Nechce sa vám vstávať? Je čas vyhrať čaj Maté, ktorý vás zaručene postaví na nohy

marton_popradske
31. jan 2017

Krásne ránko milé dámy, ako si dobíjate energiu? Viete o tom, že energiu môžete doplniť aj čajom z Maté? Ochutnajte tento osviežujúci čajík, ktorý Vás zaručene postaví na nohy. Maté má korene v južnej Amerike, kde dodnes patrí medzi najobľúbenejšie nápoje. Do Európy ho priviezol Krištof Kolumbus a hovorí sa mu aj „Poklad Indiánov“, pre ktorých je posvätný. Čaj z maté určite povzbudí vašu vyťaženú myseľ, posilní imunitný systém a pomôže odbúrať tukové bunky. Chceli by ste Maté vyskúšať? Napíšte nám prečo a my najzaujímavejšej odpovedi tento čajík pošleme😉

erikars
31. jan 2017

V zime sa mi ráno veľmi ťažko vstáva, budík vypínam aj viac krát. Vyliezť z teplej posteli je "mora" asi každého. Jediné čo ma vyženie z postele je myšlienka na dobrú rannú kávičku, takže by som mohla ráno vstávať pre Maté čaj 🙂
Pekný deň všetkým.

anastazia1
31. jan 2017

Každé ráno rýchlo vstávat a detičkám ranajky dávat,čajík s medom pripravit a do zimy vonku íst.Potom šálku čaju dat,na Popradský vždy čas si nájst.Tolko moja snaha o básničku,samozrejme velmi rada by som aj ja ochutnala tieto čajíky,zatial fičíme na ovocných🙂

makovicka8
31. jan 2017

Rada by som skusila pretoze po narocnom dni pri mojej duracelke neviem rano vstat z postele

veronm
31. jan 2017

Velmi rada by som vyskusala Vas cajik, nakolko o tri mesiace, ked sa nam narodi nas druhy chlapcek, budem potrebovat poriadnu davku energie, aby som sa mohla naplno venovat rodinke. A nechcem si energiu doplnat kavou, ale rada by som vyskusala prave Vas cajik 🙂

marosinecko
31. jan 2017

@marton_popradske to je pravda. Treba tomu pomòcť 🙂

vanessska1606
31. jan 2017

Ja by so ho tiež rada vyskúšala, pretože u nás ráno nesmie chýbať dobrý čajík. Je to náš rituál 😀 A keďže doplní energiu nič lepšie nemôže byť 😀

zuzicek88
31. jan 2017

@marton_popradske Pre mojho manzela,jemu sa v poslednom case tak nechce vstavat do prace,az mi je ho luto,horuca salka cajiku MATE by ho urcite postavila na nohy

slavka11
31. jan 2017

ja by som ho dala manzelovi, lebo to uz trosku prehana s mnozstvom dennych salok a davok kavy. Rano ma problemy vstavat a vecer zasa zaspat. Takze pre jeho zdravie by toto bolo urcite vhodnejsia alternativa. Plus samozrejme pri dvoch malých detoch by som ten napoj vyuzila aj ja a nielen pre to, ze po prebdenej noci sa rano tazko clovek zmobilizuje ale aj preto ze vzdy som chcela vediet ako chuti ten napoj co popijaju v televizii cez tie zvlastne kovove "slamky". Ak by som aj nevyhrala rada by som vedela kde sa daju tieto cajiky zohnat a ci sa k tomu da zohnat aj ten poharik a "slamka" nech to mozem vyskusat uplne autenticky a trosku si pri tom zrelaxovat. Dakujem za info

jabucko
31. jan 2017

Mam doma takmer 2 rocne turbo aktivne dieta, insomniaka non plus ultra a novorodenca ... energeticky ubytok je znacny a S.O.S. potrebujem vzpruhu 🙂 😵

zuzin78
31. jan 2017

Rada by som ho vyskusala, nakolko teraz taham nocne pri chorej dcere. mozno by mi dodal energiu ,ktoru eraz uz najozaj potrebujem .

mishelkam
31. jan 2017

Prečo by som chcela? Lebo som ešte Maté neskúšala a čajíky milujem. Som už skoro v ôsmom mesiaci a potrebovala by som nejakú energiu a povzbudenie na vstatie z postele. Zároveň by sa šiklo posilniť imunitný systém v tomto chrípkovom období aby som neochorela a Natalilinku neohrozila. A tie tukové bunky??? Neviem si predstaviť nič lepšieho ako ich odbúrať, keď sa na mňa za posledné mesiace tak nalepili. 😀 Malá sa mi vrtí a kopká v brušku a ja by som mala zase pre ňu pripravovať vecičky 🙂 Kávu nepijem vôbec, takže takéto povzbudenie by sa mi vážne hodilo 🙂

ekyna
31. jan 2017

Bozinku, toto by sa mi zislo...ja som rano totiz to uplne nemozna. Vecer viem ficat do polnoci, ale rano cisty lenochod a je jedno kedy idem vecer spat. Proste rana nenavidim...

ivankajar
31. jan 2017

Potesil by potrebujem energiu PRI novorodencovi a dalsom malom nezbednikovi ako sol.

vonava007
31. jan 2017

@marton_popradske Dobry deň, tento čaj by som určite darovala manželovi. Ma velmi naročnu psychicku pracu a taketo povzbudenie na začiatok dňa by určite uvítal. Nie je kávičkovy typ, preto viem, že čajik by poctivo pil☕

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@makovicka8 krááááááásna 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@slavka11 tak tomu by sa to namiesto kávy zišlo 🙂

bendinko
31. jan 2017

Mate cajik by sme chceli vyskusat najma preto, lebo postupne sa snazime vysadit kavu, ktora je pre nas "rannobudic" a hladame za nu nahradu, ktora bude adekvatne plnit jej funkciu a nakopne nas do noveho dna, najma do "zboznovanych" pondelkov. Caj by bol skvela alternativa, kedze skvele zahreje organizmus a ak by nam poskytol aj energicku vzpruhu, na kavu by sme tak lahsie a radi zabudli 🙂

77mirinka77
31. jan 2017

Jaaj energiu a povzbudenie potrebujem kedze stavam o 4rano pri mojom 3rocnom synovi ktory sa asi nikdy nenauci "normalne "spat 🙂 a budi sa par x za noc .

anka2103
31. jan 2017

Pri mojich dvoch huncutoch treba naberat energiu hned od rana. Tak preco nezacat skusat nieco nove ako novy cajik a ci by vobec zabra! 😉

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@ask To je veľmi milé, spať s jedným zatvoreným okom. Teda prebúdzať sa 🙂

movin
31. jan 2017

Po 6-tich rokoch na rodicovskej by sa uz patrilo po nevyspatych nociach dobit poriadne energiu. Raa by som Mate vyskusala.

mirecka0809
31. jan 2017

Bolo by velmi zaujimave ho vyskusat. Ja som dost tazky migrenik, a ked ma navsivi tato moja nevitana kamoska, tak som ako udreta mechom. A vtedy mi je kava velmi tazka na zaludok. 18 mesacneho synceka ale nezaujima, ze maminka nevladze. Preto by to chcelo vyskusat nejaku alternativu na povzbudenie 😊

1mirka1
31. jan 2017

Mate caj dobre pozname u nas je velky spolocnik, hlavne pre mojho chlapa. ktory sice netusi aky caj pije ale ked potrebuje dobru davku energie len mi povie, urobis mi ten moj starter 😀
Velmi by ma potesil caj Mate, rychlo sa u nas mina a chlapov si predsa treba hyckat 🙂

ivkasnv
31. jan 2017

Kedze niesom kavickar, ale cajickar 🙂, pri mojich dvoch momentalne chorych deturencoch, by som velmi rada vyskusala rano Vas dobijac energie 🙂 . Verte mi, po takom nocnom ponocovani, mi rano neskutocne dobre padne poriadna vzpruha na nastartovanie k celodennemu fungovaniu. Vas caj bude urcite v tych spravnych hladanych rukach. 🙂 🙂 🙂

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@1mirka1 krásny hrnček!!!

1mirka1
31. jan 2017

@marton_popradske 🤗 Maličkosti tvoria svet, ráno vždy poteší aj čaj aj hrncek🤗Dakujem.

zuwa
31. jan 2017

Jednoznačne odporúčam. Aj keď velmi oblubujem kávu, tento čaj je super. Oceňujem aj to že je v pyramídových sáčkoch 😍

drobec87
31. jan 2017

Juj tak mňa by pri 2 malých deťoch veľmi potešil. Mám pocit, že toľko čo ľahnem, aj vstávam. A samozrejme môj budík nosí pyžamko 🙂 A to koľko krát aj v noci. A cez deň sa nalievať kávou asi nieje to najlepšie. Preto by som ho rada vyskúšala 🙂

monikapt
31. jan 2017

Cajik by som rada vyskúšala, pretože sa momentálne cítim úplne bez energie ,bez chuti niečo robiť, asi zimná depka 😃 mám dve deturence a po nedávnom sťahovaní mi treba nejaky štartér, určite by ma cajik potešil

ajulienka81
31. jan 2017

@marton_popradske je vhodny aj pre dojciace matky? ak ano, urcite by som rada vyskusala, lebo rano ledva drzim otvorene oci😉 a moj muz takisto😀