Ďakujem...

marton_popradske
Moderátor
12. nov 2017

Krásne nedeľné popoludnie milé dievčatá. Chcem sa Vám poďakovať za týždeň strávený na Modrom koníkovi. Ďakujem za Vaše reakcie a komunikáciu. Teším sa na ďalšie stretnutia s Vami. A nezabudnite navštíviť náš eshop: www.popradske.sk ... - Jano Marton

irenaliza
12. nov 2017

@marton_popradske Ďakujem aj ja super týždeň, v mojom domácom zhone a zmätku pri 4 dcérkach som sa po práci, na ktorú som tento týždeň nastúpila po 12.rokoch na materskej tešila na novinky, súťaže som nestíhala a ak áno, už boli výsledky, nevadí, kávičku sa vyhrať nepodarilo, ale aj tak bolo supe, teším sa a idem si uvariť super POpradskú a na diaľku posielam vôňu čerstvo zomletej, bolo super, krásnu nedeľu

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@irenaliza ďakujem krásne a prajem všetko dobré 🙂

evamajercak
12. nov 2017

@marton_popradske aj ja ďakujem za veľmi príjemný týždeň. 😉 Prajem ešte pekný zvyšok nedele a nech sa Vám darí. 😉 A samozrejme teším sa na ďalší týždeň s Popradskou kávou. 😉

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@evamajercak ďakujem veľmi. Rovnako ďalujem našej spoločnosti Baliarne obchodu Poprad, ktorá mi dala možmosť moderovať tento týždeň 🙂

majocka24
12. nov 2017

@marton_popradske dakujeme za super tyzden pekny zvysok nedele prajem 🙂

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@majocka24 aj ja ďakujem veľmi pekne 🙂 Krásny deň - Jano

zuzana814
12. nov 2017
okresna
12. nov 2017

Ja ďakujem, že som, že ste a že sme spolu....s voňavou popradskou🙂

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@okresna ďakujeme!!!

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@zuzana814 ďakujeme veľmi...

cadulka2908
12. nov 2017

Aj za mna velke dakujem za vonave sprijemnenie tyzdna😉

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@cadulka2908 ďakujem zo ❤

bruneta880
12. nov 2017

@marton_popradske majte sa krásne, všetko dobré prajem 😉

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@bruneta880 aj vám všetko dobré😊

vonava007
12. nov 2017

@marton_popradske oddychový, nenásilny týžden. Ako kávičkárku ma potešil. Musím uz len poslúchat a Ježiško snáď prinesie poriadnu mašinu na kávičku. Želám príjemny večer a ďakujem.

uhlikova09
12. nov 2017

@marton_popradske aj ja ďakujem a aj za hrnček 😉 Keby som nemala malého tak dojdem pozrieť aj na Mirizmá v Malom princovi 😀 žiaľ povinnosti nepustia ale možno raz 😉

cupakabricka
13. nov 2017

@marton_popradske dobre ranko... dakujem velmi pekne za tyzden straveny s vami a s popradskou... niektore sutaze a prispevky som nestihala a vikendik som tu nebola ale bolo super 😉👍😘 prave popijam chutnu Finessu s mlieckom a posielam pozdravy a tesim sa aj nabuduce❤❤❤

marton_popradske
autorModerátor
13. nov 2017

@uhlikova09 nevadí, nabudúce 🙂

marton_popradske
autorModerátor
13. nov 2017

@cupakabricka aj ja ďakujem veľmi pekne 🙂