Ako sa vám páčil týždeň s TPD?

kristina_tpd
25. jún 2017

Dni s TPD končia a mne bolo radosťou, že sme si mohli pokecať a dozvedieť sa niečo nové. Napíšte nám ako ste boli spokojní s našou kampaňou. Čo ste sa dozvedeli nového a čo vás inšpirovalo?

kupcovci
25. jún 2017

Ahoj ,mne.sa dni s Tpd velmi páčil😀
pacili sa mi diskusie a aj tvoje rady,sutaze aj ked sa mi nepodarilo vyhrať 🙂
Njaviac ma.zaujal cistic podlah od karcher ,takze ked.budem dobrá mozno jezisko donesie 🙂

Dakujeme za tvoj cas a prajem vsetko dobré a pozdravujem dcérku.pekny vecer zuzana

adel47
25. jún 2017

Ahoj ....aj nam sa velmi pacilo, tiez sme sa zapajali do sutazi a aj do diskusii🙂.....a taktiez sme nevyhrali, ale to vobec nevadi🙂Velmi radi sme pozerali fotografie pridavane mamickami a mozem povedat, že su tu maminky velmi kreativne🙂 Pre nas velke obohatenie MK😍Aj my pozdravujeme dcerku a ze vsetkooooo naj......naj...k tym dnesnym meninam.....Adel

zuzana814
25. jún 2017

👍😍❤😘 = dakujeme!

kristina_tpd
autor
25. jún 2017

@kupcovci
@adel47
@zuzana814
Ďakujem dievčatá, nato, že som bola pol týždňa chorá a moja malinká tiež tak sme to dali🙂 Som rada, že som mohla pomôcť, poradiť. Dúfam, že čoskoro bude ďalší týždeň s TPD. Je mi ľúto, že ste nevyhrali:( Aj keď! Ešte zajtra ráno je šanca, kolega bude vyhodnocovať dnešnú súťaž. @adel47 pozdrav odovzdám a ďakujeme za blahoželanie😍

kupcovci
25. jún 2017

@kristina_tpd mate moj.obdiv ja ked som chora nemam energiu na nic .zvladli ste.to super,som rada ze vam.aj malej je uz lepšie.pekny večer.zuzana

adel47
25. jún 2017

a zabudla som este dodat, ze vzdy vyhrali spravne fotky....vacsinou tie ktore som tipovala aj ja🙂

victoria021
25. jún 2017

naaam priniesol novy fotaaaak🙂 a supeeeer tyzden s vami🙂Dakujemeeee a tesime sa niekedy nabuduce❤

anka2103
25. jún 2017

Hlavne kreativny tyzden a k tomu nove informacie 😉

ferihegy
26. jún 2017

Dakujeme za priiemny tyzden. Aj ked sa nam nepodarilo vyhrat nevadi. Prajem Vam krasne vyrocie. Oslavujem s Vami tiez mam 30 ;)

Pekny den.