MEGA súťaž - POWER ženy - ktoré 3 z Vás to budú ? 🙂
Milé mamičky a žienky ! Stále sa tu medzi vami nájdu,ktoré ešte nevyskúšali naše výrobky. Musíme to napraviť.
Napíšte nám tri veci,ktoré by ste radi od nás vyskúšali a prečo 🙂
My z Vás v nedeľu vyberieme 3 šťastné výherkyne ! Myslím,že to stojí za to 🙂
vyberajte z http://powerlogy.com/
Stručné zhrnutie
- Powerlogy ponúka sortiment vrátane POWER COCONUT (100% panenský bio kokosový olej), POWER MCT OIL 400ml, ORGANIC ESPRESSO, SMOOTH ARABICA, SPECIALTY ECUADOR, GHEE masla, mandľového masla, MORNING MIX a CACAO ALMONDS.
- Powerlogy na svojich stránkach a v diskusii zdôrazňuje výrobu produktov bez lepku, bez laktózy, bez pridaného cukru a bez konzervantov.
- Diskutujúci najčastejšie spomínali použitia produktov na varenie a pečenie (kokosový olej, GHEE), na raňajky (MORNING MIX, mandľové maslo) a pridávanie POWER MCT OIL do kávy ako „power coffee“.
Najčastejšie otázky
Q: Aké produkty má Powerlogy v ponuke?
A: Powerlogy uvádza v ponuke POWER COCONUT (panenský kokosový olej), POWER MCT OIL (400 ml), ORGANIC ESPRESSO, SMOOTH ARABICA, SPECIALTY ECUADOR, GHEE maslo, mandľové maslo, kokosové maslo, MORNING MIX, CACAO ALMONDS a cejlónsku škoricu.
Q: Kde kúpiť Powerlogy výrobky?
A: Powerlogy predáva cez e‑shop http://powerlogy.com/; diskutujúci spomínali aj dostupnosť v kamenných predajniach v regiónoch (uvádzalo sa Košice a Michalovce), bez presných adries.
Q: Je GHEE vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy?
A: V diskusii používatelia popisovali GHEE ako „maslo bez laktózy, bielkovín a vody“ a odporúčali ho ako náhradu bežného masla pri intolerancii; ide o skúsenostné tvrdenia z diskusie, nie lekárske potvrdenie.
Q: Na čo sa používa POWER MCT OIL?
A: Účastníci diskusie uvádzali POWER MCT OIL 400ml na pridávanie do kávy (power coffee), čajov, smoothies a jedál; v diskusii sa mu pripisovali tvrdenia o stimulácii mozgu a podpore spaľovania tukov (tvrdenia účastníkov, nie overené vedecky).
Q: Aké alternatívy k bežnému maslu ponúka Powerlogy?
A: Powerlogy ponúka GHEE maslo (bezlaktózová alternatíva uvedená v diskusii), kokosové maslo a mandľové maslo na natieranie, pečenie a varenie.
Q: Čo je MORNING MIX a na čo slúži?
A: MORNING MIX je raňajková kaša v ponuke Powerlogy, ktorú diskutujúci odporúčajú ako rýchle a výživné raňajky pre zaneprázdnených rodičov.
Závery z diskusie
Zhoda
- Veľa ľudí v diskusii považuje za najžiadanejšie vzorky POWER COCONUT (kokosový olej), mandľové maslo, GHEE maslo, ORGANIC ESPRESSO a MORNING MIX ako produkty „na vyskúšanie“.
- Značka a niektorí diskutujúci zdôraznili udržateľnosť a kvalitu surovín (napr. podpora konkrétnej farmy na Srí Lanke), pričom vyššia cena bola v diskusii spojená s očakávaním lepšej kvality.
Sporné názory
- Možnosť A: POWER MCT OIL je v diskusii prezentovaný ako rýchly zdroj energie, „stimuluje mozog“ a podporuje spaľovanie tukov; Možnosť B: tieto účinky v diskusii neboli vedecky preukázané a niektorí účastníci spochybňovali potrebu a cenu takýchto produktov.
- Možnosť A: Kokosový olej a GHEE sú propagované ako „zdravšie“ tuky pre varenie a pečenie; Možnosť B: niektorí diskutujúci pripomínajú tradičné tuky (napr. bravčová masť) a vyjadrujú skepsu voči masovému prechodu na nové oleje.
Otvorené otázky
- Presné vedecké podloženie tvrdení o benefitoch POWER MCT OIL a GHEE v diskusii nebolo poskytnuté.
- Konkrétna dostupnosť Powerlogy produktov v kamenných obchodoch (adresy predajní) v diskusii nebola jednoznačne zverejnená.
- Detailné zloženie niektorých produktov (napr. presné zloženie MORNING MIX) a pôvod niektorých surovín neboli v diskusii úplne vyjasnené.
Spomenuté značky a firmy
Powerlogy, powerlogy.com, dusanplichta.com, modrykonik.sk, Sonnentor, Fino de Aroma
Spomenuté produkty a metódy
POWER COCONUT (100% panenský bio kokosový olej), POWER MCT OIL 400ml, ORGANIC ESPRESSO, SMOOTH ARABICA, SPECIALTY ECUADOR, GHEE maslo (popisované ako bez laktózy, bielkovín a vody), mandľové maslo, kokosové maslo, MORNING MIX (raňajková kaša), CACAO ALMONDS (bio mandle v čokoláde), cejlónska škorica, čerstvé mletie kávy, zelená káva
Miesta a osoby
Sri Lanka, Bali (Padagbai), Košice, Michalovce, Kolumbia
Ajaaaj, ťažko vybrať len 3 Vaše výrobky 🙂 S mužom by sme radi vyskúšali kávičku SPECIALTY ECUADOR. Sme kávoví závisláci 🙂 už len vôňa čerstvo zomletej kávy mi vie spríjemniť deň. Ja by som isto rada vyskúšala aj mandlové maslo, už dlhšie niečo také hladám a priznám sa o Powerlogy som nikdy nepočula. Orieškové maslá a nátierky, ktoré dostať bežne kúpiť mi nevyhovujú, buď sú presladené alebo presolené :( Tretím výrobkom rozhodne musia byť CACAO ALMONDS! Juuuj, ale nie 200g ale aspoň 2 kilá by som si musela kúpiť :D mandle môžem v akejkoľvek podobe - lúpané, nelúpané, solené, pečené v trúbe, v čokoláde... v koláči 🙂 určite by za to stála aj cejlónska škorica, od známych som dostala škoricu zo Srí Lanky a to je úplne iná škorica ako to čo tu u nás predávajú, voňavá, jemná a chuťovo lahodná 🙂 používam ju do všetkých koláčikov.
Rada by som som ochutnala, Bio panenský kokosový olej, Morning mix a Organic expresso. Nic z toho som este neochutnala, ale vela som o tom pocula. 🙂 🙂 🙂
rada by som vyskúšala kávu ,kokosový olej a kakao,túto značku nepoznám a rada by som výrobky porovnala s tými čo bežne kupujeme 🙂
Ou tak túto znacku vôbec nepouzivam ani som ju ešte netestovala, a preto je to premna velikánska novinka a veľmi ale veľmi rada by som oddkusala a testovala mandlove masielko, snack, káva veľmi by ma to potesilo tak prosim prosim prosim :*
Zauiali nas vase vyrobky najviac mandlove maslo kokosovy olej a nejaka ta kava vyskusat by bolo super. 🙂
Keby si mam vybrat tak ghee - lebo som to este ani doma nemala. Kokosove maslo 😉 pretoze aj to je novinka u mna a morning mix. No ale naozaj problem si vybrat len 3veci.
O tejto značke som ešte nepočula ale keďže milujem dobrú kávu tak určite ako prvú vec by som skúsila kávu SPECIALTY ECUADOR a keďže sa snažím zdravo stravovať tak určite aj kokosový olej a aj ghee maslo
Nebudem klamat, vase výrobky nepoznám, ale vychádzam z obrázku : olej používam čiže by som veľmi rada skúsila ten váš, kávu pijeme veľmi radi takže kávu a k nej samozrejme mega nápad niečo sladké takže organické kakaové mandle že dovidenia už teraz sa zalizujeeeeeem 😃 toť by sme radi vyskúšali my 🙂
Vyzera vasa ponuka velmi lakavo a zaujimavo zial este son nemala moznost vyskusat vyrobky potesilo by otestovat mandlove masla samozrejme kokosovy olej a jednu z organickych kaviciek. Ste an v kamennych obchodoch?
Och, hanbim sa, ale ja som zila v tom, ze Powerlogy je znacka vyzivovych doplnkov pre sportovcov 😕 Kazdopadne som rada, ze som sa mylila a objavila co sa za tym skryva 😄 Preluskala som stranku a rada by som vyskusala Organic espresso, Power MCT Oil, mandlove maslo a morning mix. Vela stastia 😊
Zdravim 😉 Urcite by som chcela vyskusat kokosovy olej od vas-taky obycajny som uz nedavno zacala pouzivat-ale vas -panensky vyzera lakavejsie 🙂 Tiez Cacao Almonds-lebo rada skusam nove veci, no a do tretice niektoru z tych uzasnych kav-na druhu nezalezi, lebo rada striedam druhy kav podla nalady 😉
Peknu nedelu prajem 🙂 najradsej by som vykusala kokosove maslo, mandlove maslo a mandle v cokolade 🙂
Dobrý deň,
syn má alergiu na bielkovinu kravského mlieka, takže má vylúčené zo stravy všetko mliečne, preto musím hľadať náhradu masla či na pečivo alebo varenie, preto by sme radi vyskúšali mandľové a kokosové maslo. Taktiež by sme chceli skúsiť aj kokosový olej, na ktorý sme počuli samé chvály či už na varenie alebo na kozmetické účely. 😵
Ja by som rada vyskúšala espresso a škoricu, keďže kávu zbožňujem a vôňa škorice v čerstvo upečenom koláčiku k tomu,.... mňam!
A aby som nebola sebwc, snack aje fajnýýýý 😉
tiez som este o Vasom obchode nepocula, no ale googlim googlim 🙂 z Vasich produktov by som rada vyskusala mandlove maslo, kokosovy olej. Ako treti vyrobok by to bolo ghee maslo. Musi to byt zaujimave.
Ešte ani jeden váš výrobok som nevyskúšala Je tažké vybrať len tri, ale najviac ma láka vyskúšať kokosový olej, Cejlonskú škoricu, ale aj kávu 🙂
tiez som od vas este nic neoskusala a chcela by som, lebo to vyzera super 🙂 najradsej by som mandlove maslo, kokosovy olej a ghee maslo 🙂
Ja vsetko kokosove 🙂
Milujem vonu a chut kokosu....kokos sa najde u nas nie len v sprchacoch a samponoch a inej telovej kozmetike, ale aj v mojom jedalnicku, takze rada by som skusila vsetko co obsahuje kokos....niekedy sa citim ako kokosovy maniak 😀
Urcite by ma potesil kokosovy olej, kokosove maslo ale aj POWER MCT OIL 🙂
Ja som nevyskusala este nic od vas. A zaujala ma teda kavicka, ja musim kazde rano, tiez olej a snack ;)
Takže ja som už tá šťastná, ktorá s manželom vyskúšala všetky tuto už spomínané produkty 😎 Kávu Power cofee pijeme už dávno, dochucujeme cejlónskou škoricou a kokosovým olejom, všetko od Dušana Plichtu. Mali sme aj ghee maslo, ktoré zbožňuje môj manžel, ja mám veľmi rada mandľové maslo, to je super!!! 😎 😎 😎 už sme skúsili aj kokosové maslo, mne tam vadili tie kúsky kokosu, ale do koláčika super! A tie mandle obalené čokoládou sú úžasné 😀 😀 😀 A MCT olejček sme objednávali tiež 🙂
Ale samozrejme, že každá výhra poteší 🙂 🙂
Waaaw...ešte som s toho nemala možnosť vyskúšať ani 1výrobok...prestudovala som si vašu stránku a aj som sa nemylila že v Michalovciach som veru také v obchode nič nevidela,takže som ani nemala možnosť nič od vás si zakúpiť..pozerám že najbližšia predajňa od nás je až v ke..Veľmi-veľmi-veľmi by som chcela aspoň 1výrobok od vás vyskúšať,škoda že nemáte aspoň také maličké vzorky na skúšku..kokosovy olej,mandlove maslo a aj kávu -hoc je ťažké vybrať len 3vyrobky od vás,človek by vyskúšal najradšej úplne vsetko--testovali by sme to aj s detmi-mojimi najväčšími poradcami vo vsetkom--skusenosti by sme posunuli ďalej ak by sme boli vybraty-co doteraz sme nikdy nemali v takých testovacich výhrach šťastie.
@dusanplichta mozem sa este spytat, co hovorite na bio zelenu kavu- my mame z kolumbie ( domace mletie zelenych zrn), je zdravsia, ako prazena? aky sposob pripravy odporucate? dakujem 🙂
a neuvazujete, ze by ste zacali robit aj zelenu kavu? viem, ze sonnentor ju robi do sackov na zaliatie ako caj
No isto kaaaaaaaaaaaavu. Bez tej nevyberiem ani.nohu z postele. Pre drobceka kakafko a pre tatika nejaku mnamku ;) z ktorej by mal silu a nosil na rukach aj mami aj mimi.





priznam sa, ze o tejto znacke som v zivote nepocula, az teraz. ak by som si mala vybrat 3 vyrobky - tak by to bola urcite kava organic espresso , ja pijem sice kavu malo max. 1 za den, ale ked uz, tak si ju poriadne vychutnam. potom kokosove maslo a mandlove maslo. v poslednej dobe som nasla dost receptov, kde sa tieto masla daju puzit a rada by som ich vyskusala.