Poraďte, ako s deťmi trávite voľný čas?

daska_tesco
4. jún 2016

Čo najčastejšie robíte s detičkami, keď nájdete v každodennom zhone chvíľku voľna?
Ak necháte nákupy na donáškovú službu Tesco Potraviny domov, uvoľníte si ruky na príjemnejšie veci - na hranie s vašimi ratoleštami, čítanie, či driemanie 🙂
Napíšte nám tipy na hry s deťmi vo voľnom čase a jednu z vás zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby.
Ďakujeme vopred za inšpirácie 🙂

erikaemkina
4. jún 2016

Tak ak je krásne vonku , nieje až velmi teplo tak pred domom máme pieskovisko , ona sa tam hraje , ja si vyložím nohy , pijem kávu a pozorujem ju , často príde k nej aj kamoška Emma tak mi z mamičkou klebetíme .. smejeme sa Ema a Emma lásky krásne

zoizoi
4. jún 2016

Dobrý deň 🙂 Ak neprší, tak každý deň chodíme von na prechádzky, detské ihrisko, alebo sa hrať do piesku. Je to príjemný relax. Nadýchnuť sa čerstvého vzduchu, vidieť ako sa malá teší zo spoločnosti iných detí a pritom všetkom sa porozprávať s inými mamičkami. 🙂 Keď sme doma, hráme sa s hračkami, listujeme knižky, alebo pozeráme rozprávku Včielka Mája. Pre mňa je materská dovolenka ozajstnou dovolenkou, lebo tieto chvíle s dcérkou mi nič nenahradí. Už sa teším, keď rozšírite Tesco donášku domov aj do nášho regiónu, určite ju budem využívať a ostane nám tak viac času pre nás. 😊
Čo sa týka tipov na hru s deťmi , tak ja nápady hľadám na internete a takéto obrázky (na fotke dole) si ukladám a potom ich doma zrealizujem. Kedže dcérka má len 13mes. ,,učíme,, sa napodobňovať zvuky, rozoznávať zvieratká, tvary, skladáme kocky, gúľame si loptičku... 🙂

daska_tesco
autor
4. jún 2016

Milé mamičky, ďakujem vám za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala, využite špeciálnu zľavu pre členky Modrého koníka na prvý nákup 😉

Link na službu: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/?_ga...

daska_tesco
autor
4. jún 2016
irenaliza
4. jún 2016

Krásny večer, s najmladšou dcérkou, keďže som ešte na materskej tak sa hrávam aj keď sú staršie dcérky v škole a škôlke, veľa staviame z kociek, malá veľmi rada tancuje a rada sa hrá s bábikami, staviame veže z lega, pozeráme knižky, kreslíme.....
A keď prídu domov všetky 4 dievčatá, tak je "zábava", no nikey je tu aj hádka, lebo práve v tej chvíli potrebujú tú istú bábiku, istého istého koníka.... Al keď sú spolu je to super, jasné, že niekedy mi ie hlava prasknúť, lebo naraz všetky Mami ja chcem piť, Mami hraj sa so mnou.... Ale snažím sa hrať najradšej so všetkými spolu, najstaršia 10 ročná, tá už skôr sama, ale niekdy keď nás vidí ide k nám a hráme na obchod, dcérky predávajú a my dve nakupujeme, a teraz ich baví varenie a tak my hlavne dve mladšie varia a pripravujú čaj, kávu a je proste zábava. Ale veľmi vela hlavne čítame a spievame a vymýšľame si príbehy, sadneme si spolu a začneme sa rozprávať, vymyslíme si o čom, napr. o princeznách a vymýšľame rozprávky ... a niekedy som šťastnmá, že sa hvíľu zabavia samé, vezmú si kocky a stavajú alebo sa bavia na školu, zoberú si batohy, tašky a staršie učia mladiš- napr. majú hodinu, kreslenia, čítania...spievanie, hrania na hudobné nástroje, ja rada, že chvíľu môžem iba tak sedie´T, aj keď byt vyzerá ako po "bombardovaní", ale stojí to za chvíľu nič nerobenia. A teraz v lete chodíme veľa von, kreslíme s kriedami, skáčeme škôlku, skáčeme cez švihadlo....majte sa super.

majba
4. jún 2016

nasa kocka ma 17 mesiacov, tak my vela chodime vonku na detske ihrisko, do pieskoviska, na hojdacky, do detskeho centra, tam sa vyblazni s hrackami, ktore nema doma, na smykale sa sa smyka dookola dlllho. 🙂 chodime sa k fontane poprechadzat kde dcera tlaci skoro cely cas kacicku 🙂. a citame vela obrazkovych knih. cez vikendy chodime k babke a dedkovi. tam obzera havkov, sliepocky, macicku a traktor u susedov. 🙂

katkanr
4. jún 2016

U nás doma sa neradi nudíme,tak sa snažíme vždy niečo vymyslieť...

slavaf
5. jún 2016

My veľa chodíme von, buď na ihriská alebo na zaujímavé miesta a kultúrne akcie, a keď je von nepekne, hráme spoločenské hry alebo spolu varíme alebo pečieme 😊

daska_tesco
autor
5. jún 2016

Mamičky, ďakujem veľmi za vaše zaujímavé tipy aj za to, že ste sa celý týždeň zapájali do diskusií na fóre Tesco Potraviny domov 🙂
Odmenu 15€ pošleme za zaujímavý príspevok: @katkanr
A balíčky vlhčených obrúskov Tesco Loves Baby pošleme:
@majba
@zoizoi
@erikaemkina
Gratulujeme! Výherkyne, prosím, pošlite mi e-mail a adresu do IP.

Ak chcete službu vyskúšať, využite zľavový e-kupón na prý nákup cez Tesco Potraviny domov pre členky Modrého koníka.
Ak už službu využívate, využite zľavu 4€ do konca júna 2016 na nákup nad 90€.
Krásny víkendík a dovidenia niekedy nabudúce na Modrom koníku! 🙂

karolin2
5. jún 2016

Keď počasie dovolí, denno-denne sme vonku. S mladšou dcérkou sú to skôr dlhšie prechádzky v kočíku a keď staršia skončí v škôlke tak väčšinou zájdeme na ihrisko. Sledujem aktivity v meste, a ktoré zaujmú dcérku tak sa tam poberieme. V zime sú to väčšinou detské kútiky. Doma veľa kreslíme, hráme sa na obchod, kde je ona predavačkou a mamka kupujúcou. Rodičovskú dovolenku si plne vychutnávam. Môžem sa venovať viacej dcérkam. Ľúto mi bude, keď budem musieť ísť naspäť do práce.

erikaemkina
5. jún 2016

@daska_tesco Dakujém krásne 🙂 jéj

erikaemkina
5. jún 2016

@daska_tesco a email na FB ???

zoizoi
5. jún 2016

@daska_tesco Ďakujem 🙂