MEGA súťaž - POWER ženy - ktoré 3 z Vás to budú ? 🙂

dusanplichta
30. jún 2016

Milé mamičky a žienky ! Stále sa tu medzi vami nájdu,ktoré ešte nevyskúšali naše výrobky. Musíme to napraviť.
Napíšte nám tri veci,ktoré by ste radi od nás vyskúšali a prečo 🙂
My z Vás v nedeľu vyberieme 3 šťastné výherkyne ! Myslím,že to stojí za to 🙂
vyberajte z http://powerlogy.com/

sonetta
2. júl 2016

priznam sa, ze o tejto znacke som v zivote nepocula, az teraz. ak by som si mala vybrat 3 vyrobky - tak by to bola urcite kava organic espresso , ja pijem sice kavu malo max. 1 za den, ale ked uz, tak si ju poriadne vychutnam. potom kokosove maslo a mandlove maslo. v poslednej dobe som nasla dost receptov, kde sa tieto masla daju puzit a rada by som ich vyskusala.

luchajda
2. júl 2016

Ajaaaj, ťažko vybrať len 3 Vaše výrobky 🙂 S mužom by sme radi vyskúšali kávičku SPECIALTY ECUADOR. Sme kávoví závisláci 🙂 už len vôňa čerstvo zomletej kávy mi vie spríjemniť deň. Ja by som isto rada vyskúšala aj mandlové maslo, už dlhšie niečo také hladám a priznám sa o Powerlogy som nikdy nepočula. Orieškové maslá a nátierky, ktoré dostať bežne kúpiť mi nevyhovujú, buď sú presladené alebo presolené :( Tretím výrobkom rozhodne musia byť CACAO ALMONDS! Juuuj, ale nie 200g ale aspoň 2 kilá by som si musela kúpiť :D mandle môžem v akejkoľvek podobe - lúpané, nelúpané, solené, pečené v trúbe, v čokoláde... v koláči 🙂 určite by za to stála aj cejlónska škorica, od známych som dostala škoricu zo Srí Lanky a to je úplne iná škorica ako to čo tu u nás predávajú, voňavá, jemná a chuťovo lahodná 🙂 používam ju do všetkých koláčikov.

lillypot
2. júl 2016

Rada by som som ochutnala, Bio panenský kokosový olej, Morning mix a Organic expresso. Nic z toho som este neochutnala, ale vela som o tom pocula. 🙂 🙂 🙂

anna318
2. júl 2016

rada by som vyskúšala kávu ,kokosový olej a kakao,túto značku nepoznám a rada by som výrobky porovnala s tými čo bežne kupujeme 🙂

ivanusko
2. júl 2016

Ja by som vyskusala cerstvo prazenu bio kavu,,,ghee a mandlove maslo.....

monicqko
2. júl 2016

Ou tak túto znacku vôbec nepouzivam ani som ju ešte netestovala, a preto je to premna velikánska novinka a veľmi ale veľmi rada by som oddkusala a testovala mandlove masielko, snack, káva veľmi by ma to potesilo tak prosim prosim prosim :*

magdicka111
2. júl 2016

Zauiali nas vase vyrobky najviac mandlove maslo kokosovy olej a nejaka ta kava vyskusat by bolo super. 🙂

lyrrya
2. júl 2016

Keby si mam vybrat tak ghee - lebo som to este ani doma nemala. Kokosove maslo 😉 pretoze aj to je novinka u mna a morning mix. No ale naozaj problem si vybrat len 3veci.

zuzka2505
2. júl 2016

O tejto značke som ešte nepočula ale keďže milujem dobrú kávu tak určite ako prvú vec by som skúsila kávu SPECIALTY ECUADOR a keďže sa snažím zdravo stravovať tak určite aj kokosový olej a aj ghee maslo

luma1
2. júl 2016

Nebudem klamat, vase výrobky nepoznám, ale vychádzam z obrázku : olej používam čiže by som veľmi rada skúsila ten váš, kávu pijeme veľmi radi takže kávu a k nej samozrejme mega nápad niečo sladké takže organické kakaové mandle že dovidenia už teraz sa zalizujeeeeeem 😃 toť by sme radi vyskúšali my 🙂

monicka821
3. júl 2016

Vyzera vasa ponuka velmi lakavo a zaujimavo zial este son nemala moznost vyskusat vyrobky potesilo by otestovat mandlove masla samozrejme kokosovy olej a jednu z organickych kaviciek. Ste an v kamennych obchodoch?

kasyra
3. júl 2016

Och, hanbim sa, ale ja som zila v tom, ze Powerlogy je znacka vyzivovych doplnkov pre sportovcov 😕 Kazdopadne som rada, ze som sa mylila a objavila co sa za tym skryva 😄 Preluskala som stranku a rada by som vyskusala Organic espresso, Power MCT Oil, mandlove maslo a morning mix. Vela stastia 😊

annielik
3. júl 2016

Mandle v cokolade
Kokosove maslo
Power oil
🙂

miroslavan
3. júl 2016

Zdravim 😉 Urcite by som chcela vyskusat kokosovy olej od vas-taky obycajny som uz nedavno zacala pouzivat-ale vas -panensky vyzera lakavejsie 🙂 Tiez Cacao Almonds-lebo rada skusam nove veci, no a do tretice niektoru z tych uzasnych kav-na druhu nezalezi, lebo rada striedam druhy kav podla nalady 😉

permanentka
3. júl 2016

Peknu nedelu prajem 🙂 najradsej by som vykusala kokosove maslo, mandlove maslo a mandle v cokolade 🙂

erikakosice
3. júl 2016

Vsetko by som rada skusila 😀 najradsej asi kavu

majakuca
3. júl 2016

Dobrý deň,
syn má alergiu na bielkovinu kravského mlieka, takže má vylúčené zo stravy všetko mliečne, preto musím hľadať náhradu masla či na pečivo alebo varenie, preto by sme radi vyskúšali mandľové a kokosové maslo. Taktiež by sme chceli skúsiť aj kokosový olej, na ktorý sme počuli samé chvály či už na varenie alebo na kozmetické účely. 😵

dupinka
3. júl 2016

Ja by som rada vyskúšala espresso a škoricu, keďže kávu zbožňujem a vôňa škorice v čerstvo upečenom koláčiku k tomu,.... mňam!
A aby som nebola sebwc, snack aje fajnýýýý 😉

rheia27
3. júl 2016

tiez som este o Vasom obchode nepocula, no ale googlim googlim 🙂 z Vasich produktov by som rada vyskusala mandlove maslo, kokosovy olej. Ako treti vyrobok by to bolo ghee maslo. Musi to byt zaujimave.

jajkakk
3. júl 2016

Ešte ani jeden váš výrobok som nevyskúšala Je tažké vybrať len tri, ale najviac ma láka vyskúšať kokosový olej, Cejlonskú škoricu, ale aj kávu 🙂

7up
3. júl 2016

tiez som od vas este nic neoskusala a chcela by som, lebo to vyzera super 🙂 najradsej by som mandlove maslo, kokosovy olej a ghee maslo 🙂

nito
3. júl 2016

Ja vsetko kokosove 🙂
Milujem vonu a chut kokosu....kokos sa najde u nas nie len v sprchacoch a samponoch a inej telovej kozmetike, ale aj v mojom jedalnicku, takze rada by som skusila vsetko co obsahuje kokos....niekedy sa citim ako kokosovy maniak 😀
Urcite by ma potesil kokosovy olej, kokosove maslo ale aj POWER MCT OIL 🙂

dobromila1111
3. júl 2016

Ja som nevyskusala este nic od vas. A zaujala ma teda kavicka, ja musim kazde rano, tiez olej a snack ;)

katarina111
3. júl 2016

Takže ja som už tá šťastná, ktorá s manželom vyskúšala všetky tuto už spomínané produkty 😎 Kávu Power cofee pijeme už dávno, dochucujeme cejlónskou škoricou a kokosovým olejom, všetko od Dušana Plichtu. Mali sme aj ghee maslo, ktoré zbožňuje môj manžel, ja mám veľmi rada mandľové maslo, to je super!!! 😎 😎 😎 už sme skúsili aj kokosové maslo, mne tam vadili tie kúsky kokosu, ale do koláčika super! A tie mandle obalené čokoládou sú úžasné 😀 😀 😀 A MCT olejček sme objednávali tiež 🙂
Ale samozrejme, že každá výhra poteší 🙂 🙂

shilou
3. júl 2016

Waaaw...ešte som s toho nemala možnosť vyskúšať ani 1výrobok...prestudovala som si vašu stránku a aj som sa nemylila že v Michalovciach som veru také v obchode nič nevidela,takže som ani nemala možnosť nič od vás si zakúpiť..pozerám že najbližšia predajňa od nás je až v ke..Veľmi-veľmi-veľmi by som chcela aspoň 1výrobok od vás vyskúšať,škoda že nemáte aspoň také maličké vzorky na skúšku..kokosovy olej,mandlove maslo a aj kávu -hoc je ťažké vybrať len 3vyrobky od vás,človek by vyskúšal najradšej úplne vsetko--testovali by sme to aj s detmi-mojimi najväčšími poradcami vo vsetkom--skusenosti by sme posunuli ďalej ak by sme boli vybraty-co doteraz sme nikdy nemali v takých testovacich výhrach šťastie.

monikiri
4. júl 2016

@slavaf mandľové maslo je skvelé, aj káva a raňajkové mixy

dusanplichta
autor
5. júl 2016

všetky výsledky prebehli na mojom blogu 🙂

menoruze
5. júl 2016

@dusanplichta mozem sa este spytat, co hovorite na bio zelenu kavu- my mame z kolumbie ( domace mletie zelenych zrn), je zdravsia, ako prazena? aky sposob pripravy odporucate? dakujem 🙂

menoruze
5. júl 2016

a neuvazujete, ze by ste zacali robit aj zelenu kavu? viem, ze sonnentor ju robi do sackov na zaliatie ako caj

marlenka222
5. júl 2016

No isto kaaaaaaaaaaaavu. Bez tej nevyberiem ani.nohu z postele. Pre drobceka kakafko a pre tatika nejaku mnamku ;) z ktorej by mal silu a nosil na rukach aj mami aj mimi.