Kedy za vás naposledy niekto vysal? Necháte za seba povysávať aj iných, alebo si myslíte...

samsung_tomas
2. máj 2017

Kedy za vás naposledy niekto vysal? Necháte za seba povysávať aj iných, alebo si myslíte, že to viete najlepšie?

veeya
2. máj 2017

... 😀 Ja som neprečítala vysal, ale vys.al 😀 ....
Vdaka za tip, nas roboticky uz moc nemaka, chceli sme novy, tento sa mi páči. 🙂

snehuuulienka
2. máj 2017

@samsung_tomas vysavame doma kazdy den,striedame sa s partnerom,samo sa nepovysava....no a nieco take by nam urcite bodlo

indiankaindi
2. máj 2017

@veeya Ahoj, aký ste mali, resp. máte? My sa nevieme rozhodnúť, aký kúpiť, resp. nevieme, či to fakt povysáva, alebo je to len na také čiastočné použitie, aby sme sa doma neborili v špine a raz za týždeň treba aj tak povysávať veľkým. Tento sa mi celkom páči, len keby existovalo niečo ako požičovňa, alebo kúpa na skúšku. Že kúpime, vyskúšame a uvidíme :D

veeya
2. máj 2017

@indiankaindi mame túto dôchodkyňu

dominika6
2. máj 2017

@samsung_tomas musím povedať že ked ste písali že tento typ pri vysávaní rozreže vlasy a po kúskoch ich už len vtlačí do nádoby,je super..zaujalo ma to..
kedy dáte súťaž o ten váš chytrý vysávač? 😀

xxxxxnnnnn
2. máj 2017

Keďže máme bábätko, do vysávania sa zapájajú aj 8 ročné dvojičky - chlapci. Vysávame každý deň, keďže u nás to "žije" pohybom. Sú dni, keď vysávame aj dvakrát za deň 😇😎😈 No a takýto parádny pomocník by sa nám určite v domácnosti zišiel

indiankaindi
2. máj 2017

@veeya Ďakujem a normálne to povysáva? Akože zastúpi to veľký vysávač?

samsung_tomas
autor
2. máj 2017

@indiankaindi Roboticky vysavac je urcite vynikajuci doplnok, avsak odporucam 1x za mesiace prebehnut klasickym vysavacom. Ale napriklad kolega, co ho pouziva tento novy robot od noveho roka vysaval zatial iba raz🙂) Nove modely od samsungu realne vysavaju (zaciname s 10W sacim vykonom na kefe, co je na porovnanie vykon rucneho vysavace na baterie v cenovej relaci okolo 200e), netreba sa o nich starat, prenasat ich, zavierat ich do izby, vymedzovat im priestor virtualnymi stenami (dalsi naklad navyse), ale staci len pustit a venovat sa niecomu inemu.

veeya
2. máj 2017

@indiankaindi Niekedy zastúpil, áno, ale teraz sa mu už nechce, akoby slabší výkon aj bateriu sme kupovali novú... Však píšem dochodca- má už veru 6 rokov asi ak nie viacej 🙂 máme jeden radiator v dome kt. je nižšie a tam sa pravidelne zasekol. somár :D

vroni
2. máj 2017

U nas vysava upratovacka. 😀 Ale i tak by sa mi takyto krasavec pacil, urcite je tichsi ako nase akoze odhlucnene vysavacove rachotidlo, Obavam sa vsak, ze si budem musiet pockat na generaciu, ktora bude vediet chodit po schodoch, lebo nas domcurik ma sice plochu len okolo 80m2, ale pre velky uspech si ju opakuje na dalsich dvoch poschodiach....

indiankaindi
2. máj 2017

@samsung_tomas Ďakujem za info. A dá sa tento zázrak už aj reálne kúpiť? Nikde nanete som ho nenašla. Ďakujem 🙂

indiankaindi
2. máj 2017

@veeya Ďakujem za info, toto som potrebovala počuť. Už sme rozmýšľali nad rôznymi modelmi, ale ako vravím, bála som sa, že to má minimálny efekt. Tak do toho asi pôjdeme, už len vybrať správny model 🙂

erickatt
2. máj 2017

U nás?? Všetci okrem mňa.. ale nie úplne.. syn (18) najviac.. drahy sem tam a ja vlastne tiez iba sem tam..

natalienka12
2. máj 2017

@samsung_tomas ako sa volá tento model vysávača? Asi som sa zaľúbila. Z časových dôvodov vysávať nestíhame, tak niečo by sa veru zišlo.

25daniela
2. máj 2017

Mali sme doma nieco podobne, baterka vydrzala prva asi rok a pol a potom dalsia presne pol roka a preto sme to vzdali. Najviac som mala aj tak ja prace s tymto, pretoze som ho musela cistit, co ma casom prestalo bavit..
Teraz vysava manzel a dieta alebo deti v detskej izbe..
Kazdopadne mame menej zapraseny nabytok, odkedy sa nam nemota popod nohy..

samsung_tomas
autor
3. máj 2017

@indiankaindi ano, napriklad Nay - VR10M702CUW, VR10M703CWG s ovladanim cez wifi a momentalne bezkonkurencne najvykonnejsi roboticky vysavac so 40W sacim vykonom na trhu VR20K9350WK tiez s Wifi

samsung_tomas
autor
3. máj 2017

@natalienka12 Dobry den, model na obrazku je Samsung VR10M702CUW

mamutka
3. máj 2017

Dost blbo nazvana tema. Akoby zena bola vysavac a niekto ma laskavo obcas povysavat za nu. Vysavanie je predsa vec, ktoru zvladke hocikto, nie je to automaticky na mamickach. U nas vzdy platilo, ze taketo veci robi ten, co ma prave volne ruky.

indiankaindi
3. máj 2017

@samsung_tomas Ďakujem, preskúmame 🙂

domculik
3. máj 2017

@veeya INAK AJ JA CITAM "KEDY SA NAPOSLEDY NA VAS NIEKTO VYSRAL ? " 😀

domculik
3. máj 2017

U nas za mna casto vysava moja mama, avsak kedze sa planujeme stahovat, urcite budem potrebovat nejaku adekvatnu nahradu. A ci si myslim ze ja viem vysat najlepsie ? Ano - ale rada sa necham presvedcit o opaku ! 😉

biba12
3. máj 2017

Už asi 7 rokov za mňa vysávajú roboty. A som neskutočne rada 🙂

maminecka2
3. máj 2017

@samsung_tomas Ahoj, mam otazku mimo- nebudu v dohladnej dobe opat dni s prackami/susickami? Prave budem kupovat nove a neviem si rady. Dakujem.

evulienka26
3. máj 2017

Kludne necham povysavat aj manzela ide mu to velmi dobre a ja si mozem vypit kavu,ak by sme mali roboticky vysavac pili by sme kavicku spolocne a pozerali sa ako nam tento skvely pomocnik pomaha😉

fopka
3. máj 2017

@samsung_tomas samozrejme, ze podla mna to viem najlepsie ja 😂 V posledne dni sa tejto funkcie ale ujal moj maly, sa v tom vyziva

samsung_tomas
autor
3. máj 2017

@maminecka2 kludne mi napiste ak si neviete s niecim poradit. Momentalne nam prebieha akcia CashBack na pracky a chladnicky, tym padom by ste to mohli vyuzit. Viac o akcii sa viete docitat tu https://www.samsung-bonus.eu/sk/bonusove-akcie/...

mirkaaa80
3. máj 2017

Tak mne sa teda este nestalo, že by za mňa niekto povysaval😮, manžel pomôže s hocičím, ale vysávať...To nerobí rád, tak mu prenechavam iné domáce práce , ktoré nerobím rada ja😁. Ale už sa teším, až deti vyrastú a rada sa s nimi s vysavanim podelím😜, lebo u nás sa vysava každý deň.

ada510
3. máj 2017

Minuly týždeň za mna vysal moj muz pavúka na stene a to mi musí stačiť 😂😂😂

dazdovka
4. máj 2017

Raz za mesiac povysava aj manzel a to sa chvilu neviem z toho spamatat, akoze nie ze by bol lavy, ale je tak casovo vytazeny... Inac je to len moja starost, keby denne nevysavam, mame po celom dome tisicky mravcov a stonoziek...

koriblik
4. máj 2017

U nas to zvlada robot a obcas manzel, on povysava ja vytriem podlahu 🙂