Akú značku televízorov preferujete?

boris_tpd
5. dec 2017

Televízor je vec ktorú má pravdepodobne každý z nás . Akú značku televízorov máte doma vy? Ste s touto značkou spokojní? Určite s Vašimi deťmi pozerávate rozprávky, aké sú vaše obľúbené 😇 ?

z našej ponuky pre vás vyberáme Philips 43PUS6162 - 4K Smart televízor
https://www.tpd.sk/philips-43pus6162-doprava-za...

victoria021
5. dec 2017

My máme Sony...zdal sa nám veľký,ale teraz by sa hodili aj väčší😁😂u nás beží hlavne Spievankovo,Miro Jaroš,smejko a tanculienka. .....to sú pre nás teraz toooop ale už sa tešíme na vianočné rozprávky ako mrázik a popoluška bez toho by Vianoce neboli😁😂

hors
5. dec 2017

Tak my mame Samsung 128cm a LG 80 a este Panasonic 80 a sme spokony velmi.Deti pozeraju hlavne prirodopisne o zvieratkach a samozrejem rozpravky kedze maju 1r a 4r.

monika11m
5. dec 2017

my sme si vyberali telku podla penazenky, teda pomer cena/kvalita . nepotrebujeme najlepsiu znacku lebo teraz je to hit ani zbytocne 3D . staci kvalitny obraz a dostacujuca velkost u nas teda 120cm, kedze sme filmovy nadsenci!

medulef
5. dec 2017

@monika11m nás to nyní čeká, uvažujeme jako vy a na internet ho nechceme

sperka
5. dec 2017

my sme si na začiatku roka pridelili LG, samozrejme, že cena rozhodla. Ja nie som za komplikované TV, mne stačí, aby sme si mohli pozrieť rozprávky, aby deti boli spokojné. Internet a iné vymožiteľnosti nemusia vôbec byť. Dlho sme zvažovali a nakoniec sme si vybrali. Libuška má rada Barbie, Sofiu a Timuško také tie chlapčenské Bořek Staviteľ....

majocka24
5. dec 2017

LG nedávne prešiel aj opravou kedže máme doma malé šidlo ktoré urobil 2 x tuk ale ešte sa to dalo zachrániť a aj do budúcna asi budeme pozerať LG

deti95060810
5. dec 2017

my máme PANASONIC - 82 cm. kúpila som ho v roku 2006 na doporučenie môjho brata....Televízor nebol ešte ani raz v oprave, deti ho už dva krát zhodili z podstavca, letel takmer 50 cm na zem a čuduj sa svete - televízor stále ide.....😀
mm chce nový televízor, ale mne je lúto vyhodiť starý keď ešte ide....Takže je znechutený vraví, že tomu nášmu tel. pomôže len zhodenie zo strechy - a že možno ani to nie....😉

viera27
5. dec 2017

165cm samsung . A oplatila sa predlzena zaruka, len tolko poviem 😀. Ale v detskej mame philips a v spalni panasonic. Takze je nam jedno aka znacka, hlavne su funkcie,ktore chceme. Internet v tv napr. my vyuzivame casto.

janulka1802
5. dec 2017

Pri dnešnej katastrofálnej ponuke programov by som preferovala najradšej žiadny ale mame Samsung

evu_lienka
5. dec 2017

My máme LG s 3D, ale pri kúpe nám zabudli povedať, že potrebujeme aj 3D prehrávač😲😝 a potom máme ešte Philips. Dcéra pozerá hlavne Barbie rozprávky na youtube cez TV. Vždy sa pýta, čí si môže niečo pozrieť na smartíku 😅

anketkarka
5. dec 2017

Máme Panasonic a nerozhodovala značka, ale skôr parametre ako kvalita obrazu a zvuku. Často s deťmi frčíme na youtube, či už na detských pesničkách alebo rozprávkach. U nás sa vkus na rozprávky strieda, ale teraz je top u mladšej Ferdo a Puppy dog Pals a staršia Lego Friends a Barbie.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annie13
5. dec 2017

nedavno sme kupili smart Samsung a sme spokojni

anka2103
5. dec 2017

Mame 10 rocny philips a na to,ze ma uz tolko,tak ani raz opravovany. Tento by som uz najradsej dala detom do izby a sen je mat nejaky pekny,velky 😊

babyfrog
6. dec 2017

My máme Samsung...vybrali sme si túto značku aby sme podporili Slovensku výrobu.... A.sme spokojný ide už 6 rok. Svokrovcov majú tiež Samsung a ten už im ide hádam 10 rokov. Tiež sú spokojní .

vojmata
6. dec 2017

Ahoj, my mame Panasonic. Uz pomerne stara - 8 rokov, ale je to fakt dobra TV. je to plazma, 106". So znackou sme spokojni. S vysielanim slovenskych programov uz menej... 😉 Detom pustame vacsinou stiahnute rozpavky alebo z DVD. inak maximalne tak vecernicek a rano cez vikend Fidlibum a Zazracny atelier. To si pozriem aj ja, lebo casto potom vyrabame, co sme tam videli. Ja mam zo sucasnych rozpravok rada Masu a medveda, Doba ladova, Shreck a inak klasika, hlavne na Vianoce musi byt - Popoluska 🙂 .

libawet
6. dec 2017

@boris_tpd celkom dobrá téma a pre mňa moment. dosť aktuálna. Máme už v poradí druhý TV Philips v priebehu 10 rokov, prvý sa pokazil ani nie za 5 rokov ( odišla obrazovka zčista-jasna ), tento teraz, čo máme cca druhý rok, začína " blbnúť ", nedá sa zapnúť diaľkovým ovládaním, musí sa viac krát po sebe stlačiť, kým vôbec nabehne, takže čakáme, čo bude....Philips už nikdy viac.

btus
6. dec 2017

máme doma Philips. v podstate televízor nepozeráme. Ak rozprávku - klasika: 3 oriešky pre popolušku, O statočnom kováčovi, zázračný atelier a ak niečo v telke - tak prírodopisné. Pre nás je ale televízor nepodstatný a sadá naň prach 🙂

ferala
6. dec 2017

U nás vyhráva televízor značky Samsung 🙂 Máme už dva a obidva sú tejto značky 🙂

cmulinko
6. dec 2017

Máme 10 ročný Samsung a kým neskape,tak sa nový nekúpi.

chemik111
6. dec 2017

LG, jednoznačne. 4k smart tv robia úžasné, nádherný obraz, pripojenie na internet a tam výber iptv, čo chcete pozerať vy. Mame doma už dva roky, všetko OK. Rodičia majú LG už 5 rokov a tiež si chvália.

solinkarka
6. dec 2017

Mame Sencor a LG sme spokojny

tribratri
6. dec 2017

mame 80cm Grundig, spokojnost, uz ma kopec rokov. Smart blbosti nechceme, riesime si to sami. Teraz caka LG pod stromom.

bonetka
6. dec 2017

Sony 💓

vivin
7. dec 2017

Sony mame v kazdej izbe, v obyvke Sony 3D, najstarsi ma 12rokov a stale ide bez problemov 🙂

nelly761
7. dec 2017

My mamr LG cca 6rokov. Zatial slape ako ma. No casom urcite budememenot za vacsi. Mame dlhu obyvacku. A najviac u nas teraz leti rozpravka Konecne doma, V hlave, Mcqueen a Ladove kralovstvo 💝😁 a kazdy vecer na stv2 vecernicek a po nom sup sup do postielky 😍

stanno
7. dec 2017

My máme LG s netom..deti na ňom pozerajú youtube. Druhá telka je Technica z Tesca a ten pozerame my.. napodiv ide pekne, dobrý obraz za tú cenu, horší zvuk.

kikuta
7. dec 2017

Samsung už po 4. Krát kupujeme zas, teraz novinku chceme aj trochu väčší ... Zatial za 8 rokov od prvého tel. nebol problém.

mirka6789
7. dec 2017

Doteraz sme mali Panasonic vydrzal 7 rokov a teraz pred 2 týždňami sme ho vymenili za Toshiba Smart tv.

essenceee
12. nov 2018

je tu niekto, kto má doma TV značky Orava ?