Kto Vám varí ten najlepší nápoj a čo obsahuje?

marton_popradske
30. jan 2017

V zime sa pijú rôzne grogy, prípadne nápoje ktoré zahrejú organizmus. Kto robí vám ten najlepší a najteplejší nápoj na svete a čo je jeho ingredienciou? Prezraďte čo obsahuje spomínaný nápoj a vyhrajte pre neho rad troch wellness čajov a to konkrétne: Gingo, Puerh, Maté.

kinelap
31. jan 2017

my si robievame cez vikend rano s chlapcami cajik - lapacho + ja do neho pridam struhany zazvor, jeden suhajko susene sipky, druhy suhajko klinceky, spolu primiesame dusok lasky a vytesujeme sa vsetci spolu cely den

mooonika1975
31. jan 2017

Robím si ho sama, máme doma miešaný ručne zbieraný čaj, v ktorom je lipa, medovka, materina dúška a trochu prvosienky, máličko repíka. Tento čaj vždy robím, keď je rodina chorá, pijeme ho bez cukru.
Inak cez rok pijeme len popradský, osobitne Mistral kupujem už vari sto rokov, tiež pijeme zásadne bez cukru.
Len keby bol kušťok lacnejší, lebo ho vypijeme na litre. 😉

martina374
31. jan 2017

Najlepší čaj si urobím ja sama. Je to mätový čaj🙂 Ale ak chcem aby mi chutil ešte viac tak o to poprosím manžela 🙂

brusnatanecnica
31. jan 2017

nam chuti a vyborne vonia caj z bazovych kvetov zmiesany s lipou.
zbiera a susi ich svokor, potom ma radost, ked si z jeho zasob vezmeme. a my sme tiez radi. je to pre nas najvonavejsi a najchutnejsi caj, najcastejsie caj zalievam ja, mam z toho taky maly vonavy zazitok 🙂

greta123
31. jan 2017

Môj naj čaj je z môjho detstva, robila nám ho doma naša mamička, bol lipový, jeho chuť a vôňa bola neskutočná, cítim ju ešte aj po desiatkach rokov, lipovému čaju sa nič nevyrovná, lipku zbierame každý rok a čajík varím mojej rodine teraz ja🙂

angelheart
31. jan 2017

Pripravujem si sama - bazový čajík z nasušenej bazy + med 👍

vejinka
31. jan 2017

mame nasusene rozne bylinky ale top je asi mata s citronom a medom. a este lipa s medom a mliekom 🙂

bubloska135
31. jan 2017

mne robi moj priatel najlepsi cajik na svete, matovy a do neho lyzicku zmesi a ta zmes je ciron, zazvor med...jajjj

dankaa78
31. jan 2017

zááázvorový náš tato moja láska❤

majkafujavica
31. jan 2017

Pre nasu rodinu su najlepsie caje z bylin, ktore poctivo zbierame a varime cela rodinka. Su to hlavne baza,sipka,lipa,materinka,prvosienka a robime ich s medikom. Ako hovori moj muzik, liecia dva krat. Prvy krat,ked ich zbierame a druhy krat ked ich pijeme. Jedine ma mrzi,ze nam dosli zasoby,do jari daleko a kupene caje sa s "domacimi" bylinkami nedaju porovnat ani z rychlika.

jarnicka
1. feb 2017

Zalezi od prilezitosti no super he ak vam niekto pripravi caj s laskou.

krokodilkajmanka
1. feb 2017

Môj milovaný manžel 🙂 a je jedno aký pripraví, od neho je vždy výborný 😉

pyky
1. feb 2017

U nas je to moj muzik... Nie sme kavickari a ani cajickari... Ale prave tuto zimu nas tie caje nejako dostali... Milujeme ovocnickov a nasa vecerna romantika vyzera asi takto...(foto)... cajiky nicim nedoladujeme... jednoducho vychutnavame ich vlastnu chut...obcas ak mame chut na nieco skadke doladime cajik lyzickou lesneho medu...

shilou
1. feb 2017

Pre mňa robí moja mamka, pre môjho manžela robím ja. Najradšej domáci mätovo-medovkový čaj alebo levanduľový čaj. Pestujeme si sami a aj sušíme na zimu 🙂

kerikam
2. feb 2017

S manželom si robíme bylinkový čaj s vlastnoručne nazbieranými bylinkami ochutený medom a citrónom alebo čaj z čerstvého zázvoru, celej škorice a klinčekov s medom a citrónom. Občas si urobíme domáci punč s ovocím alebo poriadny grog z karamelu na masle😀

tina1992
2. feb 2017

Este sa nenasiel ten, kto by mi uvaril napoj presne podla mojho gusta. Preto si ho rada pripravujem sama. A najlepsi je cajik zo zavaranych ovocnych štiav. Ked sa ovocie vari a ma vela stavy, jednoducho ju odoberiem a zavarim. Je plna vitaminov, antioxidantov a v zime zahreje a posilni telo...

ikonica
10. feb 2017

Dakujeme este raz za vyhru 🌹 zatial sme ochutnali zazvor+baza a mozeme len odporucat 😉