Nechce sa vám vstávať? Je čas vyhrať čaj Maté, ktorý vás zaručene postaví na nohy

marton_popradske
31. jan 2017

Krásne ránko milé dámy, ako si dobíjate energiu? Viete o tom, že energiu môžete doplniť aj čajom z Maté? Ochutnajte tento osviežujúci čajík, ktorý Vás zaručene postaví na nohy. Maté má korene v južnej Amerike, kde dodnes patrí medzi najobľúbenejšie nápoje. Do Európy ho priviezol Krištof Kolumbus a hovorí sa mu aj „Poklad Indiánov“, pre ktorých je posvätný. Čaj z maté určite povzbudí vašu vyťaženú myseľ, posilní imunitný systém a pomôže odbúrať tukové bunky. Chceli by ste Maté vyskúšať? Napíšte nám prečo a my najzaujímavejšej odpovedi tento čajík pošleme😉

mixa111
31. jan 2017

Pamätám si, ako sa v telenovelach vždy pilo mate z tých typických pohárikov. Rada by som ho ochutnala a nostalgicky zaspominala na tie časy 😊.

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@mixa111 áno presne viem, ako tie poháriky vyzerali 🙂

mojpredaj
31. jan 2017

Ak ma doplnit energiu a postavit opat cloveka na nohy, tak je to to prave, co by sa teraz zislo mojmu manzelovi, ktoreho seklo v krizoch 😀

natalia1985
31. jan 2017

Tak takyto caj by potrebovala kazde rano ked mi skacu po hlave dve moje zihadla aby som uz vstala,a kuknem Na budik a je pol siedmej 😀 a do vecera daleko preto ranny caj ktory mi doda energiu by privitala 😄

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@mojpredaj aj nášho kolegu včera seklo v krížoch. Asi bude niečo vo vzduchu 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@natalia1985 na takéto chvíle je MATÉ ako stvorený 🙂

jarjanulka
31. jan 2017

Ja by som brala momentalne hocijaky cajik, ktory nas postavi na nohy, kedze teraz varim caj na litre - odvcera chripkujeme cela rodina 💊☕

beatabuckova
31. jan 2017

Ja by som chcela Maté ochutnať resp.vyskúšať z jedného jediného dôvodu.... neverím,že dokáže nahradiť moju obľúbenú kávu .... 😉 A keď by áno, určite by som ho kupovala namiesto kávy,pretože som si vedomá toho,že káva ako taká, nie je práve najzdravšia alternatíva na dobíjanie energie... je to "len" zvyk / zlozvyk.... Takže by som ho rada otestovala ♥

erikaemkina
31. jan 2017

prečo by som ho chcela ?
Lebo je na ENERGIU A POVZBUDENIE
Rada by som ho vyskušalá

owecka
31. jan 2017

Ja si cajik mathe kupujem od tejto znacky uz nejaky ten mesiac a musim uznat, ze mi vzdy spravi rano 🙂 taktiez pijem aj ginko.

mimulik8
31. jan 2017

všetky maminky, ktoré majú doma malé dieťa a ešte chodia aj do práce vedia prečo by som chcela vyskúšať čajík Maté🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@beatabuckova tak to je teda veľmi dobrý dôvod 🙂 Maté je totiž alternatívou ku káve 🙂

majuska72
31. jan 2017

Neznášam skóre ranné vstávanie :D tento čaj by sa mi fakt hodil 🙂 nikdy nezabudnem ako sme boli S kamarátkou na brigáde V Nemecku, kde sme takmer každý deň vstávali okolo pol 6, A keď zazvonil budík ja som mala chuť ho vyhodiť von oknom A každé ráno to isté - Janka mi vraví :Maja vstávaj. A ja miesto odpovede som jej len "odhmkala " -ee :D no A aj keď už odvtedy ubehli 4 roky, stále rovnako neznášam skóre ranné vstávanie 😇

lucka527
31. jan 2017

U nas kazde rano caj dnes matovy a ja si davam do pol litroveho pohara praskovy vitamin C 2'lyzive senien chia a jedno lyzicku lanovych semien zalejem vodou nie uplne studenov a vypijem toto je moj preberak na. Rano 🙂

plysaky
31. jan 2017

Chcela by som ho vyskusat, lebo nie som typ ranneho vtacatka ani nocnej sovy.. Som permanentne vycerpany mestsky holub 😀

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@plysaky dobrý dôvod 🙂

alex2201
31. jan 2017

Neverim ze dokaze vynahradit kavicku 🙂 ale ak ma presvedci jeho chut a vona, preco nevymenit 🙂 mozno sa mi ho dnes podari kupit ;)

cadulka2908
31. jan 2017

Juuuj hodil by sa,kedze mam maleho drobca,ktory zle v noci spi a rano chodim ako omamena,veru zislo by sa na povzbudenie... obe moje deti maju aj cez den neskutocne mnozstvo energie a potrebovala by som ju aj jaaa...

matidami
31. jan 2017

Skúšam ho denne aj viac krát 🙂 je výborný 🙂

skeblicka77
31. jan 2017

nooo keďže vstávam do práce ráno o tretej, vždy ma potrebuje niečo postaviť na nohy..😵 doteraz je to káva, ale keby to dokáže čaj, veľmi rada ho vymením..😍

marosinecko
31. jan 2017

Ja by som ho práve potrebovala lebo na mňa niečo lezje. 😣🤕

lucik194
31. jan 2017

urcite by som ho chcela vyskusat lebo kazde poobedie na mna pride strasna unava a neviem sa "dat dokopy" zatial posledny tyzden poobedia pijem caj z guarany ale absolutne nepomaha, ci si ho urobim slaby ci silny ako pre kona vysledok nula bodov, takze je nacase vyskusat na poobedne prebudenie sa nieco ine a Mate by mohol byt ten pravy

greta123
31. jan 2017

Veľmi rada ho vyskúšam, je to novinka pre mňa, hlavne teraz cez zimu, pochmúrne počasie nepridá na nálade, určite by ma prebral, dodal energiu...už sa teším, ak nevyhrám, určite si ho kúpim🙂

majusqa77
31. jan 2017

no fajn, a kto vstane mi ho spravit? bude to aj s donaskou do postele? 🙂)))

lusytka
31. jan 2017

Čaj na dobitie energie som ešte neskúsila ,cez deň pijem len kávu a nie jednu,dve... Vypijem aj päť 😄 lebo mi chutí,ale možno takyto čajík by aspoň zo dve kávy za deň nahradil😉

alfaaomega
31. jan 2017

Aby ma nastartoval rano, pretoze kavicku nepijem a najma pondelky su v praci kriticke 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@lusytka 5 je pekné číslo

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@majusqa77 v prípade výhry by to bolo určite bez donášky 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@marosinecko čo lezie, nie vždy zlezie samo 🙂

ask
31. jan 2017

🙂 ...aby som sa rano nemusela motat po byte len jednym pootvorenym okom... to druhe nechavam este spat...ale mozno by ho taky caj dokazal prebrat🙂