Ako v zime otužujete svoje telo a naopak ako ho potom zahrievate?

marton_popradske
30. jan 2017

Január sa niekedy láme v zákrutách a pomaly končí. Hlavne keď teplomer klesne veľmi hlboko pod nulu, ako dnes v Poprade až na -14. Prezraďte nám, ako vy v zime otužujete svoje telo a naopak, ako ho potom zahrievate. Viete o tom, že zázvor ochraňuje prirodzenou formou imunitný systém pred rôznymi ochoreniami? Najzaujímavejší tip odmeníme tromi zázvorovými wellness čajmi s fantastickými príchuťami to: Acai, Citrón, Baza.

anickai
31. jan 2017

@marton_popradske Dakujeeeeeeem, som milo potešená.

bibyke
31. jan 2017

@marton_popradske to bolo este pred dvomi tyzdnami okres rimavská sobota. A aj sa cudujem ,ze posledne roky tu je zimsie ako niekde na severe kedže sme na juhu vzdy tu bolo teplo🤔😀

vanessska1606
31. jan 2017

My otužujeme telo iba prechádzkami na viac nemám odvahu 😀 a zahrievanie určite dobrým, teplím čajíkom

jabucko
31. jan 2017

Caste prechadzky, pravidelne vetranie, neprekureny byt, sauna... nas sposob otuzovania

Teply napoj, horuca coko ci polievka zasa zahreju 🙂

reni1512
31. jan 2017

Cim som starsia, tym som uzimenejsia, neviem cim to je, ale kedysi som spavala v kratkom pyzame a dnes mam este aj ponozky na nohach a perinu po krk :D
Najnovsie sa otuzujem na nasej novostavbe, lebo tam mame vo vnutri rovnako ako vonku :D a ked dostanem lopatu a metlu do ruky, tak sa zahrejem jedna radost, pobyt na vzduchu a praca je naj cinnost pre telo i dusu 🙂

irenaliza
31. jan 2017

Krásny deň Zázvo je super vec, hlavne čerstvý otužujem sa ja no, to skôr moja najstaršia 11 ročná dcérka chodí do školy s krátkym rukávom a dá si síce mikinku a budnu von, ale keď jej poviem, že je zima, tak ovie mamina veď nie je, je teplo, a tak otužue, nepreháňame to s oblečením a denne chodievame na prechádzky ale denne si aj s dcérkymi dáme super čajík a najmä zázvorový a klebetíme . krásny deň

olivka26
31. jan 2017

Ja sa otuzujem kazde rano, ked idem s dcerkou do skolky,hoci skolku mame na skok,cesta nam trva celuuu vecnost a ja sa chciac-nechciat =otuzujem takto hned zrana.. 🙂 a potom ked pridem domov,hned sa idem zohriat salkou tepleho caju a horucou vanou(najlepsie s mojou polovickou ) 😉

dusidu
31. jan 2017

U nás sa otužuje prechádzkami za takmer každého počasia a ja si doprajem aj chladnejšiu sprchu, bežky... V zime sa zahrievame čajíkmi pravidelne. Okrem čajíku s medom aj na imunitu kyslá kapusta, bryndza a cesnačík či cibuľa 🙂

kittyjuliette
31. jan 2017

Ha,otuzujem denne ci sa mi to paci,alebo nie😊Kazde rano najskor prechadzka so psami,potom prechadzka s krpcom,potom zas prechadzka so psami a pred spanim dalsia😂Za kazdeho pocasia,ci snezi,prsi,padaju furiky,vsetko jedno...a ako sa zahrejem?Staci vypustit do priestoru mojho cerstvo sprintujuceho 15 mesacneho syna a to su take pichy po byte za nim,aby sa neprerazil,ze okamzite som spotena az za usami😂

evulienkaslx
31. jan 2017

Chodime na prechadzky, cely rok chodime s dcerkou plavat a do infrasauny. Pijeme cajiky, ja si dam vecer pol deci devinskeho ribezlaku 🙂 Ked to na nas ide, pomaha horuca vana so solou a poctivy zazvorovy caj.

vejinka
31. jan 2017

klasicky zazvor mi nerobi dobre..stipe ma. Zahrievam sa v poslednych dnoch infra lampou..nieco na mna lezie

krokodilkajmanka
1. feb 2017

Ja neotužujem, vždy som zmrznutá, ale zahrievať, to áno... a čím? Čajíkom predsa 😉 keďže taký luxus, ako deka a kľud mi dcérka nedopraje, tak aspoň popri behaní s ňou a za ňou vypijem šálku horúceho čaju 🙂

pyky
1. feb 2017

Vo vode... a ked sa potom clovek rozhybe je teplo az az...

katka2678
1. feb 2017

jqm

bulino1
9. máj 2018

Kazdy den studena sprcha...zacinal som normanou sprchou a pomaly som pridaval studensiu. teraz vydrim aj vyse minuty v tej najstudensej vode a pridal som aj zimne plavanie. Je to parada, ale treba mat na to pevnu volu, pretoze nie vzdy sa cloveku chce do studenej sprchy...hlavne ked je vonku minus.
Je to vyborne na podporu imunity: https://zdravopedia.sk/posilnenie-imunity-2-otu...