Aké ovocie máte v jogurte najradšej? Podeľte sa s nami o to, čo vám najviac chutí 🙂

janka_rajo
15. sep 2015

Ahojte maminky aj tatinkovia. U nás doposiaľ jednoznačne vedú príchute ako čokoláda, vanilka a karemel. No priznám sa bez mučenia, že príchute novej Probia NATURE predčili moje očakávania. Ako je to u vás? Ktorá príchuť vyhráva vo vašej rodinke? Radi skúšate aj nové chute, či zostávate radšej pri starých osvedčených? 😀

michaelkanr
15. sep 2015

Za mna jednoznacne maliny. Potom cierne ribezle a este cervene ribezle. Ine si ani nekupujem.

matinka
15. sep 2015

Uz niekolko rokov ranajkujem Probiu lesna jahoda alebo mango s mojim oblubenym sypanym musli. Teraz som skusala aj vas novy jahodovy jogurt, ale som extremne sklamana. Zase jeden produkt, ktory nahradi to dobre co bolo a ja zase mozem hladat novy jogurt 🙄 ☹

dianark
16. sep 2015

Predtym mi najviac chutili jahodove, ale ako cakam babatko jednoznacne cierna ribezla 🙂

raza
16. sep 2015

Od malička mám najradšej jahodový a vanilkový 🙂

jamelia
16. sep 2015

Musim sa priznat, ze tie vase jogurty mi vobec nechutia, ani nikomu v mojom okoli. Mate super smotanu kyslu, na slahanie, na varenie, ale nic ine od vas mi nechuti. Ja osobne jem jogurty velmi malo, ked uz, tak cucoriedka, cokolada. Nepaci sa mi, ze do jahodovych sa pridavaju karminy. To nie je vhodny jogurt pre deti, preco musi byt jahoda zafarbena?

1nata1
16. sep 2015

Ja mám najradšej jahody 🙂

nikenzi
16. sep 2015

u nas vanilka. v podstate...cokolvek vanilkove je top. dokonca kozmetika vo vone vanilky a aj parfem kde zaklad je vanilka 🙂

dankaa78
16. sep 2015

cokolaada🙂

prasiatko30
16. sep 2015

Hrusky

evulienkaslx
16. sep 2015

cokolada, jahody, maliny

anjelik2509
16. sep 2015

višne a ananás 🙂

anega79
16. sep 2015

asi jahoda, ale vacsinou kupujem biely a davam si donho dzem alebo ovocie. neznasam pomiesane jogurty, iba oddelene jogurt a ovocie

marekahenrieta
17. sep 2015

u mna visna 🙂 🙂 🙂

espresso
17. sep 2015

Najradsej mam hrusky, visne, orechy a karamel. Manzelovi sa pacia banany, ananas a cucoriedky.

janka_rajo
autor
17. sep 2015

@jamelia ahojky, v novej Probia nature urcite nenajdes ziadne karminy 🙂 http://www.rajo.sk/sk/sortiment/probia-nature-j...

janka_rajo
autor
17. sep 2015

@matinka ahojky, preco si sklamana? :( to ma mrzi, mne osobne naopak tato nova jahodka chuti viacej, chut je jemnejsia, nie su tam ziadne dochucovadla, ani zahustovadla, pride mi taky cistejsi.