Čim je výnimočná vaša práčka?

samsung_tomas
4. máj 2015

programy, hlučnosť, veľké dvierka,...

ivankaberrynka
5. máj 2015

Naša asi 3 ročná Samsung práčka má
+ kapacitu 6 kg, čo je úplne skvelé
+ rýchly denný program, ktorý často využívam
+ automatické váženie
+ veľké dvierka
+ máme ju zabudovanú v kuchynskej linke (ikeď nie je vstavaná) a krásne stabilne stojí na svojom mieste aj pri 1000 ot.
Mám ju veľmi rada a dúfam, že nám vydrží čo najdlhšie 🙂

stanislavao
5. máj 2015

moja pracka nieje vynimona. je spolahliva uz 6 rokov perie skoro denne - aj koberce a velke deky, paplony a vankuse. biele pradlo je krasne biele. nestala vela a jej znacka uz neexistuje. je ticha, stabilna, spredu plnena. myslim, ze je uplne obycajna, ako kazda dobra pracka.

juliet221
5. máj 2015

nicim. dokonca uz dosluhuje kedze periem skoro kazdy den. ma sice len 5 rokov no uz huci , trepe , sem tam tecie. myslela som ze vydrzi dlhsie no uz si to pyta novu na ktoru nemam. nasledujuca pracka budem asi ja 🙂 🙂 🙂 🙂

andulik
5. máj 2015

@pipka jej takú istú máme doma.Je perfektná, v živote sme nemali lepšiu, dávam jej 100 bodov.Funguje na 100% už 7 rok 🙂

2kocka7
5. máj 2015

Moja práčka je asi výnimočná v tom, že perie 😀 😀 😀 doteraz sme prali v rukách, no min. rok sme kúpili novú, ale nič moc. Necháva mi niekedy fleky na veciach, neviem prečo ich nevyperie, nabíja s ňou..Ale som spokojná aj s tým, čo mám. Je to vždy lepšie ako keby som mala kolo dvoch deťoch prať v rukách 🙂

cairka
5. máj 2015

Tá moja sa pridáva do klubu Whirpool babičiek...a výnimočná je, pravidelne si spomeniem, ako ju pred 20 rokmi plnila moja mamina v našej kúpeľni v rodičovskom byte....mamina ju už 18 rokov neplní...

zuzana231
5. máj 2015

Je vynimocna tym, ze ma len 5mesiacov a uz 2krat vytiekla na podlahu... Manzel vsetko skontroloval a nic nenasiel. A ja nemam nervy ju ist reklamovat. Ale som si povedala, ze este raz a uz musim ist...

megika1
5. máj 2015

moja Samsung spredu plnená sklamala :/ pred tým som mala whir...zhora a ani jedno tričko nemalo rozťahaný patent pri krku....v tejto všetky :/ či domáce úbory môjho muža,alebo tričká nekupované u číňana ,ale M&S ...nemám várky preplnené. Každopádne celkovo za automatické práčky nobelovú cenu si zaslúžia 😉

chmurkaxy
5. máj 2015

My máme Samsung so striebornou tehličkou a teda,je to super vec. Keďže máme aj susicku, mám istotu,že všetky baktérie sú zničené a nemusím vôbec žehliť. A radšej namiesto toho vykrmujem svojich chlapcov koláčikmi 🙂

vejinka
5. máj 2015

že ešte perie..len dokedy ..teda ja by jej radila aby ju ani len vo sne nenapadlo..že by mohla ísť do dôchodku!!!

deny81
5. máj 2015

my mame Samsung, po 2 rokoch a 3 mesiacoch odislo lozisko !!!! a to je jedna z tych drahsich, som myslela ze ma vystrie.okrem iného ma bublewash, 7 kg na bavlnu a blablablab. no ale prisiel opravar zo Samsungu a este ako perlicku mu vravim ze raz dvakrát som chcela prat na 90° (nezvyknem) a vyhodilo mi to chybu, tak chlapik skontroloval spiralu (keramicka aby sa nezanasala) a ona vôbec nefungovala - ale absolutne -vravel ze asi od zaciatku. no oprava ma vysla 160 evri. ale jedno pozitívum to ma - eco buble wash robi to ze vyperie akoby bola voda o 30° vyssia - preto sme si skor nevsimli ze ta blba spirala nefunguje. to je jej plus, inak by letela od jedu von oknom. inak je ticha, s velkym objemom, hoci kratky program v tomto type sa mi velmi nerata (nejake zvlastne zadania, ktore mne nevyhovuju).ale ovladatelnost a volitelnost typu prania mi veru vyhovuje viac ako ine pracky. snad uz bude drzat.

titulienka
5. máj 2015

nasa pracka je vynimocna tym ze zerie ponozky 😀 mam uz 1 tasku ale nemenila by som 😉

heni79
5. máj 2015

Naša je výnimočná tým, že sa stáva našim hobby. Ona totiž žerie veci a ak nežerie, tak aspoň trhá. S manželom sme ju "operovali" už asi 5x. Prvú názornú ukážku za patričný honorár nám predviedol opravár. Odvtedy už operujeme sami. Zvyčajne sú to práčkou zožraté ponožky, pánske vreckovky atď. (a to všetko periem v sieťkach!), ktoré lovíme z jej útrob. Manžel už začína premýšľať nad zmenou profesie. 😀
BTW. Používam sieťky, ale mám dve malé deti, ktoré s VÁŠŇOU dopĺňajú v nestráženej chvíli obsah bubna práčky.

sirep
5. máj 2015

Naša práčka je výnimočná tým, že odkedy sa nám rodina rozrástla hneď o dve deti naraz, naša rodina nie je štvorčlenná ale päťčlenná. Naša práčka sa stala neoddeliteľnou súčasťou našej rodiny, akýmsi piatym členom, neraz hrčí aj trikrát denne, našťastie nie je príliš prieberčivá, k obžive jej stačí len voda a elektrina. Jediné, čo mi na nej troška prekáža, že nie je so zabudovanou sušičkou, tá by mi dosť uľahčila život a odbremenila ma od ponocovania nad žehliacou doskou. Ako vidím, nie som tu tuším jediná, čo po takej túži... Momentálne práčka poslúcha, ale predchádzajúcu sme mali nejakých 5 rokov, a boli sme zhrození, čo všetko sa na nej pokazilo, opravovaná bola asi šesťkrát a teda od programátora, cez ulomené tlmiče, pokazeného tesnenia na dvierkach, vždy to bola nejaká iná oprava a všetky si už ani nepamätám. Bola to značka Polar, čo bola vtedy dcérska firma Whirpoolu. No momentálne sa pokazila práčka mojej mame aj švagrinej a podľa slov opravára sú obe úplne na odpis, pričom obe majú práčky tesne po záruke.

andromeda_ja
6. máj 2015

Samsung ma nesklamal. Jedine, co mi chyba je program, ktory ulahci zehlenie. Pri troch detoch je toho vela. Teraz by sa uz pomaly zisla aj vacsia kapacita ako 5.2kg - budeme este o jedneho viac... Co ocenujem je pranie striebrom, skrateny program, ktory si viem doplnit o dalsie plakania a aj navysit teplotu na 60 stupnov. Tak mam latkove plienky vyprane za hodinku 🙂 Skoda, ze nam uz po siedmych rokoch doziva... Ale odkrutila si svoje...

petrarac
6. máj 2015

My mame pracku Amica a je vynimocna tym ze pri prani tancuje, takze ked sa doperie vzdy ju najdem na inom mieste. Okrem toho si pri prani aj zacvicim lebo nevie dobre vyzmykat vacsie veci a ani pri maximalnej teplote 60 stupnov oblecenie dobre nevyperie. Poradte mi prosim ktora pracka je kvalitna a za dobru cenu..

samasa
6. máj 2015

perie bez odvrávania 😀

exjanka
6. máj 2015

ked nam po 12tich rokoch nacisto skapala gorenje kupili sme samsung ecobubble,po dvoch rokoch jej zacina trochu sibat,niekedy sekne cas a zmyka ,,minutu,, asi 5 minut ale potom sa preberie a fici dalej,no nech vydrzi ako jej predchodkyna a potom bude vynimocna
😲

agnesino
6. máj 2015

Nasa pracka tak vynimocne zaspini a doflakovi biele oblecenie, ze to nedokaze ani male dieta pri papani 🙂 , takze coskoro pojde niekam ...a momentalne sme v obdobi ked hladame normalneho nastupcu, asi mi pomohli aj tieto odpovede, uvidime...nebolo nad stare pracky bez kazitok co spolahlivo fungovali roky...my uz mame toto druhu a potrebujeme tretiu za desat rokov...

dadka_bb
7. máj 2015

Nasa pracka pri zmykani vydava taky vysoky ton, ze v okruhu 10m clovek nema klud..... ☹

gab
7. máj 2015

ze perie za mna a nemusim si "drat" moje ruky 😀 😀

diskus
9. máj 2015

Dobry den mame elektrolux a zvladne aj 7 prani za den😁

slnieckoma
9. máj 2015

...dnes je to presne mesiac čo som si kupila novu pracku prvy krat značku SAMSUNG (doteraz som mala whirlpool 9rokov) a vynimocne na nej je to, ze mi voobec neberie avivaz..resp.pradlo vobec neciti za avivazou...inak ma fascinuje dizajn, melodia po skonceni programu,ovladanie 😉

monikamona
9. máj 2015

Moje je výnimočná v tom že si môžem nastaviť program na jaky chcem ja ma veľa funkčností najčastejšie periem na 20 minút a vyperie krásne a môžem ju stopnúť aj počas prania a aj vypnúť ma aj detskú poistku keď doperie tak nám zapípa😉Samsung

dumacka
9. máj 2015

My mame doma pracku Whirpool,ktoru nam po 7rokoch uzivania dal bratranec,kedze si kupil novu kvalitnejsiu.My ,mlada rodinka s 2 malymi detmi prerabajuca stary dom sme sa velmi potesili,lebo sme ziadnu pracku nemali.No a nasa babicka pracka nam funguje 9rokov,cize perie spolu uz sladkych 16 rokov a to je kvalitne vytazena,lebo k 2detom pribudlo tretie🙂 S pribudajucimi rokmi vsak k nej chodim so strachom,ci ju este najdem zivu🙂sem tam ju pohladkam a podakujem sa jej,ze este sluzi,chuderka moja starucka.

ellca123
10. máj 2015

mam v poradi tretiu pracku a povazujem ju za rekordera drzi a statocne perie uz 7.rok
pracky mi pravidelne "odchádzali" po skonceni zaruky

vvia
10. máj 2015

Zmyslom pre humor :D tusim este ani raz neukoncila program tak ako "slubovala" (zobrazila) 😀
Ale ja som ju i tak dorazila 😖

yveta1
10. máj 2015

Moja pracka je výnimočná tým ze najkratší program v akom vie prať je ručné pranie a to trvá 52 minut! Potom klasicky program pri 40-tke podotykam ECO program - 2 hodiny 25 minut!!! HROZA!
Chce to proste novu. Samozrejme, ze ked do nej chcem nieco prihodit neda sa, jedine resetnut cely program a zacat prat nanovo. Je to Elelktrolux a ma asi 6 rokov? Zdedila som ju aj s bytom.... Cudne, lebo byt bol a teda je luxusny.... 🙂 Asi bola vtedy IN. 🙂 🙂

zdenkakarolina
10. máj 2015

Tym,že aj moja 3r dcerka dokáže vybrat pradlo,nalozit a aj zapnut,obrazkovy program,super