SÚŤAŽ - 3x POBYT v SR pre celú rodinu

patricia_trinityhotels
Moderátor
3. jún 2019

SÚŤAŽ O 3 POBYTY v sieti najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku.

Zaslúžite si oddych a relax! Len tak, na chvíľu „vypadnúť“, nemusí to byť ďaleko, len zmeniť prostredie. Teraz máte možnosť vyhrať pobyt, ktorý bude pre celú rodinu. Lebo v našich hoteloch sa deti rozhodne nudiť nebudú. Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku.
V hre máme hneď 3 pobyty – 1 x pobyt v hodnote 500 € a 2x pobyt v hodnote 385 €.

My vám chceme dať viac a preto pobyty v tejto súťaži môžete využiť podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels. Rovnako sme mysleli aj na variabilné uplatnenie výhry. Buď ako pobyt a nezaplatíte nič navyše alebo ako ceninu v danej hodnote pobytu ( 500 € / 385 € / 385 € ) a využijete ho na kúpu akejkoľvek dovolenky v našich hoteloch podľa vlastného výberu. Tak poďme SÚŤAŽIŤ!

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne).

HRÁME O POBYT v ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

patro1
3. jún 2019

Vybral by som hotel Sitno. Krásna príroda a spomienky na detstvo

carmena
3. jún 2019

Vybrala by som si hotelm Atrium, kvoli polohe vo Vysokych Tatrach kde je krasna priroda a vela moznosti vyuzitia volneho casu

tinkax
3. jún 2019

Hotel Sitno , boli sme viac krát a je tam krásne , a Béžový svet je super aj bazén vonku nadhera ten výhľad z neho 🙂

zuzula25
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels jednoznačne hotel Sitno, nikdy sme tam neboli, takže by sme konečne spoznali aj okolie

tarvika
3. jún 2019

Ja urcite v hoteli sitno! Toto leto sne tam chceli ist no zial nas termin uz bol plny ☺

angella
3. jún 2019

Ja by som vybrala pre moju rodinku, hotel Senec, nakolko sme v Slnecnych jazerach este neboli. Deturence by sa vytesili z vody.

beky1813
3. jún 2019

Vybrala by som s Atrium, aby sme ušli od tepla rozpáleného mesta do hôr. A odtial vylety v Tatrach a okoli, napr. by sme vyskusali lezecky park na Strbskom plese

katkasofka
3. jún 2019

Vybrala by som si hotel atrium,boli sme tam v zime a moje dcery nikdy ani more tak neospevuju ako stále spomínajú na hotel átrium a na skalka a ozvenku,veľmi by sme sa radi ešte vrátili ak by sme vyhrali,dcérka by to mala k 10 narodeninám ako darček od vás by sa zbláznila od radosti😍

patha155
3. jún 2019

Hotel Atrium. Som astmatik, klima v Tatrach mi pomaha. Ako mala som chodila pravidelne na liecenia. Teraz aj kvoli synovi. Ale ani Sitno by nebol na zahodenie, z kazdej strany pocuvaj, aka je Stiavnica krasna, odtial by to bolo na skok 🙂

raduska12
3. jún 2019

Hotel Sitno, každé ráno ide u nás na Youtube pesnička od Spievanky a Zahrajka a nič iné nepočujem len ako veľmi tam chcú ísť - pre mňa ako rodiča je to výzva počula som len chvály ako si tam rodič oddýchne 👌 Tak možno sa na nás šťastie usmeje a prvý krát od narodenia dcéry 8r 😉 strávime dovolenku na Slovensku 🤗 Deti by sa od radosti snáď zjančili 🤣

babls5
3. jún 2019

Bolo by to úžasné vyhrať pobyt v hoteli Senec trinity... Boli sme tam raz a to okolie a jazero je niečo úžasné dokonale... Bohužiaľ tento rok nám dovolenka nevyjde keďže prerábame bývanie takže vyhrať pobyt to si neviem ani predstaviť 💕

lenorka58
3. jún 2019

Vybrala by som hotel Sitno....chceli by sme si sami vyskusat tento hotel na ktory citame a pocuvame same pozitivne ohlasy od nasho okolia....nechodime na ziadne dovolenky tak by nas to urcite potesilo😃

bybaa1
3. jún 2019

Jednoznačne hotel Senec. To je môj sen, tato súťaž padla ako blesk z neba. Moji rodicia, ešte keď boli spolu veľmi často chodili za komunistov dovolenkovať práve na Senec. Ja si pamätám len také útržky šťastia, ktoré som ako malé dievčatko prežívala s nimi a teraz, keď už ja mam doma to moje šťastícko by som rada vdychla tu spomienkovu nostalgiu a vrátila sa do detstva práve s mojim synom. O hoteli som už čítala, aj som pozerala referencie a jednoznačne, jedine hotel Trinity, dieťa sa vyblazni, muž si užije relaxu a ja mam konečne, temer po 30- tích rokoch možnosť ísť na miesto, kde bola moja rodina ešte šťastná. ❤️❤️

najnadja
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels Hotel Sitno nás najviac láka, Atrium sme už navštívili , tak niečo nové vyskúšať ☺️

ivkaj8_
3. jún 2019

Potešil by pobyt v Senci😀sme z Tatier a hotel Atrium navštevujeme keď plavame s našim malým 😀 takže by sme radi vyskúšali aj opačný koniec republiky 😀

lucisko23
3. jún 2019

Vybrala by som hotel Sitno,nakolko v tejto oblasti sme este neboli.

nikolurbanska
3. jún 2019

Vybrala by som hotel Atrium v Tatrách, pretože tento hotel máme najbližšie, v Tatrách je stále čo pozerať kde pochodiť a velké plus by bol tento hotel, kde sa dá byť aj s detmi👌

milos32nika21
3. jún 2019

hotel Sitnoo velmi radi mame taketo wellnesi dost casto cez rok aj chodíme si aspon na ten vikend odpocinut z manzelom a s dcérkou v hoteli Atrium sme uz boli tak by sme boli stastny keby mozeme pozriet aj hotel Sitno......bolo by to velmi prijemne a romanticke po boku môjho manzela.

kikus03
3. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax.

zuzanazeleznikova
3. jún 2019

Ja by som si vybrala hotel Sitno, kvôli jeho výhodnej polohe a krásnej prírode. Ďalšie jeho plus je aj vodný svet keďže naše dievčatá milujú vodu. Takže by sa takémuto výletu určite veľmi potešili.

sesilia
3. jún 2019

Jednoznačne átrium, výborný vodný svet, strava, priroda

vierka1991
3. jún 2019

No my by sme si vybrali hotel Sitno, malý stále pozerá Spievanku a Zahrajka, ako sa tam s deťmi v vytesovali a vyskakuje spolu s nimi 🙂, tak by sa určite potešil, keby sa dozvie že tam strávi pobyt a môže sa jasit ako tie detičky vo videu 🙂.

1989lenka
3. jún 2019

Vybrala by som si Atrium v Novom Smokovci aby sme mohli chodiť na výlety do Vysokých Tatier.Naše Tatry sú krásne, ako Slováci možme byť na ne hrdí. Výlet by som si užila do svojím manželom a dcérkou. Pri výbere dovolenky na SR je pre nás dôležité, aby bol hotel babyfriendly a nachádzal sa v peknom prostredí. Este sme v tom hotely neboli ale radi by sme sa pozreli 🙂

sinda11
3. jún 2019

@patricia_trinityhotels Vybrala by som hotel Átrium v Novom Smokovci,Tatry sú naša srdcovka a chceme tomu priučiť aj našu 19 mesačnú dcérku. Absolvovala už s nami pobyt v Tatrách,ale nie v hoteli vhodnom pre detičky. Výhre by sa určite veľmi potesila,do radosti vyšantili a mali by pekne spomienky

farbickacarbicka
3. jún 2019

My by sme sa potesili akejkolvek vyhre, pretoze bohuzial na dovolenku v tak krasnych hoteloch nemame. No kedze treba vybrat len jeden, tak asi Hotel Sitno, pretoze som nan citale len chvaly a je v okoli isto nadherna priroda.

iodvazna
3. jún 2019

rozhodne sitno - senec mame za humnami a do tatier je zase prilis daleko 🙂.. a v tomto hoteli bola aj kamoska velmi spokojna, o ostatnych som zatial nepocula..

vespertine
3. jún 2019

Sitno alebo Senec. Štiavnické vrchy sú naše najmilovanejsie miesto na Slovensku, chodievame tam každý rok, Vyhne by boli dokonale. Senec zas mame blízko a Senecké jazera sú naše "more". 🙂