Súťaž o fotoaparát FujiFilm instax mini 8 V. časť

kristina_tpd
23. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8. Dnešnou témou budú zvieratká/domáci miláčikovia. Podeľte sa s nami o fotografie zvieratiek vs. vaše detičky. Najvtipnejšia vyhráva!
Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: kolegyňa Niki

FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia.
Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali. Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

foolie
23. jún 2017

Domáce zvieratko nemáme ale pri poslednej návšteve to mala byť fotka s ťavou nakoniec sa ťava rozhodla urobiť potrebu a my sme museli utekať aby sme to nemali aj so sprchou.

anka2103
23. jún 2017

Môj koník 😊

kupcovci
23. jún 2017

Zvieratka my radi máme
preto sa do sutaze zapájame
Krásny fotak vyhrať chceme
preto fotku posielame
Nasa mala Zuzička mačky zbožňuje
a takto im s pití m mlieka asistuje 🐈
K 30 tim narodeninám vám srdečne vinsujeme🌹
aj za krsane dni s TPD vam dakujeme🙂

matta308
23. jún 2017

nie je to sice ozajstne zvieratko... ale pri tejto foto mam vzdy usmev na perach 😀 fotila som nase deti na vianocny pozdrav a vravim manzelovi "Poloz tam Jergusa tak, aby bola vidiet aj kapucka"... tak polozil 😀

asire
23. jún 2017

Takto sme vozili psika od susedov 🙂

asire
23. jún 2017

Takto sa zabaval s nasim zajkom Ferom 🙂

petawoman
23. jún 2017

Obaja si to užívajú 😀

asire
23. jún 2017

🙂

asire
23. jún 2017

A kedze chce Simko konika a na ziveho nemame tak sa aspon stara o tohoto svojho ☺

ifka1411
23. jún 2017

na prvej fotke sa na seba kukajú s fenkou od svokrovcov že čo to je zač, druhá foto je malej výraz tesne po tom čo sa zlakla keď ten kôň zaerdžal a na tretej foto je síce len malej plyšový miláčik ale z toho jeho výrazu nemožem 😀

lenulikus
23. jún 2017

Brunoooo...hľadaj Kubka! 😀

adel47
23. jún 2017

stražca🙂...........takto si ho ochranuje a ked spi čuči pri nom🙂

leusko1
23. jún 2017

A heš domov 😂

ivec16
23. jún 2017

nas drobec je velky milovnik zvierat vsetkych

erikapaprika
23. jún 2017

Idem sa lyzovat a aha...koza...a este aj somar

idame
23. jún 2017

Zvieratka mam velmi rad, hlavne ked sa mozem s nimi hrat. Blaznit sa a nahanat. Ako maly som sa nasej Bory bal no teraz sa s nou stale hram.

makovicka8
23. jún 2017

Masaz pre kozy

natalia1985
23. jún 2017

Treba nakrmit teliatko aby nebolo hladne 🙂

sabusik321
23. jún 2017

Nájdi zvieratko na fotke :D

anka2103
23. jún 2017

Este na jednu som zabudla 😊.
"Azda si nemyslis,ze ti dam moj chlebik" 😀

jahodka8
23. jún 2017

Sviečka na tráve a ucime sa mlynské kolo tiež na tráve. Medzitým mladšia zaspala na tráve od toľkého behania

janbrna
23. jún 2017

1. Nelinka a Jessie - Nelinka sa o nášho pejska porad stará
2. Dokonca ju Jessie aj hlídala pri kupkaniu
3. Krotitel sokolů Davídek
4. Aj želvičku naša Nelča chcela ochraňovat

jahodka8
23. jún 2017

Môj príspevok vyššie mal byť do tej športovej súťaže, ale nedá sa mi tu zmazať. Naša zábava so psíkom je tu.

ask
23. jún 2017

🙂 Dentalna hygiena🙂 Hned potom sa cosi Pipuskovi zapacilo az na zadnych zubkoch a z ust ostal trcat len chvostik😅 Esteze ho vtedy neprehltla🙂
Hm, dost nafigu foti ten mobil, hodil by sa fotacik😉

ludka140281
23. jún 2017

neše zvieracie,čo neušlo,má smolu 🙂

ciusinka
23. jún 2017

To co mi ten pes akoze robi? 😂

majakk
23. jún 2017

maminka nachystal som si večeru

majakk
23. jún 2017

moji dvaja kocúrikovia

tinkaw
23. jún 2017

Kvoli mojej silnej alergii, nemozeme mat chlpate zvieratko:/
tak aspon taketo virtualne:D

martinkaha
23. jún 2017

Naše 4 detičky majú viacero domácich miláčikov. V kurze je teraz sliepka menom Pipka, ktorá sa tu veľmi snaží vyhrať deťom foťák - no pozrite sa! 😉😉😉❤❤❤🙏🙏🙏