A ako sa staráte o svoj vysávač vy? Robíte okrem vysypávania smetí aj nejaké ďalšie opatrenia,aby...

samsung_tomas
5. máj 2017

A ako sa staráte o svoj vysávač vy? Robíte okrem vysypávania smetí aj nejaké ďalšie opatrenia, aby vám vydržal čo najdlhšie?

martinkaha
5. máj 2017

Meníme filter, čistíme spodnú "hubicu"...

3009
5. máj 2017

@samsung_tomas To tu stále dávate nejakú blbú otázku ohľadne vysávania - treba to zablokovať.

samsung_tomas
autor
5. máj 2017

@3009 Dobry den, co by ste sa opytali vy? Rad sa necham inspirovat . Dakujem

dominika6
5. máj 2017

@3009 kedže je to sponzorovaný autor tém a sú dni so značkou Samsung,čo ste zrejme nepostrehli,tak asi sa treba aj inteligentne zapojiť do diskusie,príp ich ignorovať ak vás to nezaujíma 🙂
Ak by tu boli rôzne súťaže tak by nikomu nevadili ani ,,divné,,otázky že?

@samsung_tomas
je pravda že treba meniť aj filtre,pri vreckových vysávačoch používať skôr tie látkové-antialregické 🙂

samsung_tomas
autor
5. máj 2017

@dominika6 pri vysavacoch vo vsetobecnosti sa odporucaju menit filtra pri pouzivani 1-2x do roka. Ak mate Hepa filter urcite treba vymenit nakoko, filtre ma velmi jemnu membranu a pri upchati membrany nasledne nema kam unikat vyfukovany vzduch z vysavacea a nasledne sa prehrieva motor, co moze vo vysledku skracovat zivotnost vysavaca

dominika6
5. máj 2017

@samsung_tomas
Aha tak viem preco sa mi pokazil vysavac...dakujem

samsung_tomas
autor
5. máj 2017

@dominika6 samozrejme nemusi to byt vzdy len tym, ale vo vela pripadoch to moze byt hlavna pricina, dlhodobe prehrievanie moze vo vysledku skratit zivotnost. Este by som doplnil. HEPA filtre na vystupe urcite niesu umyvatelne a treba ich vzdy vymenit. Umytim HEPA filtra filter strasa svoju funkciu - filtrovar. Umytim sa upchavaju pory filtra este dokonalejsie 🙂 a nasledne nefiltruje vobec 🙂

bluff
5. máj 2017

.

bluff
5. máj 2017

.