Ako v zime otužujete svoje telo a naopak ako ho potom zahrievate?

marton_popradske
30. jan 2017

Január sa niekedy láme v zákrutách a pomaly končí. Hlavne keď teplomer klesne veľmi hlboko pod nulu, ako dnes v Poprade až na -14. Prezraďte nám, ako vy v zime otužujete svoje telo a naopak, ako ho potom zahrievate. Viete o tom, že zázvor ochraňuje prirodzenou formou imunitný systém pred rôznymi ochoreniami? Najzaujímavejší tip odmeníme tromi zázvorovými wellness čajmi s fantastickými príchuťami to: Acai, Citrón, Baza.

paulina111
30. jan 2017

otuzujem sa dennymi prechadzkami, a ked mi je velmi zima tak ma najlepsie zohreje horuca sprcha alebo kupel a samozrejme horuci cajik 🙂

mirka907
30. jan 2017

ja behom... foto zo soboty ked bolo v KE -14 😉 ..najprv si samozrejme pofrflem, postazujem sa okoliu ale aj tak idem... a potom po navrate ma caka teply caj a dobry pocit...

bibyke
30. jan 2017

Otuzujeme sa s malym prechadzkami vonku,sankovanim atd..

cilkajanka
30. jan 2017

Otužujem sa striedavými studeno - teplými sprchami. Super zvyšuje prekrvenie a podporuje zvyšovanie imunity! Zahrievame sa všetci doma radi zázvorovým čajíkom, objatiami a pekným slovom 🙂

henyli
30. jan 2017

Ja som velmi teplomilny clovek,mne aj vysoke teploty absolutne nevadia ,horsie je to u mna so zimou,no ci chcem ci nechcem musim ju prijam.Mam 3deti a s najmladsim travim dennodenny pobyt vonku,myslim si ,ze je to velmi prospesne pre nas zaroven sa aj unavy 🙂 vzdy si zoberieme velku termosku naplnenu cajikom a vyberieme sa na dlhsiu trasu,byvame na dedinke takze moznosti tu mame neurekom 🙂 okrem prechadzok si raz za cas v tomto pocasi doprajeme i saunu, 🙂

mama21
30. jan 2017

mám rada saunu a teplo ale všeobecne mám vždy ľadové ruky a nohy a ostané časti tela a lekár na to-musíte si zvyknúť....čaje ľúbi celá rodinka či bylinkové ale aj ovocné...čaju zdar

jojo76
30. jan 2017

Zazvorovy s citronom do termosky je top pocas celej zimy a šup do prace, do lesa na 8-10 hod. Potom uz ziadne otuzovanie netreba. 🙂
Nachladnutie / chripku nepoznam 🙂

vonava007
30. jan 2017

Ja milujem saunu......akukolvek🙂
Dlho som nebola, tehotenstvo a veci s tym suvisiace ma v tomto dosť obmedzili. Ale pri sprchovani sa vzdy hecnem a zakoncim to studenou vodou. Je to labúžo
..👍 pomaly ochladzujem prud vody, až ide ľadova....juuuuj......odporúčam, naozaj👍

ada510
30. jan 2017

Vonku v snieziku a studenymi sprchami obcas 😁😜❄⛄☔

karolin2
30. jan 2017

Každá mamička určite uzná, že pri deťoch sa čiastočne otužujeme, tým že pri nich sme večne v pohybe. Teplé čaje sú u nás na dennom poriadku, v zime s medom cez leto nesladené na osvieženie a uhasenie smädu. Zároveň sa ale aj usilujeme sa vyhýbať chorobám, aby sme sa mohli plne venovať svojej rodine. Teraz počas týchto mrazoch si myslím, že veľmi dôležitý je prísun hlavne vitamínu C. Domáci rakytníkový sirupček je vynikajúci.

77mirinka77
30. jan 2017

Kazdy den chodime vonka za kazdeho pocasia ,casto doma vetrame a sportujeme a vecer si dame cajicek s citronom a zazvorom 🙂

curcuma
30. jan 2017

Za mňa určite pobyt vonku za každého počasia 🐧. A zahriatie, hmmm, no predsa telo na telo 😉. Ale ani čaj nevynechame, lebo sme jednoducho závisláci, ani ten od Vás by sme neodmietli 🙂

movin
30. jan 2017

Otuzujeme sa prechadzkami a zahrievame najradsej cajom z cerstveho zazvoru s citronom a medom.

suf
30. jan 2017

Najradšej sa otužujeme na 3 hodinovej prechádzke v Zoo 🙂 naposledy nám aj husto snežilo a vymrzli sme poriadne.
A keď sme prišli domov, skrehnuté, studené, mokré- samozrejme najlepšie na svete sú polievka a čajík s medom ❤

shilou
30. jan 2017

U nás aktuálne takto....otuzujeme sa dlhymi prechádzkami a vždy keď prídeme dáme si čaj..

motiilik
30. jan 2017

Ja čaje milujem...
Každý deň v práci aspoň 1x ak sa nepodarí viac..najviac ovocné,ale doma dobieham...varím čaje aj deťom..na večer a ráno si dávam ZÁZVOR A CITRÓN... 😉

anike
30. jan 2017

caj je fajn ked clovek premrzne vonku ale este lepsi je caj s cajom 🙂,
ovocny cajik s bylinko ovocnym 42 % cajom ...

gaba66
30. jan 2017

My ficime na matovom kazde rano chystam syncekovi do skoly, aj ked uz mi aj brble, ze mu ten caj ide hore krkom a chce nejaky dzus, ale neustupim zima nepusti😊

erikaka
30. jan 2017

naše terajšie otužovanie pozostáva z každodennej sankovačky, gulovačky...
no a potom sa zahrejeme teplou dekou a teplým čajíkom. práve som to bola spočítať doma máme celkom peknú zbierku 30 druhov roznych čajov

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@anickai BLAHOŽELÁME K VÝHRE!!!

beatabuckova
31. jan 2017

Ja som sa narodila v júli,tak sa aj tak "správam" - totižto neznášam zimu a už od októbra čakám na jar 😉 No ale moje obe deti sú typy zimnejšie, tak musíme aspoň von chodiť.... 🙂 + nejaké tie zimné športy ... a ja sa neviem dočkať,ako si dám doma šálku horúceho čaju alebo vareného vínka 😉

greta123
31. jan 2017

U nás sú to predovšetkým prechádzky v prírode po čerstvom vzduchu, ten robí zázraky a samozrejme náš obľúbený zázvorový nesmie nikdy chýbať, tiež lyžovanie a manžel miluje korčuľovanie, klzisko máme zopár metrov od domu, takže bol by hriech nevyužiť túto možnosť🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@mirka907 fest dobré!!!!!!!!

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@beatabuckova supeeeeeeeeeer

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@erikaka guľovačka je pecka. hlavne keď je sneh 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@shilou výborná voľba ovocných čajíkov

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@suf tigééééééééééér 🙂 super!!!

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@bibyke super, kde je toľko snehu 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@ada510 dobrú sánkovačku nenahradí nič 🙂