Pobyt v štýle „dámska jazda“ – s deťmi alebo bez?

Poďme sa povenovať téme wellness, masáže a kozmetika - poznáte to, stále sa niečo deje a vy sa neviete zastaviť. V časopisoch či v telke, ... všade vidíte vysmiate tváre z reklamy, rôzne ponuky masáži alebo pobytov.

Predstavte si, že tu je ta možnosť ísť na relaxačný pobyt a najlepšie aj s vašimi kamoškami – aký pobyt by ste si zvolili, dámska jazda bez detí alebo spojiť príjemné s užitočným?

Táto otázka ma napadla priamo tu v Sitne, kde majú v ponuke pobyt SUPER MAMA, v ktorom je zahrnutý aj baby sitting počas relaxačných procedúr alebo tzv. ELIXÍR ŽIVOTA, zameraný na wellness a relax bez doplnkových animácii pre vaše deti.

majik66
24. feb 2017

Zaujimava moznost, ale aj tak najradsej mam dovolenku s celou rodinou cize deti a manzelik ;)

nmoscakova
24. feb 2017

samozrejme každa mamička by šla aj bez detí...ale potom rozmýšlať čo robia atd...a tak ja by som si to určite spojila aj s užitočnym aby šiel synček so mnou 🙂 čo by to bola bez neho ❤

jahodka8
24. feb 2017

Na túto otázku neviem odpovedať jednoznačne, závisí od situácie a či by aj ostatné dámy brali na pobyt svoje deti ked už hovoríme o dámskej jazde. Ked by bol baby sitting v čase procedúr, tak aj moje dve menšie deti 7 a 3 by som zobrala.

mirkarh
26. feb 2017

Vždy si chcem odpočinúť od deti a povinnosti, ale už po jednom dni mi to všetko chyba a chcem aby sme boli spolu cela rodinka