Dajte nám tip na víkendový výlet

marton_popradske
3. feb 2017

Vyrážate niekam na víkend? Dajte nám tip a tomu najzaujímavejšiemu pošleme zázvorový balíček na zahriatie. Majte ešte krásny zvyšok piatku.

vonava007
3. feb 2017

Ja odporúčam sánkovačku v Čičmanoch🙂 radi tam zajdeme a aj najmensie deti tam maju raj👍

dominika6
3. feb 2017

ja odporúčam lyžovačku na Táľoch..
ideme tam aj tento víkend,kedy sa po výdatnom vylyžovaní osviežime horúcim zázvorovým čajom z termosky..

zabka4
3. feb 2017

My ideme plesaaaaat s mojim manzelickom po 4 rokoch absencie v tancovani ma konecne ten moj fesak povykruca, o deturence sa postara babicka s deduskom a my po 100 rokoch prezijeme nase dalsie rande.💃❤😍👦👧😘

malinovka333
3. feb 2017

do Popradu na Popradský čaj 😉

simca06022011
3. feb 2017

Jasneee.. všade okolo domu máme bežkovacie dráhy tak sa ide do kopcov... ak sa veľmi nezačne topiť sneh :D

zabka4
3. feb 2017

@dominika6 zazvor som aj ja pila cely tento tyzden na striedacku s majorankovo cibulovym cajikom a harmancekom..v utorok a vcera som este mala teploty, boleli ma priedusky a tieklo mi z nosa. 😉 dnesny stav. Nadcha konci, kasel prestava, uz mi chutiii jest😀 konecne...😒

erikaemkina
3. feb 2017

Prechádza v Lese , pekne nám nasnežilo , najst super kopec a puštat sa dole 😉 zohriat sa teplim čajikom aby Nám zima nebola
Stavanie snehuliaka

tutiynka
3. feb 2017

na lyzovacku na Donovaly 🙂 🙂

tina1992
3. feb 2017

Vsetci po vyletoch a mi makame doma na prerabke izby... Aspon si vypijeme popri praci dobry cajik..zahrejeme telo poriadnou pracou a vecer lahneme s dobrym pocitom na dusi, ze sme o krok vpred k vysnivanemu interieru... Pekny den

mirka6789
3. feb 2017

Za mna urcite Krynica a Tylicz...Krynica je nadherne kupelne mesto a kto sa chce lyzovat tak jednoznacne Tylicz 😉👌😘

irenaliza
3. feb 2017

krásny deň @marton_popradske ja doporučujem Tatry ved sú krásne, my sa tam chystáme nie teraz ale cez jarné prázdniny, keďže bývame na opačnom konci republiky tak sa teším na svoj rodný kraj a tento víken so 4 dcérkami oslávime meminky dvoch najstarších dcér a pôjdeme iba na kopec tu v meste medzi bytovky na sánkovačku a to úplne super stačí, hlavne , že sme spolu a v dobrej nálade,Krásny víkend všetkým v Popraskom čaji

paulina111
3. feb 2017

Ja odporucam vylet na Cerveny Klastor, vikendove ubytovanie na Dunajec Village, mate tam aj kupele, saunu, liecebne procedury, masaz, a na zohriatie Vam v restauracii urobia Popradsky cajik 🙂

markomonika
3. feb 2017

Do prirody..Lietavsky hrad je uzasny aj v zime

evulienkaslx
3. feb 2017

Biofarma Priroda Stupava, narodili sa im jahniatka, mozete zobrat aj sanky a prejst sa po celom krasnom areali

majocka24
3. feb 2017

Kupat sa do aquaparku 😀

majuska72
3. feb 2017

Prechádzka parkom Topolčianky, lyžovačka vo Veľkej Lehote V stredisku Drozdovo alebo výlet do Nitry na hrad alebo návšteva Divadla Andreja Bagara ❤

martinkaha
3. feb 2017

Prechádzka v Pezinskom parku a kŕmenie asi 1000 kačičiek a pávov. Je tam aj detské drevené ihrisko! ☺☺☺☺☺

karolin2
3. feb 2017

Určite Slovenský raj a so sebou na zahriatie pravé popradské. Slovensko ponúka veľmi veľa možností a krásnych miest. Ale závisí to predovšetkým od toho, kto čo preferuje.

ivankajar
3. feb 2017

Jahodna sankovacka🙂

lyrrya
3. feb 2017

Cez vikend na korcule 😀 Na verejne korculivanie na 2hodky, ide sa. A ked nic ine,tak aspon vymrznut so synom na ranne treningy

cilkajanka
3. feb 2017

wellnessko v penzióne Predná hora je super! Aj pre dospelých, aj pre deti, odporúčam 🙂

visnacka
3. feb 2017

Odporúčam Terchovú, welnes, bazén výrivka sauna. A samozrejme aj sánkovačka, lyžovačka, krásne prostredie. 👍

darling16
3. feb 2017

Ja odporúčam Starý Smokovec, kde sa dá vyviezť lanovkou, posánkovať sa na upravenej sánkarskej dráhe. pozrieť krásne ľadové sochy, kde jedna z nich je kreslo a dá sa tam aj sadnúť (vznikne krásne foto) a potom opäť hurá do sánkovačky 🙂 Veď Smokovec je Popradskýýýý 😉

bajciatko
3. feb 2017

No my sa chystáme dopriať bratovi s manželkou oddych, zobrať ich 3 mesačnú bábiku na kočíkovú prechádzku spolu s havinkou a len tak sa tešiť z radostí života. Krásny víkend všetkým, nech už robia čokoľvek, hlavne nech do toho vložia úsmev.

olivka26
3. feb 2017

My pojdeme s nasou 3rocnou dcerkou do lesa odniest jelenom a srnkam ako sa vravi"nieco pod zub" 🙂 spojime prijemne s uzitocnym ;)

patamato
3. feb 2017

My zajtra ideme Na Hrebienok🙂

lemasa
3. feb 2017

Zajtra ma nasa skoro 3r.dievka svoj prvy karneval o ktorom hovori uz minimalne tyzden 😊👸🏽😍.Moja mala lienocka 🐞🐞🐞Taktiez nam dojde tatino domov po 3tyzdnoch v praci,tak urcite este nieco podnikneme 😊

jabucko
3. feb 2017

V snehu sa da vyblaznit bars aj za domom. Ak indoor variant ... co tak navsteva zazitkoveho centra fyziky - Aurelium? Vyblaznia sa dospeli aj deti. My sa chystame. A skolopovinne detvaky si mozno zamiluju tak nenavidenu fyziku 😉

curcuma
5. feb 2017

Určite ak máte tú možnosť oplatí sa vidieť Snowlandia - snehový labyrint z ľadu v Zakopanom ❄

malinovka333
7. feb 2017

@marton_popradske tento cajik kto vyhral?