Podľa čoho ste vyberali prvý jogurt pre vášho drobca?

janka_rajo
19. sep 2015

Ahojte maminky, čo u vás rozhodlo, keď ste prvý krát siahli pri príkrmoch pre Vaše detičky?

jarnicka
19. sep 2015

Dobre ráno ja som stavila na osvedčenú kvalitu a čistý jogurt deti papali no skoro do dvoch rokov. 🙂
Až potom začali sladkosti a čisty biely jogurt už nechutill ☹

purinkaa
19. sep 2015

@janka_rajo U nas to bolo zlozenie a najviac sa mi pacil prave Vas Rajo Probia Biely, ten sme papali dlhooo, az neskor ochutene 🙂.

pribinak
19. sep 2015

Zloženie, krajina pôvodu a cena

lucka1987
19. sep 2015

zlozenie.. a tym padom som vybrala lokalneho vyrobcu , a nase prve jogurty boli ovcie a kozie v sklenom pohariku vyrabane v malych mnozstvach od farmarov 😉

biely rajo som jedavala ja s muzom 😀

matricia
19. sep 2015

Ja som začala bielym jogurtom, ten som ochutila medom alebo bananom, aj iným ovocím. Doktorka nám odporučila Activiu, že na trávenie je dobrá, ale už papáme aj Rajo a iné🙂

katka708
19. sep 2015

prvý jogurt bol asi ovčí alebo kozí z Kozieho vŕšku ale potom som sledovala hlavne aby nebol smotanový a aby neobsahoval zahusťovadlá a iné blbosti. od bieleho jogurtu očakávam že bude obsahovať len jogurtovú kultúru a mlieko prípadne smotanu.. Teraz najčastejšie syn jedáva práve PRO Biu a Selský jogurt, občas zvolenský smotanový. Už bude mať 2 roky ale stále mu chutí len biely kde mu pridám piškotu,ovocie a vločky

tetapetra
19. sep 2015

Prvy bol selsky a stale vedie. Rajacke nechutia

lyrrya
19. sep 2015

U nas bol prvy biely jogurt. Dlho som kupovala zvolensky. Teraz sme skusili uz aj rajo. U nas biely jogurt v chladnicke chybat nesmie aj kvoli nam dospelym a syn miluje uhorku s jogurtom a cesnakom. Dverka je este malicka,si este na.prikrmy chvilku pocka. No uz tetaz sa tesim.

matusik24
19. sep 2015

Ja som zvolila čistý biely jogurt a ako prvý bol Selčiansky bez konzervantov a z nášho okolia .Papáme ho doteraz, ale už aj ovocné.