙂 aj keď sa malá narodila aj po dvoch rokoch 🙂

miloslavka
5. feb 2016

S babikami, na gauci, na kupalisku...v kufri... a zaspavam aj v obchode, ked sa mama nevie rozhodnut, ci ruzove alebo fialove...

purinkaa
5. feb 2016

Dobrú nôcku, krásne sníčky,
spinká macko, bábika i koníčky.
Ako v šatke pri mamičke, zavri očká Anjelik,
zaspíš akoby ťa zaklial kúzelník.
Mamka má dnes veľa roboty,
upratať, ožehliť a navariť pre drobca dobroty 😉.
Dnešné menu je zemiačik, vajíčko a špenátik,
budeš mať sily ako Pepek námorník 😎.
A keď je všetko hotové,
to je veľká chvíľa.
Mamka si pochutná na tyčinke brusnica a malinky,
zbiehajú sa mi už teraz všetky slinky 🙂,
k tomu kávička musí byť.....
V tom sa však ozve....mamaaa...mliečkoo...
....skončila voľná chvíľa...... 🙂 😀 😎 😉 🙂

adkovmotylik
5. feb 2016

Princeznička

renesens
5. feb 2016

Najvacsi relax, ked vsetci spinkaju a ja si v klude mozem vypit kavicku 😉

zoizoi
5. feb 2016

Teraz, keď mám dieťatko, si uvedomujem, ako čas neskutočne rýchlo beží. Keď spinká, ostanem pri nej a pozerám sa na ňu aká je dokonalá ❤️ Pre mňam je to veľký odpočinok, načerpanie novej sily. Milujem, keď sa potom zobudí, otvorí svoje krásne očká a usmeje sa na mňa 🙂

erikakosice
5. feb 2016

Mamka a Sara

madeleine
5. feb 2016

@miriam_nutrilon My sme prisli chvalabohu na chut satke hned po porode, vdaka nej sme tazke chvile s kolikami zvladali lahsie. Kazdy spanok bol vykupenim a kedze spal len na mne, vo vodorovnej sa okamzite zobudzal, naucila som sa oddychovat po stojacky. Zboznovala som pravidelny dych a tiche odovzdanie sa spanku. Postupom casu sa vsetko upravilo a nosenie nam ostalo dodnes. Je to nas krasny spolocny cas, ktory ako ja, tak Oli vyhladavame a uzivame si naplno. Prajem vsetkym vela zdravia a krasnych chvil!

zemanova2408
5. feb 2016

Relaxujeme ci spinka, ci nie ❤️❤️❤️

andyddd
5. feb 2016

🙂 🙂 🙂

sonicka75
5. feb 2016
sonicka75
5. feb 2016

Mliecko Nutrilon pijeme stale a uz nesme chore tak casto ako nas bracek ked prestal pit Nutrilon na tri rocky.

miro7117
5. feb 2016

Takto spinkame mi......

miriam_nutrilon
autor
6. feb 2016

Milé Mamičky, ďakujeme za Vašu účasť v súťaži s Nutrimama 🙂 Výsledky súťaže uverejníme túto nedeľu (7.2.2016).

miriam_nutrilon
autor
7. feb 2016

Milé mamičky, ďakujeme za Vašu účasť v súťaži s Nutrimama na diskusnom fóre modrykonik.sk a gratulujeme Vám k výhre Nutrimama balíčku, ktorý obsahuje Nutrimama mliecny napoj a cerealne tyčinky. Pošlite nám,prosím, Vašu doručovaciu adresu do IP, aby sme Vám výhru mohli zaslať. Veľa radosti a úspechov Vám aj Vášmu dieťatku praje Nutricia Výhercami sú: @lenulik1 @wewerkatka @lalai @erikakosice @uhlikova09 @monika11m @cmulinka @zuzkaraz @katuska2709 @barca127 Výhercom gratulujeme 🙂