Čo myslíte, bavilo by vaše deti "riadiť" vysávač?

samsung_tomas
Moderátor
17. nov 2017

Čo myslíte, bavilo by vaše deti "riadiť" vysávač? Skúste to, určite je to aj pre ne skvelá hra. Nech si vyskúšajú efekt a'la Popoluška a vysypú niečo na podlahu. Pustia si POWERBot - a...je to 🙂

adoela
17. nov 2017

Isteže, prosím napíšete viac? Ďakujem.

samsung_tomas
autorModerátor
17. nov 2017

@adoela Ovladanie Novych Samsung robotickych vysavacov je mozne cey Wifi, dialkovym ovladanim. Dialkovym ovladanim sipkami ako klasicke auticka, alebo laserovym ukazovatkom. Dialkove ovladanie maju az na jeden model vsetky, Wifi 3 modely.
Wifi

https://www.youtube.com/watch?v=AyUbGo-eQME


Laserove ukazovatko. Kam ukazete tam vysaje jednoducho.

https://www.youtube.com/watch?v=R2DV_o0Isgg
lucinocka
17. nov 2017

@samsung_tomas dieta urcite, ale pes by dostal infarkt, lebo rad spi pod gaucom, keby mu tam vliezlo toto cudo, tak by ho kleplo... mate aj nejake vysavace, co vysavaju a hned aj cistia na paru a susia - tycove?

samsung_tomas
autorModerátor
17. nov 2017

@lucinocka ano moze byt 🙂 ale Nove robotiticke vysavace co priniesol na trh samsung, by psika pod gaucom obisiel. Dokaze rozoznavat predmety pred sebou cim eliminuje neustale narazanie, ktore casom poskodzuje nabytok.
Momentalne samsung nema ani neplanuje tieto polo cuda. Efekt nieje taky ako z reklamy. Ak by taketo zariadenie malo byt dokladne tak by nestalo 300eur dokonca vela krat este menej. Nemozme od toho cakat zazraky. Momentalne vysatiu a dokladnemu umytiu sikovnej gazdiny sa to ani zdaleka nepriblizuje. Ale pekne, ze sa ludia nato daju nalakat. Moj nazor. Mam na mysli kombinacie robotov s mopom, roboticke mopy, alebo rucne kombinacie mop a rucny vysavac,

lucinocka
17. nov 2017

@samsung_tomas hmmm, nikdy som to nevidela nazivo, ale baby co maju tu si celkom chvalia tieto kombinacie 🙂

samsung_tomas
autorModerátor
17. nov 2017

@lucinocka ak mate moznost vyskusajte. Vzdy zalezi od ocakavani. Niekomu to staci. Myslienka je krasna. V jednom case vysavac-umyvat-susit. Ale zatial sa to len krasne pocuva 🙂 Krasny priklad roboticky vysavac. Vela ludi hovori, ze ma doma roboticky vysavac ma vela pozitivnych recenzii v 100kach, ktory kupili velmi lacno (cca70e) nemenovanej znacky a su snim spokojny. Ten model nieco robi to je pravda, ale s vysavacom to ma spolocne len malo asi len nahodne pomenovanie.
S novinkami ako su dnesne realne roboticky vysavace odlisne sa to neda ani len porovnat tak su odlisne. Robia svoju pracu vynikajuco. Nemusite sa o nich vobec starat, nosit do zakladne, prenasat z miestnosti do miestnosti, len obcas vysypap nadobu a raz zacas skontrolovat rotacnu kefu ci nieje znecistena. To je podla mna roboticky vysacac.

hopeja
17. nov 2017

Naša sa nášho robotické ho vysávača bojí, tak pochybujem že by ju bavilo 😀 mňa ano

sisao
17. nov 2017

Samozrejme ze ano,moj syncek 2,5 roka strasne ma rad vysavace,ked je doma nemozem ani vysavat,lebo sa ide zblaznit za vysavacom a chce vysavat za kazdu cenu sam.Hlavne sa tesi ked ma soplik,ako si ho sam vysava,to sa mu strasne rata a nevie kedy ma prestat😀🙂

biba12
17. nov 2017

Možno menšie deti, tie staršie keď sa povie,, dones vysávač,, zdrhnu🙂

kim_rossi_stuard
21. nov 2017

waaau to by bola zabava, dokonca si viem predstavit preteky vysavacov😀