Nakupujete radšej cez internet alebo priamo na kamenných predajniach?

kristina_tpd
22. jún 2017

Nákup cez internet je v posledných rokoch na vzostupe, ale povedzme si na rovinu, nemáte niekedy potrebu si tovar pozrieť naživo, ochytať a spýtať sa toho kto tomu rozumie, či ste si vybrali dobre? Práve pre tieto prípady má TPD vyškolených zamestnancov, ktorí ochotne poradia a pomôžu zákazníkom.

Presvedčiť sa môžete na vlastné oči v 7-mich predajniach naprieč Slovenskom.

Nájdete tu: https://www.tpd.sk/kontakt

kupcovci
22. jún 2017

Krasne ranko prajem,ja od kedy mam detičky uprednostňujem nakup cez internet,je to pohodlne,setri mi to cas a a nervy 🙂

hela_tn
22. jún 2017

Odkedy mam deti,tak 90% nakupu je cez internet..ale uz aj pred tym sme vacsinou veci jupovali cez net,no rada som sa sla popozerat aj po obchodoch,to uz teraz nehrozi pri mojich antishoppingovych detoch🙂

majik66
22. jún 2017

Co sa tyka spotrebicov len cez intetnet. Dokonca aj ine veci. Setri to cas aj peniaze.

asire
22. jún 2017

Co sa tyka napr.plienok, volne predajnych liekov, doplnkov, knih ....cez internet, spotrebice popozeram na nete precitam recenzie a potom idem do kamennej predajne a "pochytam" si to 🙂

matazirafa
22. jún 2017

@kristina_tpd nebudem komentovat lebo tu toho bude plno, ja len že ak už robite reklamu svojej firme, skúste to aspoň bez gramatickych chyb, neposobi to profesionálne.

zlte_kuriatko
22. jún 2017

My tiez vsetko cez internet 😉 a pri kupe spotrebicov,pridem do obchodu,pochytam,obkukam,pridem domov,na nete pozriem najlepsiu cenu a objednam 😀 niekedy je to rozdiel aj 100e,tak sa niet co divit,nezbieram peniaze na ceste 😂

kristina_tpd
autor
22. jún 2017

@matazirafa Ďakujem za upozornenie, chybyčka sa votrela. Opravíme.

obsadenemeno
22. jún 2017

@kristina_tpd tak ked ani neviete, ze chybycka sa pise chybicka, tak asi tazko opravite "ine chybycky"..... 😵😲😒😅😝

kristina_tpd
autor
22. jún 2017

@zlte_kuriatko To máte pravdu, preto máme na predajni také isté ceny ako na internete😉

kristina_tpd
autor
22. jún 2017

👍 To bolo naschvál. Aj sranda musí byť.

janulla142
22. jún 2017

Okukam osobne,prestudujem referencue a nakup urobim cez internet 😆nakolko je mi to pohodlnejsie😆+ sa daju pouzit zlavove kody😆😆

anka2103
22. jún 2017

Vela veci je cez eshop lacnejsich,cize z pohodlia je to lepsie,ale su veci,ktorr chce clovek aj vidiet a velke veci v pripade potreby reklamovat priamo v predajni 😉

zanazz
22. jún 2017

Ahojte, tiež nakupujem cez internet ale potom niekedi si ráda zajdem do kamenného obchodu sa popozerať. Tak kedy ako

karolin2
22. jún 2017

Keby som to mala percentuálna vyjadriť tak:
30% - internet
70/% - obchod, rada si pozriem veci, cítim materiál, hneď si viem na mieste prečítať zloženie.

xoxo11
22. jún 2017

Ahojte, keď sme už u eshopoch už ste nskupovali na lalalukids.com, majú podložky na hranie, ohrádky a dlašie vecičky pre maminky s detmi 🙂

zanazz
23. jún 2017

Ahojte, potvrdzujem xoxo11, eshop lalalukids je príjemný obchodík, odporúčam hlavně pre hracie podložky.

ferihegy
23. jún 2017

Tovar si obzrieme v kamennej predsjni a kupime cez internet za lepsiu cenu.

cuculiatko88
23. jún 2017

Vacsinou nakupujem cez internet,kedze popri detoch sa behat po obchodoch velmi neda,ale recenzie citam aj na tovar aj na obchod,cez ktory chcem kupovat,aby som sa vyhla nejakym neprijemnostiam 😉

henikav
23. jún 2017

Mam tolko starosti a den len 24 hodin, ze som stastna ze mam moznost nakupovat cez internet, inac by sme snad nejedli a nemali oblecenie ani zariadenie v dome, takze mne velmi vyhovuje nakupovanie cez net, zato pocas dovolenky sa rozsupneme a vtedy radi behame po obchodoch, obzerame, vyberame a nakupujeme.

foolie
23. jún 2017

jednoznačne cez internet šetrí to čas nervy a peniaze 🙂

lilu74
23. jún 2017

velmi sa mi osvedcilo nakupovanie cez internet aj veci, ktore som bezne kupovala v lekarnach - mam rada obchody, v ktorych nakupim pre celu rodinu - kozmetiku napr: parfum pre seba, bepanthen pre dieta, vyzivove doplnky pre manzela. tiez rada nakupujem oblecenie pre deti.

martinkaha
23. jún 2017

Na internete si pozrieme typ vyrobku a porovname ceny. Niekedy zbehneme do kamenneho obchodu pozriet vyrobok "naživo". Kupime, kde je lacnejší, no zaroven rozhoduje aj spolahlivost obchodu, ako dlho je na trhu. Nekupime u noveho predajcu, ktorý nema referencie. Obavame sa zrušenia firmy, tým padom problem s reklamáciou.

irenaliza
23. jún 2017

Ja radšej nakupujem v kamenných obchodoch, rada si tovar pozriem naživo, lebo niekedy obrázku sú zavádzajúce, mne sa lepšie nakupujem naživo v priamom prenose. aj keď cez internet je to asi phodlnejšie, ale ja som asi staršia škola a tak super, že aj Vy máte predajne, a pekný deň prajeme