Viete si predstaviť, že by ste už naozaj nemuseli vôbec vysávať? Že by to urobil niekto za vás?

samsung_tomas
26. apr 2017

Viete si predstaviť, že by ste už naozaj nemuseli vôbec vysávať? Že by to urobil niekto za vás? Premýšľali ste niekedy nad tým, že zainvestujete do skutočne výkonného robotického zariadenia?

alilka
26. apr 2017

Robotický vysávač je jedna z najúžasnejšícj veci 😁😁

maminecka2
26. apr 2017

Viem, zhanam sponzora 🙂

silver84
26. apr 2017

Mame a chvalime 😉

dzjanetta
26. apr 2017

Viem a propagujem doma..vysavac som nedrzala v ruke uz asi 3mesiace🍀
Najuzasnejsia vec aku mohli vymysliet..po mycke😉

lelia
26. apr 2017

@samsung_tomas predstavit si to viem. A je to krasny sen. 🙂

samsung_tomas
autor
26. apr 2017

@lelia snivat treba a verit v sny sa stanu skutocnostou 🙂 len to chce cas..🙂

kkkatkaaa
26. apr 2017

Prestavit si to viem. Najlepsie by bolo ziskat jeden na testovanie a ja budem testovaaaaat a testovaaaaat a chvalit ☺😊☺

majik66
26. apr 2017

pracka vyperie, umyvacka umyje, vysavac povysava 🙂 tomu by sa doslova hovorilo materska DOVOLENKA. hrat sa s detmi a mat vsetko pod kontrolou... ano, predstavit si to viem urcite :D

livka_
26. apr 2017

Co to stoji?

samsung_tomas
autor
26. apr 2017

@livka_ ak mate na mysli model na obrazku hore tak jeho odporucana cena je 669e a je technologicky lepsi ako momentalne najlepsi dostupny robot na trhu. Ci uz technologicky, alebo funkcne. Avsak vo vseobecnosti nove roboty Samsung konecne vsetky realne vysavaju 🙂 nielen zberaju spinu ako to bolo doteraz

alilka
27. apr 2017

@samsung_tomas tak to je už riadne premrštená cena 😁😁 toto si môžu dovoliť tak ti,čo na to ozaj majú .Ja mám doma len taký obycajnejsi,stal niečo cez 100€,povysava,ale nemá funkcie,ani do základne sa nepôjde..Mama má Irobot ten stál cez 350€,ale mám komplet funkcie.. Neskutočna spokojnosť..Už to sa mi zdalo za robotický vysávač dosť..Ale 670€??To je už ozaj prehnane 😁 radšej to budem riešiť svojim lacnejším a k tomu som si kúpila Samsung klasický vysávač za 55€ a občasné prebehnem aj ním..😁 môj názor

salfusco
27. apr 2017

nemam problem povysavat s normalnym vysavacom ci poumyvat riady normalne v rukach,robim to uplne bezne.A co je pre niektore ženy fajn,pri upratovani sa vyborne spaluju kalorie.Možno keby niektore miesto robotizacie troska pobehali s normalnym vysavacom,tak by im ani diety nebolo treba držať

janulka1802
27. apr 2017

Viem si to predstaviť a vôbec by mi vysávanie nechýbalo. Vysávam aj 3x denne a to nie som dáka puntičkárka, ale jednoducho stále niekde omrviny, prach a pod. Moja obľúbená činnosť to nie je.

dzjanetta
27. apr 2017

@salfusco más pravdu👍

co_co
27. apr 2017

Myslim, ze toto si vie predstavit kazda gazdina. Bol by to zivotik bez vysavania. Lenze tu je aj ten problem, ze by sme nemohli mat v domacnosti koberce. Lebo tie roboticky vysavac nepovysava, ci sa mylim?

hopeja
27. apr 2017

máme do robticky vysávač, ale vždy sa nájdu, miesta, kam sa jednoducho nedostane....takže vôbec vysávať, to je sci-fi 😃

alilka
27. apr 2017

@co_co tie drahsie povysavaju,ale nesmu byt koberce cierne..🙂

jahodka8
29. apr 2017

Nie, aj z robota treba vysypať smeti, dobiť ho.

lucypaba
1. máj 2017

fiha to je fesak, aky je rozdiel od Samsung POWERbot VR9000 okrem dizajnu
?

sense
1. máj 2017

Neviem si to predstavit....mali sme roboticky vysavac nevravim ze pracu neulahcil ale nevysaval tak dokonale ako ja al.manzel s klasickym vysavacom

maladada
2. máj 2017

Taký by bolo treba vymyslieť co BY prešiel cez prahy.Máme doma vo dverách klasicky prah a to je problém.Aj malý priestor a rôzne skrinky,nabytky, tam si asi neporadi takyto vysávač☹