Kedy si dávate poslednú šálku kávy?

marton_popradske
Moderátor
6. nov 2017

Vraj niekto môže vypiť kávu aj o desiatej a spí ako malé bábo. Niekto nevypije za deň ani jednu a aj tak sa v posteli večer prehadzuje. A čo vy? Kedy pijete poslednú šálku Vašej obľúbenej Popradskej? Krásny večer a dobrú noc 🙂

beky27
6. nov 2017

Tak okolo 17tej keď manžel príde s práce 👍

lalenka33
6. nov 2017

Ja pijem bežne poslednú kávu okolo 17.00 , no dnes som ju dopila práve teraz 🙂 Tiež som si niekedy myslela,že večer neviem zaspať kvôli káve,ale neskôr som prišla na to,že to vôbec nieje kávou,ale tým,že stále nad niečím rozmýšľam,niečo v myšlienkach riešim a teda môj mozog sa nevie prepnúť na režim odpočinku a spánku 🙂

margaretka75
6. nov 2017

Presne ako píše lalenka, neni to kávou sspôsobené, ze sa nedá zaspať 🙂 Poslednú kávu som ja som ešte v robote pijavala kávu aa vždy to bolo okolo 21:30 a v pohode som zaspala 🙂

orieska325
6. nov 2017

Momentalne som si musela dat lebo spim na nohach a pei svoch detoch je to nutnost😁Vo vseobecnosti mozem kavu vypit ked som velni unavena a idem hned spat..pokial som fakt veeelmi unavena nema na mna ziaden ucinok😂😂

standhal
6. nov 2017

Ked mam na nu chut hocikedy. Ked som velmi unavena zaspim aj tak.😎

deniska2706
6. nov 2017

Asi nemáte malé babo lebo by ste vedeli ze to len tak ľahko nezaspí 😂

kupcovci
6. nov 2017

Ja poslednú o 17 tej ,to je.moja piata 🙂

najk
6. nov 2017

Po obede. Ak si dam po 16tej, tak do druhej v noci nespim.. obcas ma na mna taky ucinok aj cierny, alebo silny zeleny caj..

erikaemkina
6. nov 2017

Hoc kedy , aj o osmej večer 😉 kedy mám chut
ale tak posledná o tej šiestej ..

adulikka
6. nov 2017

Teraz 🙂☕

aadrika
6. nov 2017

Ja mozem kavicku najneskor o 17.00, inak nespim celu noc 🙂

cadulka2908
6. nov 2017

skoroo vzdy si robim okolo 14.00 ale niekedy este vypijem aj o 18 ale to len slabsiu aby som zaspala. Ale v rodine mame aj takych co vypiju aj vecer a zaspinkaju veru ako babatka😉

majocka24
6. nov 2017

Do 15:00 inak nezaspím a po 15tej zvyknem piť bezkofeinovu poradskú 🙂

elizita
6. nov 2017

My s manzelom pijeme len jednu denne, a to po praci, snazime sa v klude, pritom si povieme vsetko co bolo cez... je to taky nas kazdodenny ritual... a ci sa nam k nej podari dostat o 17,00 alebo o 19,00.. ale musi byt 😉

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2017

@lalenka33 súhlas. Úplný.

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2017

@margaretka75 ja som si dal dnes poslednú o 20:00. Uvidíme či zaspím 🙂

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2017

@deniska2706 momentálne už malé bábo naozaj nemám😉

marton_popradske
autorModerátor
6. nov 2017

@majocka24 "bezkofeínka" je perfektnou alternatívou. Čoskoro si ju oficiálne predstavíme.

elenita
6. nov 2017

Pamatam si, ako som sa volakedy na vyske ucila na skusky. V noci som si uvarila dobru silnu sladku kavu... a zobudila som sa tak o tretej nadranom s hlavou na skriptach, zaliata potom 😂. Ale vyborne sa mi spalo... vacsinou som odkvacla hned po kave 😄

elenita
6. nov 2017

@elizita To mate pekny ritual 😊

mirkakab
6. nov 2017

práve som ju dopila 🙂

andrbeata
6. nov 2017

Ak vypijem kávu večer o 20-tej, tak neskôr už nezaspím, ale ak vypijem kávu po 22-hej a zaľahnem do polhodinky, tak zaspím takmer okamžite.
Počas skúškového obdobia na VŠ som niekedy bola nútená vypiť kávu aj nadránom o 2hej.

martinkaha
6. nov 2017

Aj ja teraz pijem...hľa😁

martinkaha
6. nov 2017

A so zaspatím žiaden problém. 😝

cokii
6. nov 2017

Záleží od toho, čo plánujem poobede resp. večer 🙂 Ak potrebujem byť dlhšie hore, tak kľudne aj o siedmej večer... ale potom väčšinou ešte 3-4 hodinky som hore, čulá, na spanie ani pomyslenie... Pri normálnom režime, poslednú kávu mávam po príchode domov - okolo 16.00.

malinovka333
6. nov 2017

poslednu pijem okolo druhej tretej.ale nemam problem ju vypit aj o osmej aj deviatej vecer ak sme niekde na navsteve alebo mame navstevu u nas doma

tancik
6. nov 2017

nema presny cas, ked mam chut dam si ju....ale ked sa viacej zamyslim , tak vacsinou okolo tej 17.00 hod. je posledna

brusnatanecnica
6. nov 2017

ak si dam po 12-tej, je to na mna uz neskoro a vecer neviem spat. viac ako 1 slabsiu kavu denne ani nezvladam. po silnej kave sa mi velmi rozbucha srdce, nerobi mi to dobre.
podobne to mam aj s colou, kofolou, ciernym cajom, zelenym cajom.
ale vonu a chut kavy mam rada, takze si ju doprajem, ale bezkofeinovu.
zato moj muz si da hocikedy a hocikolko kav a zaspi v pohodke.

matejcekovci
6. nov 2017

Ja presne patrim k tym, co po kave zaspia ako bábätká. A to moze byť aj desať hodín večer. Na mňa kava nemá ten "negatívny" účinok, ze nespim. Ale cez den si ju vychutnavam. Posledna kava je u mna okolo piatej, pol siestej, ked MANŽEL je doma a venuje sa deťom a ja mam tym padom "CHVÍĽKU pre seba". 🙂

cupakabricka
6. nov 2017

dobry vecer. ja tiez nemam nejako stanoveny cas kedy pijem poslednu kavu 😉 niekedy je posledna okolo 16.00-18.00 ale su dni kedy si ku telke a ku koniku urobim kavicku aj v takyto cas ako je teraz 😉 a v pohodke zaspinkam 😉