Ako často papajú vaše detičky mliečne výrobky?

janka_rajo
17. sep 2015

A vy? Doprajete aj sebe pohár mliečka, alebo jogurt so živou kultúrou každý deň? Priznám sa, že aj my doma mnohokrát siahame po probiotikách v tabletkovej forme, no mliečna cesta je podľa mňa určite lepšia 🙂 Ako je to u vás? Teším sa na všetky postrehy 🙂

lyrrya
17. sep 2015

U nas mliecko fici kazdy vecer, niekedy aj 3x za den si syn pyta pohar mlieka. Jogurty su to jedine (okrem ovocia), co donho rano pred odchodom do skolky dostanem. My dospelaci si zas raz za cas dame na ranajky kakavko s maslovym rozkom. Ako tehotna som bola na takychto ranajkach zavisla 😀 U nas sa zas nenajdu tabletkove probiotika.

rajna
17. sep 2015

Keď že naša princezná má troška problémy so stolicou jogurtiky každý deň a aj ja som na nich závislá. A aj mliečko, syry, masielko striedame to.

pribinak
17. sep 2015

My sme jogurtová familia, každý den aj dva jogurty, najviac ide biely a čokoládový ;)) ked ráno nestíham raňajky, tak si kúpim acidko a makovku a hotovo

magdicka111
17. sep 2015

Moji chlapci papajú jogurt často skoro každý deň, zvykli sme si ho dať hlavne na olovrant.

bonitka7
17. sep 2015

U nas mliecko ide, bud s cerealiami, alebo kakavko na ranajky, plus momentapne u mna mliecko pred kazdym spankom, nakopko som tehotna a mavam kyselinu - mlieko mi pomaha.
Okrem mlieka u nas idu denne aj mliecne vyrobky 🙂

googlinqa
17. sep 2015

Skoro denne

gabrielakin
17. sep 2015

U nas je jogurt nepostradatelny,dcerka ich musi mat kazdy den.Najradsej ma vanilkovy.Niekedy spapa aj 3 denne,kedze mlieko odmieta.Na kakavku si pochutname obe.Ja som zasa milovnik mliecnych napojov.U nas ma mlieko velku spotrebu,hlavne na varenie.Okrem toho ho pouzivam stale do kavy(plnotucne miesto smotany)a syn zasa oblubuje cerealie s mliekom.

alaguema
17. sep 2015

@janka_rajo pohár mliečka nie, ale jogurty s mierou kozumujeme. Každopádne najlepší je pre nás jogurt domáci z domáceho mlieka, alebo kefír, pravidelne pripravujem aj kvasenú zeleninu, tibi nápoj, jeme bryndzu...tie probiotiká nie sú len v jogurte.

irenaliza
17. sep 2015

jogurty každý deň, ale najradšej biele a samé si tam dajú načo majú chuť, najstaršia miluje mlieko, ostatné nie, ale Cottage syr áno a aj jogurtový nápoj môžu, ale sú dni, kedy ani za svet si nedajú nič mliečne, ale nenútim a potom zjedia odušu na ďalšie dni, takže fajn, my radšej takto jogurty ako tbl, aj keď niekedy treba aj tie. Probiotiká, pekný deň.

matricia
17. sep 2015

Mliečne výrobky papáme každý deň, či už vo forme masla, jogurtov, smotany alebo syrov. Drobci majú radi aj mlieko a muz kyslé mlieko a kyslu smotanu. To si často dá na raňajky. A ja mám rada smotanové nátierky.🙂

lasocka19
17. sep 2015

denne...kazdy den na ranajky jogurty..vecer mliko grizik kakauko na striedacku

nikenzi
17. sep 2015

Ja stale mlieko, kupujeme cele balenia do zasoby - aj ked ta zasoba je tyzden len 🙂 Drobcek iba umele mliecko zatial, no onedlho mam v plane mu dat jogurtik 🙂

macaf
17. sep 2015

Ja s manzelom mame radi ovcie syry a bryndzu mlieko len manzel syn denne aj 3 jogurty, u nas klasika maslo 82% ziadna nahrada (perla...) a ja este kazdy vecer termix alebo pribinacik aj ked tam nie je ziva kultura velmi sa mi to ziada kedze kojim a najmladsi syn len mlieko pije - moje 😉

lucinkao
17. sep 2015

u nas kazdy den aj 2x denne papa jogurtiky a to sam stoji pri chladnicke a pyta

aluxka
17. sep 2015

U nás sa jedia mliečne výrobky denne. Jogurty - tie dennodenne. Potom syry, veľmi oblúbené majú acidko alebo Probia nápoj a kakavko s piškótami 🙂 toto si tak striedajú na čo majú chuť. Aj keď ideme do obchodu tak si baby vyberú korbáče alebo niečo na ten štýl čo ma teda moc teší 🙂 no nemôžem povedať, že to je pravidlo, väčšinou ich zlákajú tie starostlivo vystavené lízatká pri pokladni 😅

ivetoy
17. sep 2015

Ja milujem mliecne vyrobky,mam dve dcerky 4 mesacnu a 3 rocnu...kdeze kojim tak vypijem aj liter mlieka na den,jogurt ci kefir..moja mala ma velmi rada ciste kefirove mlieko,ci cmar...a mliecko pije rano aj vecer 250 ml.o syroch,jogurtoch ani nevravim...Pre dieta je velmi dolezity vapnik,lebo co zameska v dectve sa mu vypomsti v neskorsom zivote (osteoporoza)...cim viac vapnika vstrebe za detstva tym lepsie bude na tom v starobe...takze vela vela vapnika pre nase deticky...,aby sme sa postarali o ich zkladny kamen do buducna..ich kosticky..

ivia25
17. sep 2015

,doma si robíme jogurty z domáceho mlieka,to vám poviem to je kvalita.A keď nestihnem kúpim Rajo probia a to je tiež pecka 🙂 tak len papajte 🙂

poleva
18. sep 2015

denne , a ja takisto 🙂

vonava007
18. sep 2015

Jogurty kupujeme u nás vo veľkom🙂 Malá dcérka sa prave konečne odstavila od prsniku a jej telo si mliečne výrobky doslova žiada. Denne zje aj 4 jogurty alebo mliečne dezerty. Mlieko z fľaše odmieta,preto jej neobmedzujem množstvo jogurtov,aj ked niekedy nestiham kupovať🙂 vápnik je pre nu veľmi dôležitý. Mne sa niekedy stane,ze jogurt sa mi ani neujde,pri jej apetite,ale ja mam rada aj obyčajné mlieko🙂

jasminet
18. sep 2015

akurat dnes syn (3r) spraskol na ranajky 2 coko jogurty, dcera (6r) fici na miske mlieka s granulami (ciniminis) 😉 my s muzom lubime akekolvek syry, syn parenice, korbaciky, bryndzu, dcera syry napr. neje vobec, ziadne.
ale napriklad acidko pijeme cela rodina - ci ochutene, ci neochutene, najlepsie je biele a do neho rozmixovat cerstve jahody ked je sezona....makovku alebo vianocku k tomu, mnam