Prezraďte nám aké spotrebiče máte vo svojej kuchyni. Zabudované alebo voľne stojace? Dajte foto.

kristina_tpd
21. jún 2017

Výhodou zabudovaných spotrebičov je, že máte možnosť ich ´ukryť´ pred zrakmi návštevy a tiež pôsobia takéto spotrebiče esteticky z hľadiska čistých línií v rámci kuchynskej linky. Nevýhodou je problematickejší prístup v prípade opravy a zapájania. V minulosti boli ceny týchto spotrebičov oveľa vyššie ako u voľne stojacich, dnes už je rozdiel menší. TPD má vo svojej ponuke zabudované spotrebiče tých najlepších značiek a vo všetkých cenových kategóriách. Nájdete tu: https://www.tpd.sk/vstavane-spotrebice-c2761

asire
21. jún 2017

Mame volne stojace ☺a v kuchyni este ukryty toastovac, kuch.robot, sterilizator, fritezu....

kvetinka75
21. jún 2017

keďže nemám linku na mieru, tak máme voľne stojace spotrebiče. Ani by som zabudované nechcela. A menšie spotrebiče ako mixér, toastovač a pod. sú v komore.

adel47
21. jún 2017

Zabudovane😉

yanni
21. jún 2017

My mame vsetko zabudovane: chladnicka, mraznicka, mikrovlnka, umyvacka riadu, rura, indukcna variaca doska.
Kavovar, rucny slahac, varna kanvica...to samozrejme zabudovane nie je.
A este v spajzi je volnostojaca 100 litrova mraznicka.
Ine nemame a ani nebudeme mat. Zo skusenosti, ani pre 6 clennu rocinu nic ine "technicke" netreba.

vroni
21. jún 2017

Vsetko zabudovane okrem chladnicky (americka sa zabudovat neda). Male spotrebice samozrejme nie, tie su na volno.

kristina_tpd
autor
21. jún 2017

@asire Veľmi pekná kombinácia nerezových spotrebičov👍

pallacinka
21. jún 2017

Ja budem mat v novej kuchyni uz o chvilocku presne tie, co mate na uvodnej fotke, Bosch seriu 8 len v ciernej farbe. Pre mna je to uplna srdcovka a splneny sen, najkrajsie spotrebice (aspon v tejto cenovej kategorii). Varna doska bude indukcia Neff, zabudovana monoklimaticka chladnicka Siemens, umyvacka riadu tiez plne zabudovana Bosch. Pre mna vzhlad celej kuchyne bol velmi dolezity, takze som o volne stojacich spotrebicoch ani neuvazovala 🙂

yanni
21. jún 2017

@pallacinka My mame tak isto. Kuchynu na mieru do noveho domu a kombi Neff, Siemens, Bosch. Ono je to jedna Firma BSH GmbH, tka sa to da pekne kombinovat ako co pasuje.

pallacinka
21. jún 2017

@yanni Presne tak, dufam, ze budeme spokojne 🙂 Ja som si tu dosku Neff a jednu ruru (kombinovanu parnu a klasicku) musela priviezt z Nemecka, lebo na Slovensku sa nepredavaju. Toto je skoda, lebo ten sortiment v Nemecku je ovela sirsi ako u nas, aspon mam taky pocit. Mas Neff indukciu s otocnym kolieskom? 🙂

yanni
21. jún 2017

@pallacinka tak my ostavame v DE natrvalo, takze aspon ten dovoz mam usetreny.
Ano s kolieskom magentovym. Dobra sranda. Som sa nacvicila.
Urcite budes spokojna, ta indukcia je na nezaplatenie, voda sa ti zohreje za sekundu, rychlejsie ako vo varnej kanvici.
S rurou som tiez velmi spokojna aj umyvackou. Ono je som to ale este vsetko velmi nevyuzila (stahovanie december 2015 a to uz sme boli v Saudi). ruru este nemam uplne "preluskanu", nebolo este tolko casu.

dzjanetta
21. jún 2017

Ahoj, zabudované máme...myčka, sporák+rúra...volne: chladnička, mikrovlnka je schovaná v st.skrini, ja som ju nechcela na linke a nezmestila sa mi do linky..kanvica je na linke aj dolce gusto..spotrebiče všetky značka Gorenje

pallacinka
21. jún 2017

@yanni Super, ja sa na to koliesko velmi tesim 🙂 Aj na indukciu, tu uz mam vyskusanu u svagrinej a je ozaj super, rychlovarnu konvicu ani neplanujem kupovat. S rurami sa dufam skamaratim, tiez sa trosku bojim, ci ich budem vediet obsluhovat a naplno vyuzivat vsetky funkcie, ktore maju. Hadam mi k tomu nebude treba dalsi titul 🙂

yanni
21. jún 2017

@pallacinka a mam aj dalsie titul ale s tou rurou sa budem zoznamovat este asi dost dlho. ma nekonecne vela funkcii, vsetky asi cely moj dalsi zivot ani nevyuzijem. To parenie som tiez este nevyskusala. no nebol ani cas.
Konvicu mame Bosch uz 7 rokov, uz len cakam kedy vypusti dusu ale trzi sa, kotuha jedna. Nie a nie odist. Ale tak vyuzivam ju este vela. Aj tu v Saudi mame taku istu, bola sice na taku konvicu dost draha ale za tie roky si uz odsluzila svoje.

bibyke
21. jún 2017

@kristina_tpd my mame aj aj..

kristina_tpd
autor
21. jún 2017

@bibyke Super vymyslené, po tejto chladničke pozerám vždy keď idem po predajni. Je nádherná

kristina_tpd
autor
21. jún 2017

@pallacinka Máte pravdu SK trh má obmedzenú distribúciu na niektoré modely, je to veľká škoda:(

kristina_tpd
autor
21. jún 2017

@adel47 Retro kombinácia je krásna, veľmi chválim👍

anka2103
21. jún 2017

K novej kuchyni patria vstavane spotrebice 😉

majik66
21. jún 2017

VSTAVANE 🙂 mne osobne sa velmi nepaci, ak je kuchyna nova a su v nej volnosojace spotrebice. ale kolko ludi tolko nazorov 🙂

maminecka2
8. júl 2017

@pallacinka Ahoj, prosim Ta ktoru monoklimaticku Siemens chladnicku mas? Aj ja chcem taku, len rozpocet tak do 700€ 😕 Uvazujem nad KI 81RAF30, este som nasla KI 81RAD30, netusim aky je rozdiel. Dik.
A tiez som chcela Neff, to koliesko vyzera suprovo, len pri cene mi sklapli zuby naprazdno. 🙄 Nakoniec bude Brandt.

yanni
8. júl 2017

@maminecka2 Aj my mame taku. Len enviem ktoru. Ak pockas do septembra, ked sa vratim zo Saudi, tak ti kuknem.
Koliesko je super. Ked ozelies pivny wellness, tak bude aj koliesko😂

maminecka2
8. júl 2017

@yanni Jaaaj, na alkohol mi nesiahaj 😆
Tak pridem za tebou do Saudi a pokukam co mas tam 😂
A koliesko mam kolo pasu, aj to je super 😁 , bude musiet stacit...

yanni
8. júl 2017

@maminecka2 hihi, tak na alkac a kolieska si, ty kotuha😂
Nie v Saudi nemam koliesko (mozno tak v hlave o jedno menej alebo viac? hm 😲 ), koliesko mam v Nemecku. Aj chladnicku. Preto vravim, ze musis pockat do septembra, optom mozem kuk, ktoru presne.

bibaryba
8. júl 2017

Všetko zabudované siemens bosh rúra chladnička varna doska mikrovlnku nemáme lebo nepoužívame aj kanvica

bibaryba
8. júl 2017

Tu je foto

bibaryba
8. júl 2017
maminecka2
8. júl 2017

@yanni Jasne 😎 Po 6,5 roku takmer abstinencie, no co Ti poviem... 🍹Esteze sme v Dolnej zemi kupili obrovske balenie rum-kokos kugeln, mnaaam.
Ved ja nepotrebujem kukat kolieska a chladnicky, v Saudi pokukam cokolvek 😅

yanni
8. júl 2017

@maminecka2 juuuuj ked ja kokos nemusism. Ale ja by som aj kilo Rumby zozrala. No ale co, ked som v krajine, kde sa alkac len pancuje fuuuu To radsej pockam na skutocny😲

No v Saudi mozes tak akurat pust pokukat. Tu nie je nic zaujimave. Este tak zahalene zenske a chlapi v "pyzamach"😂

yanni
8. júl 2017

@bibaryba
my mame podobne. Nic nevidno. Vsetko "skryte". Mikrovlnka tiez hihi

PS. Sorry za "holotinu", to bolo este hned na novo, ani zastrcky sme este nemali a chyba tam este aj sklo na stene za varnou doskou 😲

pallacinka
8. júl 2017

@maminecka2 Ahoj, chladnicku mame prave Siemens KI 81RAF30, ale este stale nebyvame, tak neviem podat recenziu. Na streche ju ma ale hochsi, a bol spokojny. A tu dosku s kolieskom som objednala jeden z poslednych kusov z minulorocnej kolekcie cez ebay, tie tohtorocne modely su cenovo uplne niekde inde (a hlavne na Slovensku). Uz sme si tusim o tom pisali na streche 🙂