Čo čítate pred spaním?

marton_popradske
31. jan 2017

Krásny večer milé dámy. Akú knihu máte na nočnom stolíku a aký čaj v šálke? Mám dnes pre Vás návod na pokojný spánok: Keď Vaše ratolesti zaspia, zhasnite to najväčšie svetlo aj vy. Spomaľte chod Zeme, zapáľte malú lampu a doprajte si k Vašej obľúbenej knihe, obľúbenú šálku čaju. Myslím, žeby to mohlo fungovať. Čo momentálne čítate a čo Vás na tej Vašej knihe najviac fascinuje? Dajte nám vedieť. Krásny večer😉

nanulik
4. feb 2017

Malemu citam rozpravky podla jeho vyberu. Napr. dnes to bol pribeh zo serie o mašinke Tomášovi. A ja citam Pred pádom. A nie len pred spaním.

visnacka
4. feb 2017

Ja čítam non stop, teda hlavne keď mám čas mama a ja 🙂 v tehotenstve som čítala aj knihy ale už to nestíham syn odomňa vyžaduje dosť pozornosti 🙂 čítala som hlavne knihy o koňoch kedže som ešte v tehotenstve mala krásneho žrebca .

tutiynka
4. feb 2017

pred spanim MK a TV a tak spat ,, predtym este uspat malu a tak spat 🙂 🙂

27nika
5. feb 2017

@marton_popradske Súhlasím, je to top film

bajciatko
5. feb 2017

Ja práve finišujem Šlabikár šťastia a už sa teším na Tajné listy od mnícha, ktorý predal svoje Ferrari. Čajík zázvorový, keďže trošku liečim hrdlo.

simoonas
5. feb 2017

pijem presne tento ginko, konecne mam po skuskovom, no velmi som si nan zvykla. Počas skúškového bol moj najlepší kamarat 🙂 Čítam odsúdení prežiť. Čo ma na nej fascinuje? Celkovo ma zaujíma minulosť a život počas 2. svetovej vojny, myslím si že každý by raz mal siahnuť po knižke takého to charakteru, málo ktoré oko pri nej ostane suché a najma si uvedomíme, že často krát si nevázime nas blahobyt a všetko co momentálne máme 🙂) pekny vecer

luspik
5. feb 2017

Aj ja čítam pred spaním rozprávky podľa dcerinho výberu,a keď sa podarí tak chvíľu aj nejaký časopis